ГейТуда• 31 мая 2023
Фарбування, порадьте
Роками фарбувалась у одного майстра, але вона виїхала за кордон на початку весни. Прийшлось йти до іншої і мені не сподобалось. Біля коріння зробила рудий відтінок (на фото не дуже видно, в реальності більш помітний), який я взагалі не люблю, при цьому низ світло-русий. Зараз відросло і вже давно треба фарбуватись. Моя майстер написала, що буде в Україні в кінці червня, але я не впевнена, що ок ще місяць так ходити. І от я в роздумах. Чекати свого перевіреного майстра? Але я не комфорто себе почуваю з такими відрослими коренями, а це ще місяць чекати(( Йти до тієї, в якої була минулий раз, казати, що мені не сподобалось і надіятись, що друга спроба буде краща? Йти до якогось третього майстра з ризиком, що знов не сподобається?
П.с. Фото без укладок і всього іншого, бо вже 4 день хворію і сил навіть розчесатись толком нема
Результат:
вже голосів:
21 (61.76%)
Чекати свого майстра
7 (20.59%)
Третій майстер
4 (11.76%)
Результати/інше
2 (5.88%)
Іти і казати, що не так
Уходя дверю не хлопать• 31 мая 2023
Вы можете взять у вашего мастера формулу по которой он вас красит. И использовать ее у других мастеров.
66сезон666серия• 31 мая 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
а другие мастера эту идею поддержат?
я че-т думаю, у них у каждого своя версия будет и ’я художник, я так вижу’
ГейТуда
• 31 мая 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дякую, я запитаю, але сумніваюсь, що вона якісь записи з собою взяла. Та і мене не одним кольором фарбували
Люблю_смаколики• 31 мая 2023
Нічого страшного на голові не бачу, реально почекати кінця червня і піти до свого майстра
За ким я буду?• 31 мая 2023
Кожного разу підлаштовуватися під стару майстриню все одно не вийде, треба шукати ту, що вас влаштує.
З досвіду, перше, що робить людина і є її максимум, ніякі виправлення ситуацію не виправлять, тому друга майстер, думаю, не Ваша
ГейТуда
• 31 мая 2023
Ответ для_MadonnA_
Не вижу прям шикарной особенной покраски или цвета . Ищите другого мастера и обновите цвет
Та от власне, що дуже «такоє» получилось. Я вперше хотіла через тиждень перефарбуватись, взагалі не зайшло. А враховуючи її ціну, так взагалі. Моя еір-тач за таку суму робила, а не ось це(
ГейТуда
• 31 мая 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Ви праві
ГейТуда
• 31 мая 2023
Дякую) Бо свій колір став темно-сіро-ніяким. Раніше був русий, я приблизно в свій рідний фарбуюсь