Завжди мало• 31 мая 2023

Дівчата, рекрутери та HR, зазирніть пліз!

Пропонують дивну роботу або я не в темі? Розсудіть будь ласка.

Рекрутер дистанційно. Шукати бажаючих жінок на роботу в Ізраїль, прибирання будинків, з проживанням, мін на рік. Зп хороша. Послуга платна для жінок, одноразова плата, можна виплатити з першої зп. Ціна дороги на жінці.
За кожного такого кандидата, який виходить на роботу - мені 200 дол. Все, ставки немає. Ніхто нікого ніде не оформлює. Я даю кандидата, мені потім типу платіж на карту. Це норм?
Карапулька• 31 мая 2023
Щось підозріле, чесно кажучи.
75В• 31 мая 2023
Ужас
Копирайторша• 31 мая 2023
Схоже на розвод.
Людину потім кинуть, а в неї тільки ваш контактний номер.
Але це я припускаю, не стверджую.
Снегурочко• 31 мая 2023
Якесь заманювання в секс рабство
Марс атакует• 31 мая 2023
Нормально, мій родич так працював. Роботодавця звуть Вадим?
автор Завжди мало • 31 мая 2023
Ответ дляКопирайторша
Схоже на розвод.
Але це я припускаю, не стверджую.
Ні. Навпаки. Я типу посередник. Оголошую тільки умови, а якщо погоджується то передаю роюотодавцю і вони збирають документи, організовують переїзд, поселення і тд
автор Завжди мало • 31 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
Якесь заманювання в секс рабство
Та ні. Там і 57-річних беруть, якщо в стані тягнути 2-3 поверх будинки
автор Завжди мало • 31 мая 2023
Ответ дляМарс атакует
Ні, не Вадим. А ким родич працював?
Щось не спиться• 31 мая 2023
По перше це незаконно. Вам карту заблокують за такі переводи
Марс атакует• 31 мая 2023
Ответ дляЗавжди мало
Ні, не Вадим. А ким родич працював?
Посередником, так як ви. Це нормальна реальна робота, і умови для жінок на прибирання теж непогані.
автор Завжди мало • 31 мая 2023
Ответ дляЩось не спиться
Чому не можуть приходити гроші на карту? Мені чоловік так кидає постійно
автор Завжди мало • 31 мая 2023
Ответ дляМарс атакует
О, клас. А де шукав кандидаток? Зараз теж працює?
Я-ваш шанс• 31 мая 2023
Ответ дляЗавжди мало
Как вы человеку будете объяснять, куда он едет? Что за фирма его хочет нанять? На каких условиях и т.д. Если было бы все легально, вам бы предоставили всю информацию. А так, кинут кандидата на стоимость визы/оформления/перелёта и т.д. и ищите ветра в поле.
Щось не спиться• 31 мая 2023
Ответ дляЗавжди мало
Тому що з доходу треба платити податки, алло! Ви ж хочете в ЄС жити? Вам заблокують рахунок і будете ви доказувати що то мушш. Ви думаєте в банку дурачки якісь сидять?
автор Завжди мало • 31 мая 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Фірма офіційна, все є. Це для мене такі умови, що мене не оформлюють. Типу замість оголошення про роботу є я яка спеціально шукає людей
Светлана-5afe• 31 мая 2023
Рассказываю: это посылать нелегалок. Рабочую визу Б1 открывают исключительно в посольстве и только имеющим право на репатриацию.
А женщины, с которыми Вы будете работать, должны будут ’просочиться’ в аэропорту, чтобы попасть в страну и податься на ’синюю бумагу’ (беженки), и начать работать. Или вообще остаться нелегально.
Таких работниц толпами разворачивают в аэропорту.
Представляете, люди заплатили за трудоустройство, а все что увидели - это аэропорт Тель Авива изнутри. Служба безопасности там не дремлет и таких за версту чует. Но, правда, есть и успешное прохождение - в Израиле много так работают.
Я-ваш шанс• 31 мая 2023
Ответ дляЗавжди мало
Тогда, конечно, соглашайтесь. У вас тот случай, что, что-то вам объяснять бесполезно.
Марс атакует• 31 мая 2023
Ответ дляЗавжди мало
Ні, він вже 3 роки не працює в цій сфері. Кандидаток шукав на сайтах по пошуку роботу, олх, в газетах, знайомим пропонував для мам та родичів. Це дуже хороша робота для жіночок із села. Моя знайома так поїхала і задоволена. Але робота для жіночок на прибирання нелегельна, ви це розумієте. На кідстафі не раджу давати такі обяви і шукати на порадниці, так як я колись також написала подібні обяву, то мені стільки бруду вилили.
автор Завжди мало • 31 мая 2023
Ответ дляЩось не спиться
Там не великі суми, роками так користуємся. А я в ЄС), тому шукаю дистанційно.
Взагалі згодна з Вами, тому по людськи половину перераховуємо в Україну, на зсу, родичам і тд
Марс атакует• 31 мая 2023
Ответ дляЗавжди мало
Я б сама б зараз не проти була б такого підробітку.
Пишу вірші, дорого• 31 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
Якесь заманювання в секс рабство
Да. Сразу подумала аналогично. Или автор будет подставным контактным лицом. Автор, хорошие агентства не берут деньги с потенциального кандидата. Я HR. Правда сфера совершенно иная. Но коллеги в нормальных рекрутингах никогда не берут ничего с человека, которого устраивают
автор Завжди мало • 01 июня 2023
Ответ дляСветлана-5afe
У січні була, нас теж затримали на 12 год по цій же причині Але наче всіх відпустили, просто помурижили. Цей дядько каже, що з 74 не пройшли 3 і то тому що щось не те ляпнули. Може бреше
автор Завжди мало • 01 июня 2023
Ответ дляМарс атакует
Дякую за корисну інформацію . Так, тут точно не варто шукати.
автор Завжди мало • 01 июня 2023
Ответ дляМарс атакует
Блін, а я боюсь. І хочеться, і колиться
автор Завжди мало • 01 июня 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Це ж агенство з працевлаштування. І беруть з першої зп. Це як рієлторам платять комісію.
Хоча так, можна було б так побудувати, що наймачі оплачували б, так привабливіше для робітників