Скользкая• 31 мая 2023
Дуже багато одружених...
На СЗ. Це якесь " нашествие ". Напевно видалю анкету. Так сумно від цього. Категорія 30+
Скользкая
• 31 мая 2023
Ответ дляСусідка зверху
Смотрите в другой возрастной категории
Якій? Якщо мені 35))) 20+))?
Сусідка зверху• 31 мая 2023
Ответ дляСкользкая
Якій? Якщо мені 35))) 20+))?
Вам замуж или для каких целей? Не думаю, что СЗ для серьезных отношений…
Скользкая
• 31 мая 2023
Ответ длялюбименькая
Вы просто не знаете пока сколько там замужних дам. 8 из 10
Я розлучена офіційно. Не знаю напевно)) але здається, що чоловіків таки більше
Коник-стрибунець• 31 мая 2023
Я за трохи більше 2 років на сайтах знайомств сто разів видаляла анкети і поновлювала, майже в 30 там опинилася.
І от одного разу в кінці вересня знову зареєструвалася, а в листопаді - зустріла його! Саме його, який в кінці жовтня подав документи на розлучення.
Тобто як я почала пошук - він ще був щасливим в шлюбі) і не думав про сз
Тому я бажаю вам навчитися відноситися до них як до розваги. І щиро бажаю успіху.
Повірте, я там набачилася чого завгодно)
Скользкая
• 31 мая 2023
Ответ дляСусідка зверху
Для відносин
Сусідка зверху• 31 мая 2023
Ответ дляСкользкая
Для відносин
Жодної пари не знаю, хто б так познайомився та мав серйозні стосунки потім
Скользкая
• 31 мая 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
а дрочеров сколько, там даже до встреч не дойдет, а это иностранцы
Це як? Ще не натрапила на таких. А хотя один писав, що в нього 20 см, я відразу в спам
Скользкая
• 31 мая 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Дякую.
Зайченя• 31 мая 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Прям моя історія один в один, навіть по місяцям))
Тепер ми розлучаємося через 11 років. І я реально шкодую, що в той день не видалила анкету.
Коник-стрибунець• 31 мая 2023
Ответ дляСкользкая
Дякую.
До речі, моя подруга теж познайомилася через баду з дуже хорошим чоловіком, ій було під 40 і двоє дітей.
Вже одружені, переіхала до Львова.
На сайтах була десь півроку.
Також зверніть увагу, що в наших випадках наші чоловіки прийшли на перше побачення.
І так вдало)
Вже одружені, переіхала до Львова.
На сайтах була десь півроку.
І так вдало)
Коник-стрибунець• 31 мая 2023
Ответ дляЗайченя
Якщо вас щось не влаштовувало в шлюбі аж до такого, щоб про це шкодувати - чи варто було терпіти 11 років?
Я на це дивлюсь по іншому. Був досвід. Це як робота, ти отримав нові навички - і йдеш далі.
Як не крути, ці стосунки тобі щось дали.
Зробили краще чи розумніше.
Проблема в тому, що нас вчать заміж то один раз і на все життя.
А якщо не так-це погано.
в житті буває по різному
Зробили краще чи розумніше.
А якщо не так-це погано.
в житті буває по різному
Деловитая• 31 мая 2023
Ответ длялюбименькая
Так же ж и на мужа нарваться можно
Зайченя• 31 мая 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Зробили краще чи розумніше.
А якщо не так-це погано.
в житті буває по різному
Зробили краще чи розумніше.
А якщо не так-це погано.
в житті буває по різному
Шкодуєш про роки, і що з другою людиною було б легше можливо. Але оптимізм штовхав шукати підхід, особливо, коли є дитина і базові потреби цілком закривалися.
Але як би відмотати, хотілося б в той день його не зустріти.
Про розлучення ви праві, до цієї думки інколи треба дорости.
Mrs.Sexuality• 31 мая 2023
Ответ дляСусідка зверху
А где знакомятся для серьезных отношений? В мою молодость в кафе знакомились, но тоже многое считали, не для серьезных отношений знакомятся в кафе. Курортный роман тоже) где же знакомиться?
На работе
1 для некоторых не вариант смешивать работу и личную жизнь
2 коллектив женский
На работе
2 коллектив женский
Коник-стрибунець• 31 мая 2023
Ответ дляЗайченя
А може якби відмотали - то зустріли і прожили щось гірше?
Це безглуздо шкодувати, чи не крпще зробити гарні висновки і влаштувати потрібне майбутнє?
Сусідка зверху• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
На работе
2 коллектив женский
На работе
2 коллектив женский
Не знаю🤣Стаж семейной жизни 12 лет. До этого 7 лет первый брак. Оба раза знакомили друзья
Коник-стрибунець• 31 мая 2023
Ответ дляДеловитая
Так же ж и на мужа нарваться можно
Я кума і сусіда лише зустрічала)
Зайченя• 31 мая 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Наврядчи я б вляпалась в щось сильно аб‘юзивне.
В от зраду не простила, хоч і через роки дізналась, і це сильно вдарило по мені та змінило світогляд.
Винесла урок : якщо щось здається, то тобі не здається. Гарних висновків немає))
Але є дитина і 30 країн за спиною.
Коник-стрибунець• 31 мая 2023
Ответ дляЗайченя
Але є дитина і 30 країн за спиною.
Що теж непогано)
Бесбардак• 31 мая 2023
Ответ дляСусідка зверху
Знайомтеся, це я) Разом вже 18 років
Задолбулька• 31 мая 2023
Ответ дляСусідка зверху
мы ))) познакомились и живём вместе пару лет уже. сделал предложение недавно.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 31 мая 2023
Ответ дляСкользкая
переходишь в телеграм и поехало, фоточки пришли, ну и разводят на разговоры о сексе....и так почти все. члены присылают не успеешь опомниться, как х...в насмотришься.
magistralchimik• 31 мая 2023
Ответ дляСкользкая
Якій? Якщо мені 35))) 20+))?
Мне 35 , парню 25
На сз так и знакомилась
Сусідка зверху• 31 мая 2023
Ответ дляЗадолбулька
Я подразумевала свой круг общения, а он не маленький. Счастья вам!
Сусідка зверху• 01 июня 2023
Ответ дляБесбардак
Знайомтеся, це я) Разом вже 18 років
Супер! Рада за вас ☺️
Задолбулька• 03 июня 2023
Ответ дляСусідка зверху
Cпасибо, Вам и всем тоже желаю найти своё настоящее, родное, любимое счастье!!