Кумедна• 18 января в 09:02
Евелайн хорошая косметика?
Смотрю есть у них и сыворотка с пептидами неплохой состав. Но смущает все таки,что считалась всегда эта косметика дешёвой.. Может все же лучше посмотреть что то подороже?подбираю уход 35 лет
Кумедна
• 18 января в 09:09
Ответ дляНепонятно
В параллели с проф.уходом любая косметика будет работать.
Вы имеете ввиду косметолога?
Банка з медом• 18 января в 09:13
Якщо це доглядова, то краще дорожче. З біль менш по ціні Кос де Баха не погані, якщо брати масмаркет то вже краще Sane чи re care
Анти-анонім• 18 января в 10:15
Это дешманская косметика,смотрите в сторону профессиональной косметики Ренью,доктор Шпиллер,Холли Ленд,тут на сайті дівчата пропонуть на розпив ,візьміть на пробу і підберете собі хороший догляд
Сладко-соленая• 18 января в 10:20
Ответ дляПодругаМужа
Вперше чує щоб Евелін вимовляли як евелайн
Доречі автор правильно написала
ПодругаМужа• 18 января в 10:20
Ответ дляСладко-соленая
Доречі автор правильно написала
Офійійна назва Евелін
На паровозе• 18 января в 10:32
Ответ дляАнти-анонім
’Немає на хліб, їж тістечко
’
Анти-анонім• 18 января в 10:37
Ответ дляНа паровозе
’Немає на хліб, їж тістечко
’
Ну Автор свій бюджет не написала,можливо вона незнає ,що є кращі варіанти ,тим паче на розпив буде дешевше
На паровозе• 18 января в 10:41
Ответ дляАнти-анонім
Автор взагалі не просила порадити щодо вибору засобів чи виробників
Запитання про конкретну торгову марку
50 мл крему на розлив Ренью,доктор Шпиллер,Холли Ленд буде дешевше 50 мл крему Евелін?
Запитання про конкретну торгову марку
Анти-анонім• 18 января в 11:45
Ответ дляНа паровозе
Запитання про конкретну торгову марку
Давайте право вибору засобів і торгових марок ми предоставимо Автору ,я надала інформацію,а Автору вирішувати скористатися нею ,чи ні
На паровозе• 18 января в 11:48
Ответ дляАнти-анонім
Автор не просив давати йому право вибору засобів і торгових марок.
Достатньо читати запитання і давати інформацію по темі.
Анти-анонім• 18 января в 11:49
Ответ дляНа паровозе
Ви адвокат Автора?не обов´язково відповідати,але вас просто тригерить ця інформація
Ms. При теле• 19 января в 09:42
Автор, лучше купите их туши, подводки , карандаши - они хорошие. Уходовую косметику в похожем ценовом сегменте лучше Биелинда посмотрите. Вот там есть неплохие средства, особенно серия Биелинда проф.