Мишка-шалунишка• 31 мая 2023

Якби ви отримали премію 500 000 грн...

Яку би, частину ви її розподілили на відділ, якщо ви керівник відділу ? Премія видавалась керівнику, як бонус, а там на розсуд його, кому скільки у відділу дати... Але з таким, що це ітоги кварталу. Робота командна, ставка у керівника не погана, у підлеглих так собі. У відділу 5 підлеглих.
автор Мишка-шалунишка • 31 мая 2023
Ответ дляОноВамнадо
Я колишній керівник відділу - завжди цінувала своїх підлеглих, бо без них не було б успіху власне у керівника, а без керівника не було б організованої праці.
Якби отримала таку премію, то розділила би порівну між усіма.
Приємно читати, що ще є люди, в яких не має жадібності до грошей

Яжемать Мне можно• 31 мая 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Керівнику 200, підлеглим по 60
Теж так вважаю
автор Мишка-шалунишка • 31 мая 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Ну і як поділили врешті?
Написала нижче
parele• 31 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Я просто дивлюсь зі сторони керівника, як би я поділила. Однозначно половина керівнику, тобто 250 тис, по 50 * 5 підлеглі. Але вийшло, що 50 на всіх підлеглих. Робота підлеглих у вихідні, бо керівник міг дати задачу. Якось так.
На самом деле, это очень сложный вопрос. Мы в компании тоже сталкивались с недовольством относительно премирования. Очень часто люди считают, что они сделали работы больше всех, но их не оценили, дали мало/не дали. Хотя по факту часто сталкиваешься с бурным броуновским движением, имеющим очень маленький КПД.
Сметчица• 31 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Фигня, если это публично. Себе в пять раз - демотивирует сотрудников. Опттмально себе в 2 раза больше
Анонимба• 31 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Звісно спрос буде з нього. Але я відповіла на питання, що саме керівник робить .
Тоді керівнику більше за відповідальність. Скажімо 150 керівнику. Інше підлеглим.
автор Мишка-шалунишка • 31 мая 2023
Ответ дляparele
Якщо не було б цих підлеглих, керівник навіть не знає, як це все повинно бути технічно. Тут інша ситуація. Я розумію про що ви.

Завжди недо...• 31 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
450 руководителю и по 10 сотрудникам? Прощай, мотивация
Анонимба• 31 мая 2023
Щось мені підказує, що підлеглі і по 20к не отримали. Я права?
автор Мишка-шалунишка • 31 мая 2023
Ответ дляСметчица
Так і це публічно.
СкрипяСердцем• 31 мая 2023
В компании мужа и у подруги есть система, что на каждом этапе руководитель не может оставлять себе больше, чем 50% премии.
Например, директор департамента получил 500 000 премии, себе может оставить 250 тыс., и на троих руководителей отделов делит к примеру, 80, 80 и 90 тыс. Тот у кого 80 тыс может себе оставить 40 и по 20 тыс
Делит на руководителей управлений, те оставляют себе 10 тис, остальное делять на рядовых сотрудников (у них в управлении 3-5 человек у мужа, у подруги структуру так подробно не знаю). Вот прошлый раз так спускали 800 тыс.
Так что я бы где-то так и делила, себе 250 тис, сотруднткам +-50 тыс. От вклада и текуших ставок.
Сільський ансамбль• 31 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Экспорт... Прибуток великий. Але самі оклади не великі. В розмірі 25 000. Це підлеглі. І 60 000 керівник
Підлеглим премія в розмірі їхньої ставки, а залишок керівнику.
Сметчица• 31 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Больше дать задачу в выходные руководитель не сможет
автор Мишка-шалунишка • 31 мая 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Так і є. А прохання босса робити вчасно. І буває таке, що є 3 дні тільки на закриття проекту. Так який тоді для підлеглих потяг рвати свою жопу, що керівник отримав фактично все.
Сільський ансамбль• 31 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Трохи не справедливо. Чи є можливість звернутися до вищого керіництва?
Завжди недо...• 31 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Так і це публічно.
І що кажуть підлеглі тепер між собою?
автор Мишка-шалунишка • 31 мая 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Ніхто цього робити не буде. В нас хороший коллектив. Але висновки всі зробили. Наступний проект такий швидкий вже не буде, це 100%. І будуть люди моніторингувати сайти по роботі. А все могло б бути інакше. Але ця жадібність, вона така...
Дівчина заглядєніє• 31 мая 2023
40-50% руководителю, остальное разделить поровну между сотрудниками.
Сметчица• 31 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Так і це публічно.
Так вы кто в этой истории? Если специалист, а не рук, то теперь машите ручкой на все задачи сверх рабочего времени и нормы. Десяточка с пятисот - это обесценивание

автор Мишка-шалунишка • 31 мая 2023
Ответ дляЗавжди недо...
І що кажуть підлеглі тепер між собою?
Будуть шукати роботу нову / швидкість проекту вже такою не буде. На вихідних ніхто трубку не підніме, це 100%. 10 000 на квартал, це як ’плевок’.
Пиу!Пиу!• 31 мая 2023
Фу фу яка гидка ситуація, і справа зовсім не в грошах. Ви повинні розробити план помсти
Тримбулька• 31 мая 2023
100 себе, остальным по 80. Я руководитель двух отделов.
автор Мишка-шалунишка • 31 мая 2023
Ответ дляСметчица
Підлегла)
Сільський ансамбль• 31 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Не правильно. Вам потрібно всім звернутися до вищого керіництва, в устному порядку чи письмово, тобто виразити не погодження з такою ситуацією. Якщо змовчите то значить вас все влаштовує, ваші висновки нікого не цікавлять. А наступного проекту якщо не будете виконувати свою роботу, то можете отримати догану, і ніхто навіть не поцікавиться чому ви демотивовані. Адже першого разу ви змовчали, значить ви погодилися і вас все влаштувало.
Благоуханочка• 31 мая 2023
По 50 тис підлеглим і залишок собі.
Сметчица• 31 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Підлегла)
У вас просто скрысили деньги
ОноВамнадо• 31 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Гроші я дуже люблю) але поважаю іх і знаю їм ціну. Ніколи не гналася за «дурними/халявними» грошима, бо де просто так прибуло, в іншому просто так і пропаде.
І знаю від чого залежить успіх відділу - спільно від керівника і команди.
Пишна молодиця• 31 мая 2023
Странный у вас руководитель, учитывая, что суммы выделенная на отдел в открытом доступе.
Эта информация должна дойти до высшего руководства, а то они будут ни сном ни духом, что за фигня твориться
автор Мишка-шалунишка • 31 мая 2023
Ответ дляАнонимба
Так. По 10к отримали
Сільський ансамбль• 31 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Ще дуже добре подіє якщо всі разом напишуть заяву на звільнення, і скаргу на керівника. Треба бути відвертими і справедливими, вирішіть цю проблему відразу до наступного проекту.