Байрактарна• 01 июня 2023

Не можу зосередитися

Можу різати салат,тоді замислитись,замріятись(це особливо!)і ледве не відрізати собі пальця.Можу прибирати,сісти замислитися,продумати хвилин 20,і навіть не помітити цього..Вже починаю турбуватися.Голова весь час наче у тумані.Начебто провалююсь в прірву.Це ще у мене з часів школи,коли сиділа тупила в книгу годинами й нічого не розуміла.Тоді наче прокидалась й робила уроки)У дітей чула таке буває,коли вони йдуть і розмовляють самі з собою,наче на своїй хвилі.Але я вже ж не дітя давно)))Що це таке?Чому так?Я сходжу з розуму?Чи на фіз рівні чогось не вистачає в організмі?
Лікар виписав антидепресанти,але мені здається що це тут ні до чого..
So_so• 01 июня 2023
Используйте песочные часы. Начали что-то делать и следите за ними. Это поможет не выпадать из момента.

энциклопУдия• 01 июня 2023
У мене такий зять і його дитина (це про сестру чоловіка)
Особливість людини)
Я_и_моя_собака• 01 июня 2023
У меня так. СДВГ называется. И у взрослых оно тоже есть.
Я_и_моя_собака• 01 июня 2023
Ответ дляSo_so
Я не смогу так на предмете сосредоточиться. Либо предмет, либо часы. Да и не поможет это у сдвг-шников.
Pelmeshek• 01 июня 2023
А ещё могу туда сюда ходить по дому. Т.е. надо что-то сделать, какую то задачу выполнить. А я туда сюда в мыслях хожу. А потом, стоп, что то ж надо было сделать. А что? 🤔
автор Байрактарна • 01 июня 2023
Ответ дляPelmeshek
О,ось воно))В точку.Невже я не одна така))
Pelmeshek• 01 июня 2023
Ответ дляБайрактарна
:))) порой говорю себе, так! Ты сейчас идёшь и делаешь то-то то-то и мыслям не даю улететь. Тупо силой себя концентрирую на задаче.

У меня старший с СДВГ. Может у нас с ним и общее это 🥴

Но кстати я пользуюсь таймерами. Мне так проще жить. Четко знаю, что у меня есть час на задачу. Оно мотивирует и сосредоточивает немного.
автор Байрактарна • 01 июня 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Особливість людини)
Можливо це й справді передається по спадку))Мама каже що в неї так само.Особливо в якісь важкі періоди життя.До речі,і в неї і в мене ОКР..
Pelmeshek• 01 июня 2023
Ответ дляБайрактарна
Да, и окр тоже. Считаю многое. Все по ритуалам режимам. Главное не выпадать с него, потом день-два восстанавливаюсь если выпадаю.

автор Байрактарна • 01 июня 2023
Ответ дляPelmeshek

Теж стараюсь силою думки відганяти але рідко виходить😝
yana borozenec• 01 июня 2023
Може то вже менопауза підкрадається?(
Pelmeshek• 01 июня 2023
Ответ дляБайрактарна
Ох уж эти мысли) я ещё психотерапевтов бывает слушаю. Это все теории и субъективные мнения, но вот кто-то рассказывал, что мысли - как облака. Просто смахивайте их. Это облако. Оно пришло и ушло. В общем такое ещё бывает применяю)
автор Байрактарна • 02 июня 2023
Ответ дляSo_so
Треба спробувати,дякую.Ще чула про складання списків,веденя щоденника.Тайм-менеджмент коротше)Це теж треба спробувати
автор Байрактарна • 02 июня 2023
Ответ дляyana borozenec
Може то вже менопауза підкрадається?(
😪