Запароленое одеяло• 01 июня 2023

Незамотивовані співробітники. Чия це проблема?

Незамотивовані співробітники у маленькій компанії, це їх особиста проблема, чи проблема менеджмента. Наприклад, прийшла людина, перших два роки рвала, працювала на результат, була мотивація, стати керівником, коли прийшов час, поставили іншу людину. Але новій людині дали півтора роки на розкачку. Тоді пішли перші результати. Зараз співробітник ображений та тупо виконує свою роботу, але видно, що процес налагоджений, майже не працює. Залишається в компанії, бо війна та й є можливість працювати повністю віддалено.Не токсить, але й не рветься в бій, характер бойовий, тому дивно.
Скоріш за все десь ще працює. Керівник молодий, трошки її побоюється, іноді просить прийти в офіс, людина приходить, або все ж таки намагається вивернути так, щоб залишитись вдома. Доречі, не піжвищили з подачі цього молодого керівника, йому некомфортно з нею працювати. Сьогодні розмовляли з цим молодим директором, він скаржився, що працівник не йде на контакт, моя думка, що це проблема керівника, він має або знайти контакт, або звільнити людину. Так як робота робиться, людина ініціативна, але мотиваціі особливої нема. Треба брати в оберт та вона буде результативною. На що він мені відповів, що це не його проблеми, знаходити спільну мову, в нього і так справ дофіга. Не подобається, ніхто не тримає, кажу ок, але проблема залишається. Доречі, весь колектив, поділений, одні за цього керівника, інші проти. Людина, впринципі, знайде таку ж саму роботу за таку ж саму оплату. Тема просто поговорити. Тому, що я б відверто поговорила та й закрила питання, запропонувала дещо.
Педиатор_я• 01 июня 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Молодому так, не власнику.
Ну як би проблема очевидна. Молодий директор є поганим керівником

барабанщица• 01 июня 2023
Ответ дляПедиатор_я
100% дуже рідко директора на зарплаті реально переймаються стратегією та перспективами та намагаються створити міцний колектив
не те що дуже рідко, а таке як виключення , або директор то прямий родич (чоловік/дружина, батько/син ,,,), і навіть тоді не гарантія успішності.

мені за 25+ років , певно з тисячу раз говорили: ’та найми собі управляючого, бо сама так загнешся...’ ,,так важко, часами дуже, ну але не загнулась поки ))
ніхто, ні за які навіть великі з/п не буде так працювати, напрягатись як власник.
особливо важливо, щоб ще й наймом співробітників, всіх працівників займався саме власник!
тобто НЕ шукати кандидатів (тим може будь хто занятись), а саме вивчити потенційного кандидата, жива співбесіда і остаточне рішення..

якось так,, сорі - пишу на коліні ))
автор Запароленое одеяло • 01 июня 2023
Ответ длябарабанщица

якось так,, сорі - пишу на коліні ))
А як ви масштабуєте бізнес, неможливо бути в двох країнах одночасно.
Педиатор_я• 01 июня 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Потрібно все контролювати. В першу чергу - що відбувається в колективі
Педиатор_я• 01 июня 2023
У мене був випадок, влаштувалася на нову роботу, і там був молодий директор, який до мене 6 місяців працював. Я через 2 місяці написала заяву на звільнення (приходила керівником департаменту), то перед звільненням приходив власник,просив 15 хвилин часу і дуже просив сказати прямо, в чому проблема, що не так на підприємстві, в колективі. Я прямо сказала все, що думаю про нове керівництво)
барабанщица• 01 июня 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
вузький профіль, специф напрямок

живу і бізнес НЕ в Україні ,,фірма маленька.

живу, офіс, лабораторія і виробництво - в Польші , є філії в Чехії та в Бельгії - там 4-ро і 3-є працівників відповідно. - жодних проблем з тим немає, всі завжди онлайн, раніше часто там їздила, тепер взагалі нема потреби, але таки їзжу - просто оглянути що і як там.
Я такая наивная• 01 июня 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Так виконує, але коли частина роботи перейшла до іншого, то в неї залишилась частка, з її досвідом та процесом, який вона сама автоматизувала, роботи на півгодини в день.
Тобто, якби не автоматизувала, то все було б ок?)
А, згадала один випадок давній, коли співробітниця (інший відділ) теж автоматизувала і налагодила процес (ексель). Робота виконувалась швидко і, головне, давала відразу точні дані. Керівницю аж викручувало, що та на розслабоні (бігала жалілась нашій), а на додаткову роботу не погоджувалась без підвищення ЗП.
Керівниця поставила ультиматум, та звільнилась. Автоматизацію свою видалила. Новій людині передала по тому процесу, що їй забезпечило п-во. Якість і швидкість отримання даних накрилась.
На ділянку роботи, яку керівниця хотіла довісити мусили взяти ще одну людину на такий же оклад. Попередня просила додати 25%.
Керівники від бога, просто)

автор Запароленое одеяло • 01 июня 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Керівники від бога, просто)
Та ні звісно, молодець, але зі сторони видно, людина потенційна, може гори звернути, але хоче посаду. Гроші то вторинне, а молодий керівник, розуміє, якщо дасть, рулить, вона буде. Таке.
автор Запароленое одеяло • 01 июня 2023
Ответ дляПедиатор_я
В цієї людини є можливість все сказати власникові, але чомусь, вона неначе відійшла у сторону та дивиться з боку.
барабанщица• 01 июня 2023
Ответ дляПедиатор_я
мудрий власник
++ Ви теж все правильно зробили, що йому все напряму сказали,
пані Солоха• 01 июня 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Не завжди так. У нас теж було довго мусолили не хотіли підвищувати і таки звільнили співробітника, начальник вважав, що він мало загружений. Людина багато знала і робила свою справу швидко.
В результаті взяли трьох людей на заміну, на вищу зарплату, бо на той фронт робіт ніхто не йшов
У нас был случай, начальник сказал всем выйти на работу 1 января, а это выходной, люди возмутились и не вышли. В итоге уволили всех, предприятие стояло 2 недели, но потом набрали новых. А сейчас, в войну, когда работы не хватает, думаю, без проблем найдут.
Муркамурковна• 01 июня 2023
я колись працювала в компанії, тягнула один проєкт, молода була ще, от працювала, себе всю віддавала, прям капец, мала закрити проєкт і думала , що буде підвищення, а сталось як.. прийшлов директор, привів свого знайомого, сказав мені всього його навчити і то й буде моїм кервником, ну я тоді не те що б ах....ла, я прям з катушок злетіла, звільнилась ..проєкт закрили..
за мотивацію зажди відповідає керівництво компанії
люди їм оказують послуги і мають за ці послуги отримувати бонуси.. а які бонуси має отримувати конкретна людина..мають виясняти ейчари..бо одним грамота і дякую це вже мотивація..то іншим підвищення і річний бонус грошовий..
Смячиком• 01 июня 2023
Ответ дляпані Солоха
Если подсчитать экономический эффект от этого мероприятия то простой 2 недели+расходы на найм+расходы на обучение новых сотрудников+новые сотрудники понимают, что они мусор под ногтями, и, следовательно, свалят в лучшее место, как только представится такая возможность, то ваш начальник полный идиот, который мог выплатить нормальную премию людям, вышедшим 1 января и остаться в плюсе.

Ровно как руководство в топике четко понимают, что для человека важны карьерные факторы, вместо того, чтобы дать это под любым соусом, убили нафиг всю мотивацию, а теперь удивляются, чего это человек не горит
Я такая наивная• 01 июня 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Тобто молодий керівник боїться, що вона його підсидить?
Може й варто?)
автор Запароленое одеяло • 01 июня 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Може й варто?)
Скажімо так, контакт з колективом є. Людина слова, дуже пробивна, але її цікавить керівна посада в логістиці, тут вона ас. А от керування усім колективом не знаю, чи цікавить, але справилася би.
автор Запароленое одеяло • 01 июня 2023
Ответ дляСмячиком
Її зараз все влаштовує, і керівника все влаштовує, якщо він не робе перерозподіл об´ємів.
Доречі, те, що вона сама автоматизувала свій процес, вона щось за це має окрім більшої кількості вільного часу? Додаткові курси-літературу їй компанія оплачувала?
Вона нічого не має, окрім зарплати, на курси ходить сама, за свої, в кампанії навчання не практикується
Смячиком• 01 июня 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Тогда руководитель классный чувак.
Человек за свои учится, и теперь должен больше работать, потому что ему хочется на ней быстрее ездить, а платить, кормить и мотивировать нет?
Tammy21• 01 июня 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Що ви маєте на увазі, під сатісфакцією?
Людина ображена, і судячи по тому що ви написали хоче чи компенсації, чи помститися.
автор Запароленое одеяло • 01 июня 2023
Ответ дляСмячиком
Тогда руководитель классный чувак.
Та, він розуміє, що де сяде там злізе. Вона собі працює потихеньку, трошки в одній компанії, а може деінде. Судячи з рідких зустрічей, все в неї норм, наприклад, нове авто, чи курси певні пройшла. Десь вона це використовує, бо тут все зробила, під себе.

автор Запароленое одеяло • 01 июня 2023
Ответ дляTammy21
Ображена так, компенсація то буде посада, але заслужено. Помститись, не знаю, але що робити в такому випадку?
Смячиком• 01 июня 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Дуже цікаво хто ви в цієї історії.
автор Запароленое одеяло • 01 июня 2023
Ответ дляСмячиком
Дуже цікаво хто ви в цієї історії.
Просто колега
Tammy21• 01 июня 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я не знаю, на жаль. Сама недавно була у ситуації, коли на мене образилися зразу двоє співробітників (намагалися привести русню в команду). Довго думала. В результаті один звільнений, друга теж скоро буде. Бо мене той вчинок дуже зачепив, та ще і ризики величезні (ми працюємо з контентом, зараз під замовлення, злити файли справа декількох годин).
Смячиком• 01 июня 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Просто колега
Вашей коллеге выгодно, что она удаленно работает, сколько работает, а потом ей мозг не колупают (она или занимается другим проектом, или любовник у нее классный). Директору выгодно, что на него работает специалист, который стоит явно больше, чем ему платят, еще и учится за свои. Собственник получает прибыль - ему, вообще, все ок.

Когда кого-то будет что-то не устраивать, этой истории придёт развязка и больше всего пострадает собственник, так как новому логисту такого же уровня, придется платить намного больше. Ваша коллега, уж точно, соломки себе подстелила
автор Запароленое одеяло • 01 июня 2023
Ответ дляTammy21
Ну тут ситуація інша, приводу для звільнення нема. Людина сама по собі. Тут справа керівника, як їі залучити або звільнити.
автор Запароленое одеяло • 01 июня 2023
Ответ дляСмячиком

Вона навчається, але не використовує, останні навички, що отримала на цій роботі, але могла б. Колектив маленький, впринципі, всі все знають. Директора влаштовує, з одного боку, а з іншого, він постійно невдоволений, бо таких, як вона більшає, офіс є, але ходять 2 людини, команда, ніби є, але їі нема.
Tammy21• 01 июня 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я не думаю, що можливо залучити людину, яка ображена. Спочатку треба розібратися з ситуацією, а потім вже з´явиться шанс на діалог. Ну, чи звільняти, якщо керівник не спроможний хоча б на розмову.
автор Запароленое одеяло • 01 июня 2023
Ответ дляTammy21
Так а за що звільняти? Та й керівник має це робити.
Tammy21• 01 июня 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Так, керівник. Але його все, мабуть, влаштовує. Думаю, так можна догралися до розвалу команди. Якщо хтось постійно працює ’не працюючи’ це демотивує всіх. Тобто, основна робота буде зроблена, але розвитку не буде.
Але то суто моє імхо, я не дуже досвідчена керівниця)