Аноним_• 01 июня 2023
Чим спасти дитину від укусів комах?
Дівчата, добрий день.
Третій день дитина 2,5 роки приходить з прогулянки з укусами по всьому тілу. По фото в інтернеті то наче комарі.
Гуглила чим спасатися, то в основному попадала на інформацію як справлятися уже з укусами і почервонінням.
Дівчата, може є якість дієві засоби, щоб дитину ті комахи не кусали..Порадьте, будь ласка.
Щиро дякую.
Не вмію заміряти• 01 июня 2023
Я купую дитині спеціальні браслети в аптеці. Ну і намагаюсь не водити на вулицю ввечері, коли вже багато комах.