Пік Антна• 02 июня 2023
Мезотерапія обличчя, хто робив?
Як результат? Скільки процедур зробили? Скільки днів обличчя приходить в норму після процедури? Щоб не було видно слідів. І чи можливо краще біоревіталізація?
ФФФФристайла• 02 июня 2023
Я робила мезо і біо (аквашайн), для моєї жирної та товстої шкіри краще мезо, але ефект тримається поки робиш
. З приводу папул, після мезо (напевно дивлячись який препарат) вони маленькі та сходять швидко, після біо вони великі та тримаються довше.
Зубачистка• 02 июня 2023
Мезо откровенно слабая процедура , работает в верхних слоях.
Смотря что хотите , но я бы делала плазмотерапию Эндорет