❗️Кличко: виявлено трьох загиблих, із них двоє дітей, та 4 постраждалих. Загалом в Деснянському та Дніпровському районах медики госпіталізували 5 постраждалих.
Ответ дляol_kin
А мої були би в селі, а багато дітей відправили б в табори і до друзів за Київ і т.д., і я нічого не перекладаю, продовжене навчання це зараз велики ризик саме для Київських дітей, тому б´ють найбільше Київ. І якщо села немає у вас не означає, що так у всіх. Я ще й друзів своїх дітей, забираю в село, хлопчик 12 років і дівчинка 10 років. Тому я вивезу не одну дитину, а п´ять, двоє з яких не мої. А ви своїм постом нівелюєте ризик і смерть тих дітей!
У багатьох батьків немає бабусі в селі, тисяч 20 на табір. І вдома немає з ким бути
Візьміть найкращий пиріжечок.
Ви ж доросла, так? І розумієте, що дуже мало у кого є можливість відправити дитину із друзями за місто?
Візьміть найкращий пиріжечок.
ksusha1155• 01 июня 2023
Ответ дляol_kin
У мене дуже великі питання до управління освіти міста Києва, для чого продовжили навчання до 16 червня? Щоб що, щоб більше дітей гинуло, тому що і багатьох є села і можливо, як би не продовжили навчання, ці діти були би вже в бабусі в селі і лишилися б живі! Кому потрібні оці два тижні літа? У мене немає слів, я просто в розпачі, злість і безсилля мене просто розпирають. У мене п´ятеро дітей, троє з них малі, двоє в школі і я не розумію отого навчання зараз коли летить і вдень і вночі і може вбити в любу секунду у ліжку дитину. Укриттів немає. У нас бабуся в Київській області, південніше, там тихо, але ж треба ходити в школу
, до речі вся область вже на канікулах, тільки Київ який херячять день і ніч мусить вчитися. Питання, що такого важливого вони вивчать за тих два тижні?
В нас написали заяву і будбай, ці 2 тижні не є обов´язковими. Але ми йдемо до євро стандартів, вірогідно, що більше не буде канікул по 3 місяці((( половину літа можуть вчитися. Багатьом так зручно, бо немає сіл і бабусь.
natallochka• 01 июня 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Кстати, по области тоже нормально осколков прилетает. Летит же со всех сторон, а сбивают там, где сбивают. Село под Киевом это не панацея.
Ще той квест, я 2 ночі не спала, поки не забрала назад, малий сказав, що наче на нулі побував.
Ответ дляKot_v_meshke
+100
Просто є інформаційний перекос, коли на Оболоні на дорогу уламок падає, його показують в рази більше за поранену бабусю в області.
Kot_v_meshke• 01 июня 2023
Ответ дляиркин
+100
Потому что его сняли миллион людей, а бабулю никто не снимал), вот и все. Что зрелищнее - бабуля или падающий обломок? Вопрос риторический.
natallochka• 01 июня 2023
Ответ дляиркин
+100
І всі зціпили зуби і мовчать бо розуміють що війна, треба рашиків мочити, а не паніку розводити.
А взагалі мені здається ніхто зараз не обмежений, хочеш їхати бери дітей та їдь
Ответ дляol_kin
Ну а чим відрізняється навчання в будь-який інший час? Та й сталося це вночі, як я зрозуміла. До чого тут ці два тижні навчання???
А те, що інші навчалися в січні з перебоями ел/ен то Вас на турбувало?
AmazingLady• 01 июня 2023
Ответ дляol_kin
Какие таборы и кто кого отправил бы...так же и с бабушками и так далее... ответственность только на вас. Захотели- уехали, школа дистанционно
AmazingLady• 01 июня 2023
Ответ дляol_kin
А в кого є? Ви якісь дивні. Якби вже були канікули, то кількість дітей в Києві зменшилася б мінімум в половину, менше дітей менше смертей, хіба ні? Я кожен вечір лягаю у ліжко і боюсь, що не всі мої діти прокинуться зранку, у нас херачать постійно, в нашому районі і це дуже страшно, син сьогодні прокинувся і плакав від вибухів. А ілюзія безпеки це тільки ілюзія як бачимо. Мені дуже шкода дітей, я ридаю і у мене зараз багато емоцій.
Точно ни в какую половину килькисть не зменшилась бы
Ответ дляKyivlyanochka
От я точно знаю, наприклад, що в нашому садовому товаристві давно вже були пошкодження, і ніхто з нашої малої спільноти не те що фото не викладав, але навіть в загальний чат не писали, так притримуються інформ.тиші.
Але потім у людей, що дивляться телек складається враження, що попадає лише в столицю, гайда за місто.
Ответ дляGipo-po
А якщо кияни будуть вчитися ще пів місяця, від того тим дітям, які вчилися в січні з перебоями світла, якось легше стане?
Ви, звісно, молодець.
Вкусныйпончик• 01 июня 2023
Ответ дляKyivlyanochka
Він в скількох км від києва? Є села, де нема ппо і люди там про війну тільки сирени чують і новини читають.
Ответ дляиркин
Ви, звісно, молодець.
Ну дивіться, ті діти теж хотіли канікули в січні. Чи вони не кияни, то немає чого й хотіти?) ви не знаєте, що діти теж мають почуття? І , так, вони ображаються.
Ответ дляGipo-po
Почуття заздрості, думаєте, корисне для дитини?
Одне діло хотіти собі приємностей, інше діло - хотіти іншому неприємностей.
Але якщо і дорослі такі, то що ж дітям дивуватися.
Ответ дляol_kin
Ви ж в курс, так, що за тих двох чужих дітей несете повну відповідальність?
Важливо.💥💥💥⚡️
.
Дуже прошу зрозуміти, що у випадку балістичної загрози, у вас є до (!) 5-ти хвилин, щоб перейти в укриття.
Це не крилаті ракети, які до Києва долітають +/- за годину двадцять. Це не шахіди, які летять зі швидкістю авто на трасі Київ-Одеса.
У випадку з ОТРК ’іскандер’ - дуже важко засікти його переміщення, зазвичай загроза фіксується по факту виходу ракет (ну або хибних цілей засобами створення поміх). З брянської області до Києва вони й долітають за 5 хвилин.
Щодо Х-47М (кінджал) - фіксується виліт ракетоносія (міг-31к), тому прогнозувати загрозу простіше, і часу для спрямування в укриття набагато більше.
А ось з ’іскандер-м’ (балістичний варіант) ситуація складніша. Якщо вже оголошена тривога з загрозою застосування балістичних ракет, і ви бачите, що не встигаєте вкластися у 5-ть хвилин до укриття - то краще вже дотримуватися правила ’двох стін’.
У будь-якому випадку, після 5-ти хвилин, краще утриматися від знаходження на вулиці чи біля вікон. Це врятує вам життя!
Правило 2 стін!
.
Правило 2 стін!
Ответ дляol_kin
Не водіть дітей до школи, везуть в безпечніше на Вашу думку місце.
Але..Сховатися ніде...у нас в Дніпрі так мати з дітками до бабусі переїхали. Ракета влучила в будинок бабусі. Живий тіки старий собака лишився(
lawyer2006• 01 июня 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Детская поликлиника, а не больница.
Я теж з Позняків, це на Урловській?
Ответ дляol_kin
Все, звісно, правильно, але є купа батьків, які працюють. Перебування вдень дитини в укритті під час тривоги-це заспокоює. Мені немає куди вивозити дитину. Таким батькам, яким не подобається навчання до 16 в школи у нас одразу сказали: пишіть заяву і йдіть на канікули 🤷♀️
СвітланкаОК• 01 июня 2023
Ответ дляol_kin
По перше не Міносвіти і по друге багато батьків знаходяться в стані ілюзії безпеки, я зараз була саме серед таких людей, для мене освіта дітей дуже важлива, діти повинні бути розумними і освіченими томі на початку року свого сина 5 клас перевела в школу офлайн, бо онлайн для 5 класу то не навчання. І до минулого тижня я абсолютно спокійно і впевнено водила дітей в школу і в садочок, але ілюзія розвіялася з першими смертями. Я сьогодні вивозу дітей, але, повторюю, що дуже багато батьків живуть в коконі самообману ’’ до нас не прилетить’, або, Деснянськи це інший берег і далеко від нас і у нас не чутно вибухів і тд. як бачимо не всім везе. Я ні на кого вину не перекладаю, але не розумію для чого продовжили навчання? Щоб що.
Саме перекладаєте вину. Якби буди канікули, то ви б волали що за батьки такі, не вивезли. Хз про ваш кокон, кого не питаю - всі в шоці і бояться. Таких що думають що їм не прилетить не зустрічала.
СвітланкаОК• 01 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
Особливо табори ага, по 20 тис за 10 днів. Плюс гроші на зібратиись, дорогу, кишенькові. Багато батьків таку розкіш собі дозволять?