БезникаЯ• 31 мая 2023

Яким би кольором обрали зараз диван?

Часто міняти немає можливості. Купуємо років на 8 точно. Зараз світло сірий в комбінації з малиновим. То світлий я вже не хочу, бо вже купа плям, діти допомогли))..
З темних кольорів або середнього тону,який би колір обрали.
Я б хотіла темно зелений або темно помаранчевий,але думаю що швидко надоїсть. Син пропонує"шоколадний"
Шпалери дуже світлі, майже білі, комод світлий беж, килим сірий.
жар-птица Нюра• 31 мая 2023
Оливковый

Мамзелькіна• 31 мая 2023
В мене типу темнофіолетові вже три роки. Подобається і не набридає
Малявка ще та• 31 мая 2023
Темно-зеленый
tarveldy• 31 мая 2023
Смарагдовий, синій, фіолетовий, пурпурний , темно-сірий
Білка в колесі• 31 мая 2023
Я бы хотела светло-серый или бежевый. Сейчас фиолетовый и темное надоело. Но дети, собаки, кошки...
Малявка ще та• 31 мая 2023
Хотя, может быть, лучше темно-коричневый. Но мне кажется, что сочетание темно-коричневого дивана с очень светлыми обоями, светло-бежевым комодом и серым ковром это будет выглядеть скучно
parele• 31 мая 2023
Присмотрела изумрудный. Второй стоит светло-серый.
автор БезникаЯ • 31 мая 2023
Ось в таких тонах дивлюся. Чи це занадто?
Прокофіївна• 31 мая 2023
Щоколадниц гарно. Я не маю можливості купити новий, зробили перетяжку. Саме шоколадний. Непогано. Але сірі теж подобаються. Головне це антикіготь.

Трільчиха• 31 мая 2023
У меня голубая светлая комната, хотела фиолетовый, бывший муж наотрез отказался. Взяла темно синий. Все с ним норм, но он как невидимый))) Сейчас думаю серый бы хотела. Но уже не в эту квартиру))
автор БезникаЯ • 31 мая 2023
Ще подобаються бежеві тона, але ж діти, і це буде капець йому думаю
Альфред Шнитке• 31 мая 2023
Темно-серій, как асфальт. У нас собака
Їжак в панчохах• 31 мая 2023
Синий
Десь так, але...• 31 мая 2023
Я б знову взяла сірий. Без плям)
Царевна_несушка• 31 мая 2023
Темно синий или темно зеленый
Мрії у вирії• 31 мая 2023
У меня светлая тумба , серый коврик и такой диван.
Другого б не хотела, обожаю этот цвет.
автор БезникаЯ • 31 мая 2023
Дівчата дякую, сині тона то не моє. Але дякую за пропозицію.
автор БезникаЯ • 31 мая 2023
Ответ дляМрії у вирії
Другого б не хотела, обожаю этот цвет.
Дуже гарно, дякую. Він прям як акцент у Вас. Гарно вписався колір.
Ні грама• 31 мая 2023
Серый либо фиолетовый.

Дама-мадама• 31 мая 2023
Нейтральный. А вообще почти пофиг, у меня всегда под покрывалом.
В рот не ложи• 31 мая 2023
Сірий , беж або ніжно рожевий
Мрії у вирії• 31 мая 2023
Ответ дляБезникаЯ
Я его когда в магазине увидела то сразу поняла - это именно то что хотела даже не зная о таком цвете
Чеширская кошечка• 31 мая 2023
Малиновий, у кольорах квітів на старих вовняних килимах. І такий килим
Хочу в такому стилі зробити вітальню. У мене дерев‘яна підлога і світлі стіни, перефарбую влітку у майже білі.
А диван є і тепер мучуся чим його оббити, не бачу таких тканин ((
Не пириживай• 31 мая 2023
Серый
Стріляний птах• 31 мая 2023
В мене були різні, саме зараз хочу фіолетового
Мадам Подлинник• 31 мая 2023
Потянуло на помаранч
осень харашо• 31 мая 2023
світлий перламутрово-сірий
або тауп
Пампушечка• 01 июня 2023
1) жовто блакитний 2) темний шоколад
njasha• 01 июня 2023
Фиолетовый ,лавандовый
сЛАдКОежКА• 01 июня 2023
Цвета подушки на диване. Изумрудные, тёмно-синие уже надоели. Диван в шоколадном цвете - типичный советский интерьер.