Сирожено_пирожено• 03 июня 2023
Напухло перед і під вухом
Вчора під вечір під вухом в дитини, 14 років. На зараз вже і перед, стало більше. Поболює. Ми в малому містечку. Вчора думала їхати везти в область, а це думаю, може то паротит? Не повезу ж у маршрутці? Не можу зібратися з думками, що робити, порадьте
Кондуктор автобуса• 03 июня 2023
Можно такси вызвать, чтобы не ехать в маршрутке, потому что к врачу обязательно надо, чтобы удостовериться что это и перестать волноваться.
Здоровья Вашему сыну автор, пусть с ним всё будет хорошо.
Копирайторша• 03 июня 2023
Температура є? Моя донька 2 місяці тому перехворіла паротитом, але він не інфекційний був, іздили до інфекціоніста тв робили аналізи
Сирожено_пирожено
• 03 июня 2023
Ответ дляКопирайторша
Немає температури
Сирожено_пирожено
• 03 июня 2023
Ответ дляКопирайторша
Неінфекційний як лікували? Які аналізи робили?
Копирайторша• 03 июня 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Антибіотик 7 днів, узі слинних залоз та біохімія крові і Ц реактивний білок
Копирайторша• 03 июня 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Немає температури
У нас температура 39.6 була, довго не збивалась, 2 дні була. Як почали антибіотики пити то вже не було температури
Ответ дляКопирайторша
После 12–24-дневного инкубационного периода появляются головная боль, анорексия, недомогание и повышение температуры тела до умеренной. Слюнные железы воспаляются через 12–24 часа, температура повышается до 39,5–40° C. Лихорадка персистирует от 24 до 72 часов.
Копирайторша• 03 июня 2023
Ответ дляsky-labs
С какой целью назначали аб? Это же вирусное заболевание...
Лікарям видніше. Ми були у 3, та 2 назначили аб
Копирайторша• 03 июня 2023
Ответ дляsky-labs
Та ясное дело!
Темпа самостоятельно спадает в период от одного до трех дней, но нет, святой антибиотик всех вирусов сильнее...
Не розумію іаши насмішки, вам що 15 років?
Ответ дляКопирайторша
А вы впервые сталкиваетесь с необоснованным назначением антибиотиков?
Нужно же было что-то назначать, вот и назначили.
Уверена что кишечный микробиом они не предложили защищать ни во время, ни после приема назначенного препарата.
’Обмануть меня не трудно, я сам обманываться рад’...
Копирайторша• 03 июня 2023
Ответ дляsky-labs
Ви напевно дуже здивуєтесь. Але я знаю що існують пробіотики. Та ваші коментарі що до, того що вже відбулось, щось змінить? Чи ваша отрута в мою адресу випарить дію антибиотика який було давно вжито. Ви дуже дивна
Ответ дляКопирайторша
Отрута?..
Опыт и знания даются не просто так, а чтобы не совершать ошибок в будущем.
Делайте выводы!
Копирайторша• 03 июня 2023
Ответ дляsky-labs
Отрута?..
Делайте выводы!
У вас є вища медична освіта?
Копирайторша• 03 июня 2023
Ответ дляsky-labs
Это последний ваш аргумент?
Мои знания и практический опыт намного лучше чем у узкопрофильных обладателей высшего мед образования ;)
🤣🤣🤣🤣🤣
Копирайторша• 03 июня 2023
Ответ дляsky-labs
Это последний ваш аргумент?
До побачення, хай щастить!!