Куда_бежать• 03 июня 2023
Невистачає місця в щелепі, ортодонт каже видаляти здорові зуби...
У мене передні верхні зуби дуже стирчать вперед, я хочу їй поставити на місце. Зуби мудрості давно вже видалила (минулого року).
Ортодонт каже що тим які стирчать невистачає місця в щелепі, тому хтось має подвинутись.
Але ж здорові зуби видаляти? Це жах...я ледь пережила видалення зубів мудрості...
У когось таке було? Справді видаляти здорові зуби треба?
Або ставити апарат для розширення щелепи....або операцію робити взагалі не пояснив яку саме. Це ппц...
І це лікар якому я довіряю - вже кілька років слідкую за його інстою. Все чітко і зрозуміло пише в постах...і відгуки є в принципі...
ДолькиКабана• 03 июня 2023
Мені видаляли п´ятірки, ортодонту вірю. Ситуація була геть поганою, краще так, ніж нічого. Але це було 10 років тому, може зараз якісь нові технології.
Коварная Зая• 03 июня 2023
Ответ дляКуда_бежать
Кажу ж..є місце там де були зуби мудрості. Хіба не можна на їх місце перемістити всі інші зуби...? Так же і норм буде
Нам ортодонт пояснював, що назад (на місце видалених вісімок) тягнути зуби важче, ніж вперед (на місце видалених 4, або 5)...типу там треба ж за щось чіпляти, і це щось треба там встановити.
Коварная Зая• 03 июня 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Мы були у 6 спеців ,усі сказали що сину потрібно видалити 4 постійні зуба((( видаляли,щелепа вузька
От і нам так сказав, правда, поки що у одного були...
Ответ дляКоварная Зая
Минивинты вкрутить и тянуть кзади. Зачем удалять здоровые зубы?...
Пускаю бісики• 03 июня 2023
Как я вас понимаю, автор. Недавно даже тему создавала, аналогичная ситуация… сказали удалить два 5 зуба сверху( при чем ортодонт сказал можно даже 8 не трогать, а вот 5 обяз… Мне если честно вообще не понятно почему, не объяснил толком). Ну я здоровые не хочу удалять и не решусь точно… Схожу еще к 2 врачам на консультацию, если скажут так же и что нет других вариантов, то устанавливать не буду.
Забула що?• 03 июня 2023
Ответ дляПускаю бісики
Им проще двигать когда есть упор, а чтобы подвинуть на место удаленных восьмерок нет упора, это сложней конструкция. Именно поэтому нам предлагали микроимпланты.
Действительно, лучше сходить к нескольким врачам.
Пускаю бісики• 03 июня 2023
Ответ дляЗабула що?
Спасибо за разъяснение.. загуглилась про микроимплант (первый раз слышу, не говорил об этом ортодонт), я правильно понимаю, это в десну ставят? Или что?Это те же винты?
Брюнетка в Мармеладе• 08 июня 2023
Ответ дляПускаю бісики
Вкручиваются в кость. Цена одного от 4тыс
Меряю от 0• 25 июня 2023
мне все врачи говорили удалять верхние четверки, нашла ортодонта который расширил челюсть детской пластиной, все зубы стали в ряд и полукругом, а были треугольником. Не соглашайтесь удалять, ищите кто расширит пластиной