Почекуха• 01 июня 2023
Йду на гендер паті. Дрес код кольори, які мені не подобаються
Потрібно одягнутись у рожевий або голубий. Я обидва ці кольори не люблю…
Як би вчинили ви?
1-купити недорогий інста одяг(суто на один вихід, далі від нього позбутись)
2-купити одяг хорошої якості, носити далі(нюанс, що він буде кольору, що не подобається)
Як би вчинили ви?
Почекуха
• 02 июня 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Мені здається, що прокат є у всіх країнах
Якщо є ebay, то там набагато кращий вибір, ніж на олх)
Ну я розглядала інста магазини, які продають китайський відшив. Бачила там непогані варіанти.
Я живу в пляжній місцевості, то тут такого добра вистачає.
Візьміть одяг бежевий, білий молочний і біжутерію, брошку, шаль блакитну або пудрову. Хай доведуть що ви не одягнули вказаний колір).
Зазвичай, ніхто суворо не дотримується, а іноді взагалі на дрес-код забивають. То нема сенсу зі шкіри вискакувати витрачатись на те що не подобається.
Василина Семеніч• 02 июня 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Отличное пати! ЛГБТ причём?
Гендер пати, отличное??
Распутница• 02 июня 2023
Ответ дляeuhunter
Вийти із зони комфорту та купити на 1 раз. І дуже гаряче гульнути у ціх мештах.
А шо, мешти теж просили рожеві чи блакитні? То це вже знущання.
Сарафанное радио• 02 июня 2023
прокат
напевне вже писали, але це те, що б обрала я
або не йшла б, якщо мені не до душі, то краще не йти ніж потім думати всякерізне
Сарафанное радио• 02 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Ідея гарна, але я не в Україні проживаю.
Прокат усюди є
Пошукайте або запитайте в місцевих. Впевнена, що якщо ви запитаєте у якійсь з груп, з вами навіть поділяться таким одягом і без прокату
Сарафанное радио• 02 июня 2023
Ответ дляPmB
А что тауок гендер пати??
Хлопчик чи дівчинка
Влаштовують вечірку з приводу народження дитини
Кривая спроса• 02 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Це сестра чоловіка організовує. Якщо чоловік піде без мене, а в мене причина буде «не знайшла одяг», то це буде дивно.
и в чем идет муж
Слоник-тоник• 02 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Не підійде. Потрібно щось більш вичурне. У дорогому ресторані і з фотографом буде все проходити.
Тобто варіанта «не купувати» не існує.
Тогда я за секонд. Там всегда можно что-то найти
Летала_НаМетле• 02 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Хусточку на шию зав´яжіть такого кольору. А одяг може бути однотонний з того, що є.
Кошка Мурка• 02 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Тобто варіанта «не купувати» не існує.
Оце люди з розуму зходять
Візміть бальна сукню на прокат- буде вичурно
Безпринципова• 02 июня 2023
Ответ дляПочекуха
В честь майбутньої дитини вечірка. Має бути якесь димове шоу, де буде показано стать дитини.
Візьміть в оренду гарну сукню.
Бринзолетта• 02 июня 2023
Купить на одинирпз. У меня много дорогих платьев цветных ,но одеваю я их максимум пару раз. Поэтому покупаю теперь дорогие только сдержанных цветов и классику .
постою_послушаю• 02 июня 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Бред
Что именно?Припереться на вечеринку с заявленным дресскодом в чем придется?
Та_все_ок_будет• 02 июня 2023
Класна вечірка
Я б йшла в білому і додала тематичного кольору щось. Але саме того кольору який думаю випаде в результаті цих димових шоу. Красиві кольори бебі блу і бебі пінк. Може потім закохаєтесь в них. Я за бебі блу.
КартаБезКомиссий• 02 июня 2023
Ответ дляPmB
Ясно. Ужасное название. Безликое
А как назвать вечеринку, на которой оглашают пол ребёнка?
КартаБезКомиссий• 02 июня 2023
Ответ дляКривая спроса
и в чем идет муж
Вопрос не мне, но мужских рубашек голубых и розовых полно в любом магазине.