Там-тарарам• 02 июня 2023

Собі в подарунок

Скоро день народження, а я нічого не хочу, і від того сумно. Щоб ви хотіли отримати в подарунок? Може собі "вкраду" якусь ідею)
Бюджет +/-7 тис.
Морковна• 02 июня 2023
Я бы потратила на уход (косметику) или массаж/спа😀 Все время на это трачу😀

Сумка з негодою• 02 июня 2023
Візьму грошима 🙂
автор Там-тарарам • 02 июня 2023
Ответ дляСумка з негодою
Візьму грошима 🙂
Грошима і дають, але куди їх? З моїм відношенням витрачу на сім´ю
from Ukraine• 02 июня 2023
Хочу шелковый топ от Изумруд и льняное платье.
Пенсіонер• 02 июня 2023
Як що щось потрібно то купляємо ,не залежно від дати.
Злива інформації• 02 июня 2023
Курсы, тренинги какие-то. В свое развитие вложите
Подмигашка• 02 июня 2023
Смотря, чего у Вас не хватает, мне надо , умывашку и крем , может еще на тоник хватит, потому что купила себе, а у подружки др был, ей как раз тоже нужно было , подарила)))
автор Там-тарарам • 02 июня 2023
Ответ дляПодмигашка
Таким дорогим не користуюсь, жаба задавить на косметику віддати такі гроші, для мене це не мало.
автор Там-тарарам • 02 июня 2023
Ответ дляЗлива інформації
Треба подумати, мені права потрібні, але боюсь

Подмигашка• 02 июня 2023
Ответ дляТам-тарарам
Так мені ії майже на рік хватає, теж 🐸 душить. Мені Стоматолог ще завжди потрібен. Перевірити зуби, та зробити профчистку, також не дешево((
Автопортрет нурофена• 02 июня 2023
Сумочку
автор Там-тарарам • 02 июня 2023
Ответ дляПодмигашка
О, дякую що нагадали. Профчистку більше 2 років не робила
Кудлата хмаринка• 02 июня 2023
Я бы потратила на то, что хочу, но жалею на себя денег.. сейчас это курс массажа лимфодренажного или антицеллюлитного. Или курс массажа у косметолога.
Репетиторша• 02 июня 2023
Золотий тризуб і новий прокол вуха.
хутряна володарка• 02 июня 2023
Автор, купіть перфоратор
Подмигашка• 02 июня 2023
Ответ дляТам-тарарам
Леопардові панчохи• 02 июня 2023
Парфюм
автор Там-тарарам • 02 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
Автор, купіть перфоратор
Навіщо? Сусіди не заважають
автор Там-тарарам • 02 июня 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Парфюм
Я ж шанельку хотіла давно!!! Грошей жалію від початку війни. Оце дякую

Детские_Будут?• 02 июня 2023
я б якусь необхідну дрібну техніку купила можливо
теж скоро д/р... ідей небагато, наче і бажання є, але не такі що ДУЖЕ
Кудлата хмаринка• 02 июня 2023
Ответ дляТам-тарарам
Вот и купите! Я на днях пошла и на последние деньги купила диор до зарплаты с голоду не умерли, слава богу)
ЖивунаБагамах• 02 июня 2023
Текстурная картина, панно, ночник, торшер, электро-камин, зеркало, ювелирные изделия.