❗️Кличко: виявлено трьох загиблих, із них двоє дітей, та 4 постраждалих. Загалом в Деснянському та Дніпровському районах медики госпіталізували 5 постраждалих.
Moon shine• 01 июня 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Кстати, по области тоже нормально осколков прилетает. Летит же со всех сторон, а сбивают там, где сбивают. Село под Киевом это не панацея.
саме так. просто багато чого не пишуть. під києвом уламнків в рази більше. знаю,бо маю багато родичів і друзів. просто про це мовчать.
healer09648293• 01 июня 2023
Ответ дляWorrm
В стратосфері летить, поза межами атмосфери. І летить вона перпедикулярно площі землі. РІВирішила доколупатися?
Да, вирішила докулупатись. Бо не треба тут паніку розганяти
Ответ дляol_kin
У мене дуже великі питання до управління освіти міста Києва, для чого продовжили навчання до 16 червня? Щоб що, щоб більше дітей гинуло, тому що і багатьох є села і можливо, як би не продовжили навчання, ці діти були би вже в бабусі в селі і лишилися б живі! Кому потрібні оці два тижні літа? У мене немає слів, я просто в розпачі, злість і безсилля мене просто розпирають. У мене п´ятеро дітей, троє з них малі, двоє в школі і я не розумію отого навчання зараз коли летить і вдень і вночі і може вбити в любу секунду у ліжку дитину. Укриттів немає. У нас бабуся в Київській області, південніше, там тихо, але ж треба ходити в школу
, до речі вся область вже на канікулах, тільки Київ який херячять день і ніч мусить вчитися. Питання, що такого важливого вони вивчать за тих два тижні?
Саме Київ місяць чи біььше був на зимових канікулах, тому, власне, і вчиться. У області був тиждень канікул.
Ви можете забрати без проблем дітей, хто ж вас осудить?
Moon shine• 01 июня 2023
Ответ дляEspresso_caffe
100%, щоб хотіла вивезти, то вивезла б
про табори взагалі дивуюсь, невже хтось з батьків погоджується кудись відправляти дітей в такий час?
і в минулому ми безкоштовно на Закарпатті сиділи в таборі 21 день. прекрасно. набагато веселіше і безпечніше ніж вдома чи під Києвом. Там взагалі тиша повна.
Ответ дляol_kin
А мої були би в селі, а багато дітей відправили б в табори і до друзів за Київ і т.д., і я нічого не перекладаю, продовжене навчання це зараз велики ризик саме для Київських дітей, тому б´ють найбільше Київ. І якщо села немає у вас не означає, що так у всіх. Я ще й друзів своїх дітей, забираю в село, хлопчик 12 років і дівчинка 10 років. Тому я вивезу не одну дитину, а п´ять, двоє з яких не мої. А ви своїм постом нівелюєте ризик і смерть тих дітей!
Просто цікаво, ви хоч також їдете чи всіх 7 дітей на голову бабі і діда?
Ответ дляol_kin
А в кого є? Ви якісь дивні. Якби вже були канікули, то кількість дітей в Києві зменшилася б мінімум в половину, менше дітей менше смертей, хіба ні? Я кожен вечір лягаю у ліжко і боюсь, що не всі мої діти прокинуться зранку, у нас херачать постійно, в нашому районі і це дуже страшно, син сьогодні прокинувся і плакав від вибухів. А ілюзія безпеки це тільки ілюзія як бачимо. Мені дуже шкода дітей, я ридаю і у мене зараз багато емоцій.
Дивні ви. Ми не вчилася до 16. Канікули почалися Сьогодні. І в багатьох школах Києва теж сьогодні. До чого тут істерики про продовження навчання? Багато дітей залишиться в містах, бо прилітає і по селах. Згадайте -кілька місяців тому осколок вбив людей в селі, в західному регіоні. Як сказали в новинах, вони переїхали в село, бо там безпечніше. Я з Хмельницького. І бачила, як постраждали будинки не в місті, а в селах під містом. В селах, які до того і звуків вибухів не чули. Вина тільки кацапів, а не міносвіти, мера і так далі.
Вкусныйпончик• 01 июня 2023
Ответ дляhealer09648293
Так збивають же над областю також. І летить над областю ж спочатку, а потім вже в місто..ті ж шахіди телепортуються прямо в Київ чи що? Ой блііін....тільки в новинах вони читають....так кажете наче київська область десь в Польщі живе.
Над всією обл збивають чи може в радіусі 30км + міста де склади?
Elena_MZ_1979• 01 июня 2023
Ответ дляol_kin
Кто вам мешает написать записку и не ходить в школу? Учебники закончились! Для чего их держат до 16 я не пойму.
Colombina.• 01 июня 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Это ваша ответственность, уже можно не ходить в школу, да и вообще, можно не ходить очно. Можно уехать куда угодно.
Но нет вины, в том, что случилось, ни учителей, ни мин образпваннмя, ни родителей. Виноваты только те, запускает ракеты.
Своим постом вы делаете виноватыми других людей. А вы не думаете, что там могли быть и дошкольники (влаги ведь не указал нигде пока), и те, кому некуда выехать и некуда отдать детей.
Ракеты запускают уже год, а решение власти действительно ооочень странное и не имеет никакого смысла.
Что значит не ходить в школу. Может по вашей логике тогда вообще ее бросить, пока война идёт?
Colombina.• 01 июня 2023
Ответ дляVivaForever
Вот именно,человеку надо сделать когото виноватым,она решила что это мин освити)
Да, они виноваты, их задача принимать решения по части образования, которые будут максимально оптимальными и безопаснымм для детей в текущих условиях
VivaForever• 01 июня 2023
Ответ дляColombina.
Максимально оптимально всем нам организовать выезд за границу и оплатить
Colombina.• 01 июня 2023
Ответ дляSolnet
У багатьох батьків немає бабусі в селі, тисяч 20 на табір. І вдома немає з ким бути
Візьміть найкращий пиріжечок.
Ви ж доросла, так? І розумієте, що дуже мало у кого є можливість відправити дитину із друзями за місто?
Візьміть найкращий пиріжечок.
Отправьте в любое другое место, вы планируете держать детей возле себя не взирая не лббые опасности?
ДевочкаКрасавица• 01 июня 2023
Ответ дляol_kin
А что делать тем у кого нет бабушек за Киевом? Как по мне в укритии в школе безопаснее чем дома или на улице
ДевочкаКрасавица• 01 июня 2023
Ответ дляol_kin
Вы можете уже не водить своих детей в школу, а отвезти их в село, в школе это разрешается, учитель нам так сказала.
Ответ дляmamaМия
Це все вірно, але якщо є робота? Да і немає особливо куди евакуюватися? Що тоді?
В свое время жителям моего региона так и писали. Работа есть везде, не держитесь за свои кирпичные коробки, лучше в школе на полу, платят переселенческие. Выход есть всегда. И подскрипнум :’ Кто не едет, тот ждун’ . Если падали обломки ПВО, то ’ А что вы хотели ? Война, уезжайте ’. Я в этих бесячьих темах не могла ничего доказать. Навливались скопом. Кто хотел ехать- сделали это в первые дни. И понимали мой регион только рядом находящиеся области, сми такие же бедоси. Падающие осколки не менее страшны, чем сами дроны и ракеты. И тревога бывает после того, как прилетело. Да много чего. Не знаю, что с нами всеми произошло, но какие-то мы друг к другу не те. Пусть будет это последний кошмар в Киеве. В бетонных коробках не менее страшно и не безопасней, чем в том же селе.
Colombina.• 01 июня 2023
Ответ дляCheburaha
Вважаю, що відповідальних за укриття в такому випадку потрібно притягати до кримінальної відповідальності
Это вряд ли возможно. Подвалы больниц, школ и тд не являются официальными убежищами - они даже не соответствуют нормам для этого.
Вопрос, почему за год с лишним войны не построили нормальных убежищ, и люди продолжаются прятаться в метро?
Ответ дляColombina.
У нас подвал больницы является 🙄 Туда много людей с начала войны бегает