девочки, просветите, пожалуйста.
вот часто попадаются сборы в банки: то ремонт авто, то винтовки, то тепловизоры.
если ремонт авто, то я еще понимаю. а вот тепловизоры и винтовки - неужели страна их не выдает?
например, увидела сбор, где парень пишет, что нужны хорошие винтовки, стоят они дорого, но работать с ними легче. неужели страна не может выдать нормальные винтовки? почему парни должны сборы открывать?
или я не так что-то понимаю?
Очень зависит от части. Есть такие, в которых прям круто-круто экипируют и всё выдают, и оружие, и снарягу и всё для комфортного быта есть. А в других - нищета и запустение, мужикам носков не хватает, станков для бритья и туалетной бумаги. Все зависит от руководства - насколько они могут выгрызть для своих бойцов хорошее обеспечение
nadezhdaLitv• 31 мая 2023
Ответ дляPrervana
+1000000
Ответ дляPrervana
поняла, спасибо!
Love_Love_Love_• 31 мая 2023
Ой що сказати, немає ні сенсу ні часу зараз думати- гадати що там видає страна, це по перше, по друге, все це розхідники такі ж як авто, це війна, сьогодні видали - завтра все втратили і післязавтра вже ніхто знову не видасть
Не думаю, що відкрию вам таємницю, але наша країна зараз самостійно ні вдягнути, ні нагодувати, ні дати спорядження не може. Все за гроші наших партнерів або з їхніх складів. А віддають вони нам не завжди все найновіше й найсучасніше. Навіть не завжди робоче. Їм теж є що списувати - ну ми ж розуміємо.
Тому по-різному буває.
Коли збирають на кращу форму, взуття, шкарпетки чи навіть бронік, я особисто не доначу. Вважаю, що це питання, які держава закриває на базовому рівні. А якщо вже військові хочуть щось більш якісне - можуть оновлювати зі своєї зп чи підключати родичів.
А от на дрони, тепловізори, авто і тд ми маємо активно допомагати. І не розпилятись на форму й шкарпетки.
Тому по-різному буває.
magistralchimik• 31 мая 2023
Я не помогаю в сборах. Много знакомых воюет. Им выдают что-то, а если не нравится, то покупают за свои.
Видають усе звичайне. Хто хоче якісніше, краще - той або купляє за свої , або проводить збори. У мого чоловіка на паливо для генератора скидаються. Щоб виїхати в магазин - скидаються. Щоб хліб довезли - скидаються. На рації банальні - скидаються. Ціни в магазині суттєво вищі на все .
Ответ дляPrervana
+++