Королева спама• 01 июня 2023

В якій з цих професій менше ейджизму? І краще майбутнє?

Мені тільки 36 років, а вже так лякає ейджизм. Працювала бухгалтером 6 років, потім декрет який перейшов в інший і так минуло 9 років. Зараз я вже 8 місяць працюю менеджером зі збуту хоч раніше не розглядала цей напрямок.
Питання: яка з цих професій, на вашу думку, більш оплачувана і після 40 можна влаштуватися на роботу, а то переглядаю вакансії і майже у всіх або пряме обмеження по віку або "молодий колектив"?
Раніше в податковій часто бачила бухгалтерів пенсійного віку, а менеджери як на мене це більше для молоді і якщо потрібно буде змінити місце роботи через кілька років, то не знаю чи мене захочуть.
І ще цікавий напрямок ректутингу ( менеджер з персоналу).
Англійську не знаю.
Результат:
вже голосів: 52
33 (63.46%) Бухгалтер
12 (23.08%) Інше
6 (11.54%) Рекрутер
1 (1.92%) Менеджер
Зайченя• 01 июня 2023
я працюю бухгалтером. Правда, я в декретах не сиділа. Нормальна робота. Ну буває іноді херня, але все залежить від керівництва. Мені 45 років. Роботу хотіла нову шукати. Було багато пропозицій. Про вік не питали. Виходь хоч завтра

графиняВишенка• 01 июня 2023
мне 41
ищу работу
в общем с этим делом опа
Видящие_помогите• 01 июня 2023
Бухгалтер за кордоном, 40 років то молода дівчина
Мой завтрак• 01 июня 2023
Автор, что такое менеджер в вашем понимании? Это не отдельная профессия, это руководитель, менеджером можно ьытьнв любой сфере - в It, на производстве, на госслужбе, в сфере образования - да просто в любой.
Зайченя• 01 июня 2023
Ответ дляграфиняВишенка
мне 41
ищу работу
в общем с этим делом опа
а яка спеціальність?
parele• 01 июня 2023
Если Вы будете классным специалистом, которого переманивают и в 70, никто на возраст и не глянет. Знаю пару таких профи, восхищаюсь ими. Один продажник, второй главбух. О пенсии только мечтают)
автор Королева спама • 01 июня 2023
Ответ дляЗайченя
І яка у вас зарплата? А то переглядаю вакансії, то зарплати кращі у менеджерів, а не у рядового бухгалтера, про рівень відповідальності вам розповідати не буду.

графиняВишенка• 01 июня 2023
Ответ дляparele
я тоже классный спец
до войны и меня переманивали
сейчас нет работы вообще ил предлагают 20 000 грн...так что все не так радужно как до войны, увы
parele• 01 июня 2023
Ответ дляграфиняВишенка
я тоже классный спец
до войны и меня переманивали
В какой сфере спец, и какой город?
Голена блондинка• 01 июня 2023
Я рядовой бухгалтер, меняла работу в 47 лет, предложений было очень много, в резюме специально указала возраст, чтобы не тратить время.
Сейчас работаю в международной компании, тут вообще на возраст не смотрят, недавно взяли на работу двоих 51 и 53 года
Зайченя• 01 июня 2023
Ответ дляparele
так і є. У нас працюють спеціалісти, яким 60, 70 років. Проектувальники. І вони ніколи без роботи не сидять
графиняВишенка• 01 июня 2023
Киев.. сфера строительство...(
Кондуктор трамвая• 01 июня 2023
Мама подруги - бухгалтер, всегда была нарасхват, проработала до 70 лет. Перестала работать только год назад, и то по своему желанию (они теперь переселенцы, мама много нервничает, решили, что ей пора отдыхать).
Зайченя• 01 июня 2023
Ответ дляКоролева спама
ну зараз у мене трішки по іншому. Працюю вдома. В офіс раз на тиждень у п’ятницю. Середа вихідний. Ніхто не перевіряє мої робочі години. Головне, щоб робота була зроблена. 32 тисячі
Эт вернячОк• 01 июня 2023
Ответ дляparele
тема про среднестатистических
автор Королева спама • 01 июня 2023
Ответ дляparele
Як в бухгалтерії бути соціалістом зрозуміло, а от менеджер?
Працюю на малому виробництві. Мої обов´язки: зібрати замовлення, дати в роботу + прогнозований попит продукції на наступні дні (швидко псується), проконтролювати щоб була зроблена в терміни , зробити супровідні документи, повернення, браки.
І от куди я потім з цими знаннями?
parele• 01 июня 2023
Ответ дляЭт вернячОк
тема про среднестатистических
Не люблю это слово, ’среднестатистические’.
У нас две девочки-бухгалтеры по зарплате, прекрасные профи на своем участке. И ЗП у них хорошая, и держатся за них.
автор Королева спама • 01 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Але там потрібна англійська?
Эт вернячОк• 01 июня 2023
Ответ дляparele
а выйдут на открытый рынок и окажется что чего то им не хватает до требований заявленных работодателями..

parele• 01 июня 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Не успеют дойти)) Их переманивают периодически) Но их все у нас пока устраивает.
ЛісАпетная• 01 июня 2023
Ответ дляКоролева спама
І от куди я потім з цими знаннями?
В мене друзi шукали нещодавно менеджера з продажу, з перспективою на керівника відділу продажу, перепробували 3. Залишили чоловіка 48 год. Теж виробництво.
parele• 01 июня 2023
Ответ дляКоролева спама
І от куди я потім з цими знаннями?
Ну по сути да, спектр у Вас не очень широкий.
Идти в другую компанию, учиться новому. Навыки переговоров, прямых закупок, продаж, сопровождение сделок.
ЛісАпетная• 01 июня 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Вивчать те, чого не вистачає, работодавці цінують гнучкість та готовність підлаштовуватись.
ЛісАпетная• 01 июня 2023
Ответ дляКоролева спама
І от куди я потім з цими знаннями?
Доречі, у вас дуже розгалуджений шлях, можна занурюватись в продажі, а можна в логістику, аналітику.
TaFo• 01 июня 2023
Ответ дляКоролева спама
І от куди я потім з цими знаннями?
автор, ну блин, вы пол жизни в декрете просидели. а сейчас куда я.
могли б учиться, развиваться, хоть иностранный. а так.
сначала сидим и в ус не дуем, а потом караул,
Голена блондинка• 01 июня 2023
Ответ дляКоролева спама
Але там потрібна англійська?
Бухгалтерам не нужна, я кроме того что меня зовут... Ничего по английскому не знаю
Добрый Йиннот• 01 июня 2023
Якщо людина вірить в свої сили, вчасно вдосконалюється та адекватно сприймає вік (не прикидається молодою кізонькою в 50 та не вдягає ’вікові’ спідниці з 30 рочків) - такій знайдеться місце.

Ви не знаєте англійської, а це більш важливе питання, ніж поставлене в темі.
Зверніть увагу на базові вміння, яких потребує сучасний працівник на ’соковитих жирненьких’ посадах.
Кашка-маняшка• 02 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Англійську знаєте?
Голена блондинка• 02 июня 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Англійську знаєте?
Только фразу как меня зовут и все. У нас для 80 процентов сотрудников английский не нужен