Stefaniya K.• 01 июня 2023

Кинули мене на бабки,ще й нормально.Скважину вирила бригада,а вода

одна іржа!Що робити?Викачували-викачували і все одно жах.Добре,що хоть криниця є,насоси на будинок,але я так хотіла скважину.Бригада морозиться,гроші забрали і привєт
Я_не_аноним_100%• 01 июня 2023
Як бригада може повпливати на пласт води?
автор Stefaniya K. • 01 июня 2023
жалко грошей, ото я лох(
Я_не_аноним_100%• 01 июня 2023
У наших сусідів так було, спускали воду, поки чиста не пішла
Зубачистка• 01 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ну вообще-то они они должны знать можно ли там делать скважину
Я_не_аноним_100%• 01 июня 2023
У вас є сусіди з сверлловиною приблизно такої самої глибини? Як у них з водою?
Ковбой Хагис• 01 июня 2023
Не знаю як скважина, в нас теж така вода в криниці, і в сусідів, місце таке. Вже третій рік періодично більш жовтіша, фільтри просто міняємо в три-чотири рази частіше
автор Stefaniya K. • 01 июня 2023
божилися,що буде вода як сльоза.
Я_не_аноним_100%• 01 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Ну автор теж не в лісі живе, сусіди якось користуються
Маришка1706• 01 июня 2023
Бригада тут ні до чого , у вас така місцевість ,багато заліза . Викачування не допоможе , вода все рівно буде така.
Зубачистка• 01 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Автор не владеет информацией.
Просто красавица• 01 июня 2023
Нужно было у соседей за глубину узнать. Доплачиваете и бурлят пусть еще.
автор Stefaniya K. • 01 июня 2023
Ответ дляКовбой Хагис
я як подивилася,скільки коштують ті фільтри ,система там ціла,то мені ця скважина з фільтрами стає півквартири в обласному центрі
Маришка1706• 01 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Щоб про це знати , треба робити лабораторний аналіз почви.
Зубачистка• 01 июня 2023
Ответ дляМаришка1706
Так правильно. Обычно лицензированые специалисты все это делают и несут ответственность.
автор Stefaniya K. • 01 июня 2023
Ответ дляМаришка1706
таке я чула.що робити-фільтра чи далі бурити нижче?
автор Stefaniya K. • 01 июня 2023
сволочі обманщики скотобаза.я їм відгуки залишу .навіщо братися як ти знаєщ,що вода погана
Маришка1706• 01 июня 2023
Ответ дляStefaniya K.
В мене свекор геолог , зараз запитаю .
Викачую яйцями• 01 июня 2023
Ответ дляStefaniya K.
Сколько метров какая область, какой район
Не гоню• 01 июня 2023
В нас в місцевості вода багата на залізо, стоїть фільтр зворотнього осмосу. І на будинку фільтр стоїть (спеціальна сіль), фільтрує звичайну воду з крану.
Я_не_аноним_100%• 01 июня 2023
Ответ дляStefaniya K.
Ну звісно, що потрібні фільтри, як це без фільтрів?
Всех анонимов аноним• 01 июня 2023
Ответ дляStefaniya K.
А скільки метрів свердловина?
З родзинкою• 01 июня 2023
Есть таки Бог на свете👍
Я_не_аноним_100%• 01 июня 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Есть таки Бог на свете👍
Вам автор чимось насолив? :)))
Хвігура мічти• 01 июня 2023
А кто знает, почему вода в скважине вдруг стала соленой?
Маришка1706• 01 июня 2023
Нижче якщо бурити , нічого не дасть, залізо все одно буде. Треба було навпаки глибоко не бурити , щоб не затонути пласти з залізом(не більше 10 метрів ) .Запитувала в людини , яка в цьому розуміється.
Ванна Тазиковна• 01 июня 2023
Ответ дляМаришка1706
В мене свекор геолог , зараз запитаю .
Запитайте будь ласка в свекра шо робити якшо насос зламався в скважині, не можуть витягнути, це тому що не хочуть витягувати і хочуть розвести на гроші за нову скважиину?
Ванна Тазиковна• 01 июня 2023
Яку вам ціну назвали за метр скважини? Мені 600 грн
Бюст Березуцкого• 01 июня 2023
Ответ дляХвігура мічти
Смотря в какой области Вы, какая у Вас местность
Любимка-анонимка• 01 июня 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Вже бачу: йде геолог витягувати насос з свердловини
Carin• 01 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
они ж георазведку как-то сначала должны сделать, забор проб...

смысла просто так наугад бурить нет

и удовольствие не из дешевых, еще по довоенным прайслистам помню