Янка-угомонись• 31 мая 2023
Вірус? Горло ледь болить , і температура
Вчора температура 38-38,8, нічого не турбувало.
Сьогодні горло каже донька чуть болить, ледь червоне на вигляд. Температура сама без таблеток впала до 37-37,5. Після того як вранці вирвала ( вибачте за подробиці).
Дитині 8 років. Горло пшикаю, даю септефрил розсмоктувати.
Що ще дати , чи просто цього + рясне пиття достатньо?
Мастер Пис• 31 мая 2023
У сина зараз теж саме. Ще й вухо трохи болить. Лікар сказала вірус.
Рясне пиття, зволоження носу та льодяники для горла. Ібупрофен від болю та температури, якщо буде потреба.
Янка-угомонись
• 31 мая 2023
Ответ дляМастер Пис
Дякую, а з якого ви міста ? Бо у нас у Львові також таке у дуже багатьох. Цікаво як довго триває, бо треба бути в строю якнайшвидше
Янка-угомонись
• 31 мая 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Син хворів, і багато дітей з класу. Потім ще коньюктивіт додався
Так і нас також вже майже всі перехворіли. А тепер і донька
Мастер Пис• 31 мая 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
З Києва.