Сокодавка ще та• 01 июня 2023
Ребенок аутист, шансы что второй ребенок будет нормальным
Встречали ли Вы семьи, где оба ребенка аутисты?
На границе• 01 июня 2023
Да, у меня у знакомых старший аутист, второму тоже оформляют инклюзию уже в школе (
Луноликая Вика• 01 июня 2023
Да, встречала, увы. Мальчик старший - аутист и девочке через пару лет этот же диагноз поставили.
Прагматик флегма• 01 июня 2023
Ответ дляиз желе я
Почему так много сейчас этого диагноза?(
Я не можу повірити і прийняти це.
Може б і родила ще дитину, але стала боятись дуже аутизму. На підсвідомості
Кондуктор маршрутки• 01 июня 2023
Так, колись на одному місцевому форумі часто писала жінка, в якої друга дитина теж виявилася з аутизмом. Це близько 10 років тому було, тоді ще не настільки часто про аутизм писали.
А в сім´ї далеких родичів 1 дитина з аутизмом, інша - здорова.
Прагматик флегма• 01 июня 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Недавно схожа тема тут була і багато писали про випадки повторного.
От тільки я не розумію, якщо в обох дітей, то значить це причина на генному рівні чи як це пояснить?
Стильна штучка• 01 июня 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Ну а на каком же? Аутизм это ж не вирус
Прагматик флегма• 01 июня 2023
Ответ дляСтильна штучка
Ну а на каком же? Аутизм это ж не вирус
Та причина ж досі не встановлена
Мастер Класс• 01 июня 2023
Да. Оба мальчика, один в очень тяжелой форме, второй легче. Им генетик советовал делать ЭКО с ПГД, чтобы только эмбриона женского пола подсадить. Родили третью девочку - все хорошо.
Кидстаффовка• 01 июня 2023
Сестра працює в центрі для таких дітей. Тут 50\50. Є сім’я де всі троє дітей аутисти. Нажаль.
Прагматик флегма• 01 июня 2023
Ответ дляМастер Класс
Мати двох хворих дітей і родити третю, це я не знаю....
Звідки стільки сил у батьків
Мастер Класс• 01 июня 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Звідки стільки сил у батьків
Люди очень хотели здорового ребенка.
Сумка з негодою• 01 июня 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Так. Часто винна генетика.
Подивіться це відео
Прагматик флегма• 01 июня 2023
Ответ дляМастер Класс
Люди очень хотели здорового ребенка.
Це зрозуміло. Але мені важко уявить як це все фізично і морально змогти
Не танцую- но пою• 01 июня 2023
Ми свого з аутизмом витягнули на відносно хороший рівень,дуже багато сил,крові психологічно і фізично то коштувало.Дуже любимо діток і хочемо другу дитинку, розділити любов і теплоту в серцях для ще одної душі, чоловік запропонував і розглядаємо варіант всиновлення вже чуть більшої дитинки,дітей не обов´язково народжувати.Якось так...
Стильна штучка• 01 июня 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Та причина ж досі не встановлена
Та ну почему же. По наследству передаётся, возможно влияние внутриутробного развития. Думаю на вопрос автора лучше всего генетик ответит да и тесты наверняка сейчас есть.
Ухахайкина• 01 июня 2023
Ответ дляиз желе я
Не знаю, я зіткнулася із цим теж(, хочу дпугу дитинку, але якось страшно.
Просто Фіфа• 01 июня 2023
Ответ дляиз желе я
Психіатри давно говорять про набутий цифровий аутизм саме дітей покоління після 2012 року народження. Розвиток дешевих гаджетів й неконтрольоване споживання різного контенту (дофамінова голка) на фоні дефіциту реальної уваги, низького рівня емпатії в родинах, відсутності чіткого графіку сну, призводять до цілого ряду порушень, серед яких набутий цифровий аутизм, що зараз діагностується часто після трьох років (спілкуюся з психологами центру реабілітації дітей з інвалідністю, з психіатрами)
Я такая наивная• 01 июня 2023
Корекційний психолог. Працювала в реабцентрі. Будь-які прогнози безглузді. І стосовно другої/третьої/наступної дитини, і стосовно статі, як вище писали. Випадків безліч і вони абсолютно різні, найменшу логіку прослідкувати неможливо. Але особисто з моєї практики саме дівчата-аутики набагато важчі.
Ухахайкина• 01 июня 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Боїтеся народжувати?
Стильна штучка• 01 июня 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Какие вы замечательные люди! Ваши слова вселяют веру и надежду в людей в целом! Сил вам, терпения, пусть налаживается все поскорее!
Я такая наивная• 01 июня 2023
Ответ дляСтильна штучка
Перш ніж писати подібне, варто відкрити хоча б Гугл. Причина аутизму не встановлена, він жодним чином не тестується фізично, якимись аналізами, розшифровкою ДНК. Немає двох однакових аутистів, тому і захворюванням це не називають. Це цілий спектр. Стан.
13чудоСВЕТА• 01 июня 2023
У меня старшая аутист,младшая -обычная,два аутиста встречала,но редко.