Фізик-ядерщик заочно• 01 июня 2023

Прийшла боса з останнього дзвінка..

Каблучок 8 см, вдома були зручними
Йти до школи 10 хв, 2 години простояла там то в класі, то на лінійці, і потім просто вийшла за ворота школи і зняла туфлі. Сил не були йти в них..
І що тепер робити?
Йти на операцію кісточок? Чи замінити іншими туфлями?
Але якими?
Що можна обути для святкового плаття?
Кеди не пасують..
до костюму можна і кеди, але також треба щоб не дешевили образ.
Купити якісь і не носити на кожен день, а тримати як вихідні.. ? Бо заношені - не варіант.
а до суконь що?
Знайшла в Зарі отакі, але вузькі. Не факт що моя нога поміститься туди..
36 і прощавай каблуки.. як це сумно, дівчатка😢
Є костюми в гардеробі, які без каблуків ніяк.. хоч бери продавай
ЮлияА91• 01 июня 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Не хочу нікого образити, але для мене Кларкс і Екко це жах)
Ну на кожен день біркенштоки, навіть шльопки Крокси ногу на прогулянки.
Але Екко мене тільки лякати)
Хочу щось в районі 100-150 євро на стійкому каблуку, якісне.
Хоча і шпильки мої якісні, 250 дол повна ціна була, я на знижці взяла. Але шпильки вже табу
Ну куди там Зарі до Екко 😂

ЮлияА91• 01 июня 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Але Екко мене тільки лякати)
Жах це дивитися взуття Зара..це треба ж так начхати на своє здоровʼя
автор Фізик-ядерщик заочно • 01 июня 2023
Ответ дляЮлияА91
Ну куди там Зарі до Екко 😂
По якості може й так, а стиль у Екко пенсіонерський
Ответ дляЮлияА91
А що саме вам не подобається в Екко? Якість??
Стиль.
Покажіть хоч одні гарні туфлі екко
Ответ дляЮлияА91
Порівняйте стиль Екко і Зари
ЮлияА91• 01 июня 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Так ви купляєте взуття тільки по стилю? А те що ви неякісним взяттям собі ноги убиваєте-то нічого? І є у Екко багато стильного взуття. То у Вас погляд трохи інший)) треба щоб було блискуче та наляписте. До речі,були в мене таке літнє взуття Екко. Неймовірні.
Ответ дляЮлияА91
Ні, отакий смак
Так, подобається з акцентом, але блискучі б не купила як сині в зарі в бантом
Подобається витонченість ліній, в Екко нема цього. Сподіваюся щось та найду де буде і якість і краса

Ответ дляЮлияА91
Оці дуже сподобалися, але 280 дорого
Гукатиму схожі
Налитое яблочко• 01 июня 2023
Мне Стив маден каблуки подходят и Нина вест
Налитое яблочко• 01 июня 2023
Кроме Зары достаточно каблуков у обувных фирм
Налитое яблочко• 01 июня 2023
Ещё