❗️Кличко: виявлено трьох загиблих, із них двоє дітей, та 4 постраждалих. Загалом в Деснянському та Дніпровському районах медики госпіталізували 5 постраждалих.
VivaForever• 01 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Так
Хотят достать обьект
А кроме балистики, нечем уже
Хотят достать обьект
А кроме балистики, нечем уже
В спальных районах?
VivaForever• 01 июня 2023
Ответ дляWorrm
Це такі ракети, траекторія яких з неба летить прямо вниз. Якщо будуть збивати за містом, все одно ракета впаде приблизно там куди вони цілилися. Мова йде про балістичні ракети.
Я уже все це знаю і це були не мої думки про неправильне збиття ракет, а цитата наших порадниць
Чашечка кофе• 01 июня 2023
Ответ дляol_kin
У мене дуже великі питання до управління освіти міста Києва, для чого продовжили навчання до 16 червня? Щоб що, щоб більше дітей гинуло, тому що і багатьох є села і можливо, як би не продовжили навчання, ці діти були би вже в бабусі в селі і лишилися б живі! Кому потрібні оці два тижні літа? У мене немає слів, я просто в розпачі, злість і безсилля мене просто розпирають. У мене п´ятеро дітей, троє з них малі, двоє в школі і я не розумію отого навчання зараз коли летить і вдень і вночі і може вбити в любу секунду у ліжку дитину. Укриттів немає. У нас бабуся в Київській області, південніше, там тихо, але ж треба ходити в школу
, до речі вся область вже на канікулах, тільки Київ який херячять день і ніч мусить вчитися. Питання, що такого важливого вони вивчать за тих два тижні?
Краще задавайте питання путіну та росії.... бо винуватець ситуації один
healer09648293• 01 июня 2023
Ответ дляSolnet
Ви ж в курс, так, що за тих двох чужих дітей несете повну відповідальність?
Відповідальність за них несуть їх батьки, які відпускають своїх дітей незрозуміло куди, в які умови і з ким. І все.
Балістична ракета із місця пуску пролітає в космосі, там її збити не може ніхто. Її збити можна лише над тим місцем коли вона вже залітає в атмосферу і прямо падає на ціль. Грубо кажучи, місце збиття - це приблизно і є місце куди цілився ворог.
Щастя що у нас є Петріот і він збиває такі ракети, бо це дуже дуже складно. Якби ці ракети прилітали, то руїни були би більші і жертв було би більше.
Дякуйте нашим ЗСУ , Богу і нашим партнерам що взагалі ми можемо збивати. кляніть рабзію, а не переносьте агресію на владу.
Ответ дляol_kin
А мої були би в селі, а багато дітей відправили б в табори і до друзів за Київ і т.д., і я нічого не перекладаю, продовжене навчання це зараз велики ризик саме для Київських дітей, тому б´ють найбільше Київ. І якщо села немає у вас не означає, що так у всіх. Я ще й друзів своїх дітей, забираю в село, хлопчик 12 років і дівчинка 10 років. Тому я вивезу не одну дитину, а п´ять, двоє з яких не мої. А ви своїм постом нівелюєте ризик і смерть тих дітей!
так не ведите своих, зачем эти истерики. Не у всех есть бабушки в селе и даже если есть, не все им спихивают своих детей. Прилетают осколки и в селах, не только в Киеве. Возьмите на себя ответственость за жизнь и здоровье своих детей. Считаете опасным- увозите, а не рассказывайте что и кому делать.
Ответ дляLudaSHS
Важливо.💥💥💥⚡️
.
Дуже прошу зрозуміти, що у випадку балістичної загрози, у вас є до (!) 5-ти хвилин, щоб перейти в укриття.
Це не крилаті ракети, які до Києва долітають +/- за годину двадцять. Це не шахіди, які летять зі швидкістю авто на трасі Київ-Одеса.
У випадку з ОТРК ’іскандер’ - дуже важко засікти його переміщення, зазвичай загроза фіксується по факту виходу ракет (ну або хибних цілей засобами створення поміх). З брянської області до Києва вони й долітають за 5 хвилин.
Щодо Х-47М (кінджал) - фіксується виліт ракетоносія (міг-31к), тому прогнозувати загрозу простіше, і часу для спрямування в укриття набагато більше.
А ось з ’іскандер-м’ (балістичний варіант) ситуація складніша. Якщо вже оголошена тривога з загрозою застосування балістичних ракет, і ви бачите, що не встигаєте вкластися у 5-ть хвилин до укриття - то краще вже дотримуватися правила ’двох стін’.
У будь-якому випадку, після 5-ти хвилин, краще утриматися від знаходження на вулиці чи біля вікон. Це врятує вам життя!
Правило 2 стін!
.
Правило 2 стін!
Сьогодні вбило тих, хто пішов в укриття. Сиділи б дома, можливо були б живі.
Ответ дляol_kin
А у нас нет бабушки и все на работе, куда детей девать?
healer09648293• 01 июня 2023
Ответ дляWorrm
О господи...які ракети в космосі? Ви що серйозно?👀
healer09648293• 01 июня 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Він в скількох км від києва? Є села, де нема ппо і люди там про війну тільки сирени чують і новини читають.
Так збивають же над областю також. І летить над областю ж спочатку, а потім вже в місто..ті ж шахіди телепортуються прямо в Київ чи що? Ой блііін....тільки в новинах вони читають....так кажете наче київська область десь в Польщі живе.
Espresso_caffe• 01 июня 2023
Ответ дляMoon shine
Треба? Кому треба? Якщо в вас є бабусі, то відправляйте. Я свою вже відправила. Половина уроків вже вичитали матеріал. А друга- то таке. Щороку мала казала що останні 2 тижні в школі це просиджування штанів. Нісого там немає. До речі, в нас дистанційка за бажанням. Як дуже треба то можна на урок вийти і в селі з ноутбуку
100%, щоб хотіла вивезти, то вивезла б
про табори взагалі дивуюсь, невже хтось з батьків погоджується кудись відправляти дітей в такий час?
Чашечка кофе• 01 июня 2023
Ответ дляWorrm
В стратосфері летить, поза межами атмосфери. І летить вона перпедикулярно площі землі. РІВирішила доколупатися?
Це не та балістична ракета... Хоч би не позорилися
Ответ дляЧашечка кофе
Аеродинамічна і балістична ракета - це різне. Балістична летить зверху, а аеродинамічна пролітає інші території і ї можна збити над іншими, а балістичну не можна, бо вона дуже високо.
Балістичні не пролітають над іншими містами, тобто пролітають, але високо і її збити не можна. це ти вирішоло поумнічати і жодних аргументів. Ця ракета що була збита над Києвом сьогодні - БАЛІСТИЧНА! Її не можна збити в польоті, її збивають тільки коли вона вже падає вниз.
Moon shine• 01 июня 2023
Ответ дляEspresso_caffe
100%, щоб хотіла вивезти, то вивезла б
звичайно)) місць немає вже,якщо щось толкове . я відправляю, а чого сидіти в Києві чи в інших великих містах? особливо хто немає села.? . якщо десь на Західну,в область Закарпаття,то чому ні? Це ж супер.. наприклад, нам запропонували за 15 тис 15 днів.(2 місні номери,5 разове харчування, в ціну входять і квитки потягом+ трансфер від вокзалу до самої бази). місця розмели за 3 дні.