ДелиВерка• 01 июня 2023

Краска и окислитель

Девушки -красавицы, буду благодарна за отзыв о краске, если кто имел опыт.
Много лет крашусь краской лореаль екселанс, решила произвести замену.
И ещё меня мучает вопрос - окислитель какого процента надо брать? Седины примерно 30%, волосы жёсткие.
Без образів• 01 июня 2023
Фарба гарна. Відгуків багато на мейкапі. Я фарбую корні на 3% аміачною фарбою кольор 6С. Сивини 50%. Волосся середньої густоти. Не тонке.
автор ДелиВерка • 01 июня 2023
Ответ дляБез образів
Дякую за Вашу відповідь🤗
Виходить, у цієї фірми є аміачної і безаміачна? Корені на 3% це відчайдушно чи ні?) вагаюся між 9 та 12 %
Без образів• 01 июня 2023
Ответ дляДелиВерка
Дякую за Вашу відповідь🤗
так,є безаміачна фарба.Але якщо сивина,то звісно краще аміачну.
Відсоток окісника залежить від кольору який у вас до фарбування і від того,який ви бажаєте отримати колір.Якщо світліший,чим є,то і відсоток вищий. Ви почитайте .Багато іноформації про це є.
З свого досвіду я вам вже написала,що сивини в мене багато ,на корені мені вистачає 3% (з 6% може статися так,що корінь буде світліший,ніж довжина.) Довжину фарбую взагалі на 1,9%,щоб не уходити в темний колір.І довжину фарбую по необхідності,не кожен раз. Можу раз на 3 місяці.
автор ДелиВерка • 01 июня 2023
Ответ дляБез образів
Дякую, дякую!
Хочу приблизно як зараз є, тільки холодніший тон ну і якість волосся не дуже через цю мою фарбу нинішню.
LiLi-fafa• 01 июня 2023
Ответ дляБез образів
А окисник 1,9% продається?
Без образів• 01 июня 2023
Ответ дляLiLi-fafa
А окисник 1,9% продається?
так,звісно) я купувала Wella
Без образів• 01 июня 2023
Ответ дляДелиВерка
Дякую, дякую!
професійна фарба тим і краща,що має склад більш бережливіший. Волосся менше травмується. Також,відсоток окісника чим вищий,тим більш травматичний.
автор ДелиВерка • 01 июня 2023
Ответ дляБез образів
А окскисник можа інший купити?
Без образів• 01 июня 2023
Ответ дляДелиВерка
А окскисник можа інший купити?
Я купляла 3% саме Color Ing
Wella брала 1,9%,тому що в Ing не бачила.
Але навіть фарбу міксувала різної марки(Ing +Wella+ Igora) все нормально було.
автор ДелиВерка • 01 июня 2023
Ответ дляБез образів
Я купляла 3% саме Color Ing
Дякую дуже 🌸 підібрала вже тон наважилася)
Без образів• 02 июня 2023
Ответ дляДелиВерка
бажаю успіху)