Пишу каліграфічно• 01 июня 2023

Самооцінка у дитини

Як підвищити самооцінку у дитини, допомогти їй стати впевненішою в собі? У мене з цим все Ок, у неї було нормально до школи. Донечка у мене завжди була досить тиха і скромна, але впевнена в собі, а тат просто капєц якийсь. Незнаю чи хтось щось сказав з дітей, що так вплинуло, стала якась замкнутіша, боязка, не підійде ніколи ні до кого перша( з вчителем розмовляла, в класі все добре, ніхто не ображає, в школу теж йде з хорошим настроєм. я в пошуку гарного психолога, але можливо є якісь способи чимось їй допомогти? 8 років дівчинці
Файна дівка• 01 июня 2023
помню, пришла в лицей после 8 класса уверенна в себе.
а класс у нас на три компании разбился:
- хорошие девочки как я
- девочки, которые много себе позволяли и считали себя лидерами в классе
- мальчики - любимцы куратора.
так вот тогда у нас с девочками образовался типа ’свой мирок’, не стала забитой, но тоже не хотела особо внимания к себе привлекать и потенциал лидерский начал улетучиваться.

автор Пишу каліграфічно • 01 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
а класс у нас на три компании разбился:
- хорошие девочки как я
- мальчики - любимцы куратора.
Вона не була лідером, але комфортно себе почувала в будь якому середовищі, завжди вміла постояти за себе і відстоювати свої кордони. А зараз якось все по іншому. Пішли на день народження де більшість незнайомих дітей, їй було не комфортно, з незнайомими взагалі уникає спілкування.
Подтяжка• 01 июня 2023
У мене така дитина. Хлопчик. Був тихий спокійний,ніхто не ображав,але він якось наче з усіма,але один. Через війну ми переїхали, і моя дитина розцвіла. Купа друзів,став активним,впевненим,радісним. Що то було з ним в Україні не знаю(
автор Пишу каліграфічно • 01 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
Як причину, я теж розглядаю варіант, можливо клас їй не підійшов, у нас дуже мало дівчаток, всього 7, вибір невеликий, можливо не знайшла таких, щоб їй «зайшли». З хлопцями спілкується, але особливо ніколи не дружила, в неї інтереси такі суто дівчачі, браслетики, малювання, резинки пострибати… вже пропонувала їй перевести в інший клас, де багато дівчаток, каже, що їй цей підходить
Божий одуванчик• 02 июня 2023
Хай краще подивиться які дебіли навкруг впевнені в своєму дебілізмі вона чому має бути не впевнена в собі!
Ms. Анонимная• 02 июня 2023
Самооцінкою дівчинки нехай займається тато.
Автопортрет нурофена• 02 июня 2023
У цей вік змінюються сторонні важливі люди. Якщо раніше це була сім´я, то тепер на 1 план виходять однолітки. Якщо дитина соромчзлива, треба шукати способи її навчити зближатись і дружити. Наприклад ми робили дні народження, куди запрошували дітей з класу,, робили спільні походи в театр, я брала квитки, дочка запрошувала друга, забирала однокласника до нас додому, з мамою якого ми здружились і спвлкувались, поки в неї була затримка на роботі і тд. Розумію, зараз інший час, але можна щось придумати з спільних активностей. Це дуже зближає дітей і дає навички спілкування. А взагалі це такий вік починається, що можуть бути дуже різні реакції. Дочка наче завжди нормально спілкувалась, а з ковідом і війною замкнулась, має онлайн друзів однокласників, і тут в Чехії подружилась з такою ж заучкою. Переживає, що всі пьють курять, а вона ні, і не збирається, а їх компанії саме цим об´єднані
Подтяжка• 02 июня 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Скоріш за все. Мій теж любив свій клас,бо не знав іншого,не знав,що може бути ро-іншому. А я боялася травмувати зміною колективу,а час показав,що треба було. Хоча там його й не ображали,але він замкнувся(
автор Пишу каліграфічно • 02 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
Дякую, за те, що поділились.

Кастрюлька• 02 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
Оце в мого зараз так. Теж не знаю, як діяти. Але ось були на днях у школі і я зрозуміла, що в класі є лідер, який знецінює інших дітей і до якого все одно тягнеться пів класу. Це промах вчителя та дистанційки...
yana borozenec• 02 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
Булінг був:(
Подтяжка• 02 июня 2023
Ответ дляyana borozenec
Булінг був:(
Думаєте? Явного відкритого не було, може якійсь пасивний.
Я тепер не впевнена,що хочу туди повертати дитину,хоча ліцей для нас важливий