Святатабожа• 03 июня 2023
Девочек выгнали из кафе
Как реагировать? Дочка 14 лет с подругой пошли в кафе (небольшой островок в тц с кофе и напитками). Заказали 2 чая и пироженые. Достали блокноты и ручки, готовились к тесту по английскому (занимаются дополнительно в англ школе). Сидели часа 3. Подошел официант попросил выйти так как они занимают место. Они сказали что закажут еще 2 чая и еще пироженое, чтобы сидеть ещё. Официант сказал, что если не уйдут вызовет охрану. Девочки не нарушали ничего, сидели тихо - просто долго. Но опять таки, они второй раз хотели сделать заказ чтобы не злить официанта что они просто так занимают место (хотя они уже поели). Как бы вы отреагировали?
Горня капучіно• 03 июня 2023
Ответ дляДолькиКабана
Если официант угрожает вызвать полицию, то должно быть прописано. А иначе это можно расценивать как угрозу детям! У меня бы он еще извинялся за такое поведение.
Ви пишете так, наче були там
Я чітко знаю, що є простори, де всім фіолетово. Великі кафе в ТЦ (фудкорти), макдоналдс і так далі. Там взагалі у багатьох можна нічого не замовляти і сісти собі працювати. А як щось замовив, то тим більше.
Є біля дитячих усіляких стрибалок безкоштовні м‘які диванчики, крісла. Сили собі, працюй. Там часто батьки дітей очікують.
А є заклади (ну от у мене кондитерська класна поруч з домом), де всередині два столики і метрова барна стійка на два крісла. І на вулиці в літній час тераса лесь на 5 столиків. Там три години не посидиш. Десь із подругою заговорився, година якщо минула, офіціантка завжди підійде і спитає чи чогось не бажаєте, за 10 хвилин знову підійде. Не виганяють, але дорослі люди розуміють, що година - достатнійчас випити напій і з‘їсти будь-який десерт.
А у них десерти стоять і зайнятий столик - мінус продані позиції, а це вчорашнє уже не те. Тому…
Якщо прямо охороною пригрозив, може, дівчатка так себе поводили, шуміли, хамили йому. Ми ж не знаємо. А просто охороною погрожувати - це неадекватна поведінка, не вірю в таке без причини. Тим більше, в наш час гаджетів і соцмереж, кав‘ярні таке собі дорожче.
Аноним Советчик• 03 июня 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
А другого места девочки не нашли?)) Пошли бы в ресторан делать уроки, может бы какого-то мажора подцепили)Чё мелочиться?
теж подумала, що сиділи в надії когось підчепити)))) бо яка наука на ’острівці’ в торговому центрі?
Аноним Советчик• 03 июня 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Я колись під час карантину сиділа в ресторані працювала по 3-4 годи заказуючи тільки каву) Ніхто і слово не казав...
Часто бачу в кафе людей з ноутом, хтось навіть уроки проводить, жодного випадку щоб людей попросили звільнити стіл.
Напишіть просто відгук про кафе, щоб всі знали куди не можна ходити)
нормальні люди почитають і якраз таки підуть туди. Бо такий ’відгук’ - гарантія того, що шпану звідти гонять в тришиї і можна номально там собі відпочити
Аноним Советчик• 03 июня 2023
Ответ дляДолькиКабана
Впервые слышу, что нельзя в кафе сидеть сколько хочешь... А можно ссылочку на закон?
Адекватні самі це розуміють. Це - як не сідати срати посередині площі чи не ходити голому по місті. А решті і закон - не указ буде
Аноним Советчик• 03 июня 2023
Ответ дляНематрьошка
То, что их попросили уйти, не очень хорошо, но у меня вопрос к автору: вашему ребенку негде уроки делать? На улице тепло, могли б в парке сидеть заниматься или дома. В школьную столовую тоже можно. Почему они три часа в кафе сидели?
клієнтів шукали)))) але ніхто на англійську не клюнув)))
Ряженка• 03 июня 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
В Старбакс чашка кофе от 2 до 4,5 долларов. На островах в ТЦ кофе от 0,6 до 1 бакса. Я выше приводила примитивный расчет потока по острову. В старбакс заложены в цену посиделки с ноутами, на острове не заложены.
Если заведение полупустое, то какая им разница?
Ряженка• 03 июня 2023
Ответ дляЗавжди недо...
В старбаксі ви платите за бренд. Нічого там не закладено)
Согласна
Аноним Советчик• 03 июня 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Приведите ссылку на закон или цитату, пожалуйста.
то - із секти ’пАкупатІль всІгда прав’
Аноним Советчик• 03 июня 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Это со слов автора столиков,было полно. Было бы полно.никто бы не обратил внимания
Аноним Советчик• 03 июня 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Вы в стартпосте не написали. Если это правда, то кафе поступило некрасиво. Но и девочки тоже: взять себе чай с пирожным и сидеть 3 часа в неоплаченном комфорте - наглость второе счастье.
’дєвочкі’ - в своїх мам)))
Аноним Советчик• 03 июня 2023
Ответ длякультУра
Так там небольшой островок или ’весь зал’?)) забыли что троллили в старте?
бывает...
автор може і троль, але подивіться скільки таких відписалось...
Аноним Советчик• 03 июня 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Написали 100 раз,что были свободные столики.
автор багато чого тут писала, коли тема пішла не по задуманому сценарію
Стебель березы• 03 июня 2023
Ответ дляРяженка
А что мешает девочкам учиться у одной дома? Там стол.книги.конспекты.тишина
Честно.странная учёба в кафе.
Аноним Советчик• 03 июня 2023
Ответ дляДаха-сваха
Не вижу в этом никаких проблем и считаю, что заведение повело себя по-хамски. Нет никаких законов и норм запрещающих находится в заведении дольше какого-то времени. И да, если бы заведение было заполнено, то чисто по-человечески долго занимать место не красиво, но так - это трындец. Ещё и охраной грозить детям?
Я бы придала огласке такое поведение, связалась с администрацией и напомнила что такое сервис и правила сервиса и адекватность.
Стебель березы• 03 июня 2023
Ответ дляДаха-сваха
Если это ДЕТИ.то детям дома находиться под присмотром взрослых и учить уроки в учебной обстановке.а не по кафешкам шастать в поисках приключений
Аноним Советчик• 03 июня 2023
Ответ дляМандарина
Чисто бизнес по-украински. Ноль клиентоориентированности. У меня кофейня своя в другой стране. Я купила книги туда на 5 языках, чтобы люди сидели читали и могли классно провести время без суеты. Многие приходят с ноутами и работают. Весь смысл такого пространства в этом.
Официант, которое такое исполнил был бы сразу уволен. Даже выяснять не стала бы что он там придумал чтобы так поступить. Он должен был подойти и узнать, может девушки хотят ещё чай или кофе. Культурно и без агрессии
.... і тут пес попросився гуляти....
Аноним Советчик• 03 июня 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ок, если они перед занятием посидели час-полтора, сидеть пол дня и делать уроки в кофейне - не ок, библиотеки есть для этого
в бібліотеці дядьки з грошима не ходять))))
Аноним Советчик• 03 июня 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
В 2007 г в Харькове у нас в ресторане называли таких ’кандючками’. Все официанты ржали, когда приходили толпа красавиц, брали чай и сидели по три часа, зыркая на всех мужчин в зале.
по таких зразу видно, ЧОГО вони там сидять
Аноним Советчик• 03 июня 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Та пофіг зараз як називали. Тоді в нас не було грошей купити собі вечерю в ресторані, максимум піцерія раз в тиждень. А в ресторані - ні. Зараз можливість є, а немає тої молодості, легкості.
От пішла б зараз в той самий ресторан, і замовила б все що хочу, а вайб не той..
і це мені лише 36..
молодість (студентська така юність), навіть без грошей, классна штукп..
і це мені лише 36..
’студентська юність’, коли не мала грошей, то йшла в ресторан вдень, тоді були дешеві комплексні обіди. А не сиділа там вечорами в пошуку клієнтів
ЛюбимаЯНЬ• 03 июня 2023
Ответ дляАноним Советчик
Ми не шукали клієнтів, і не йшли туди з наміром когось склеїти, просто так проводили час. Багато гуляли по вулицях міста просто, але часто заходили на чай в гарні заклади.
Їли ми вдома, ми не йшли задля їжі туди. А просто посидіти в гарній атмосфері і поговорити.
Часто знайомилися, але далі знаймства справа не заходила, хоча двічі так знаходила собі хлопця для серйозних відносин. Але це виключення з правил.
Вам не соромно хамити незнайомим людям?
Клієнти, блін.. кожен мислить в силу своєї розпусти
Вам не соромно хамити незнайомим людям?
ДолькиКабана• 03 июня 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Вам не соромно хамити незнайомим людям?
Вы о чем?)) и к кому обращаетесь?)
Идууу--уууу блин• 03 июня 2023
Ответ дляРяженка
Автор четко написала, не заведение, а остров в ТЦ. Как оно может быть полупустым? Там поток бесконечный.
ЛюбимаЯНЬ• 03 июня 2023
Ответ дляДолькиКабана
Вы о чем?)) и к кому обращаетесь?)
Та не до вас я зверталася. Я писала Анонім Советчику, яку тут занесло не по дитячому в темі, всіх обзиває що мене, що дітей автора, начебто клієнтів шукали..
Аноним Советчик• 03 июня 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
вот на моменте вызвать охрану хотелось бы рстановиться особенно.
то есть предложения покинуть заведение было не достаточно и со стороны деточек последовало словесное препирательство,что пришлось им грозить охраной?
а потом пришли домой и мамке нажаловались.
я бы подошла лично, чтобы узнать в чем дело.
ибо врут...
думаю, друга сторона би розказала. як було насправді. Та й підозрюю, що автор прекрасно знає ЯК було, бо від осинки не родяться апельсинки
Аноним Советчик• 03 июня 2023
Ответ дляНепереможна
Я так заходила в Кулиничи, это у нас в Харькове. Хотела пообедать, а места нет, сидят люди с одним чаем или кофе, который уже и допили. Мне сесть было негде, такие же сидели, как и дети автора
зараз вам так напишуть, щоби йшли в інше
Аноним Советчик• 03 июня 2023
Ответ дляДолькиКабана
а чого ’дєті’ швендяють по кафе не в супроводі батьків?
Весняний Марафон• 03 июня 2023
Я якось в шоці з більшості коментарів. Усе студентство, всілякі там зустрічалки з хлопцями, і навіть зараз - я можу спокійно сидіти 2-3 години в кафе. Чому? Бо я в кафе якраз і приходжу, щоб випити кави з чимось смачненьким і посидіти, поспілкуватись. Якщо мені там потрібно сидіти, як тут пишуть ’пів год.’, щоб часом бізнес не постраждав, то мені легше взяти каву з собою в закладах, де немає столиків загалом - вийде дешевше. А якщо це зима - то запросити до себе в гості, чи самій в гості піти : вийде значно економніше (зробити 2 кави+додати молока і ще якусь шоколадку чи зефірки купити), ніж замовлення в кафе для 2-3х людей+ чайові. І жодного разу мене нізвідки не виганяли, це блін нормально!
ЛюбимаЯНЬ• 03 июня 2023
Ответ дляАноним Советчик
Ну і злобна бабєта…
Вас тріггерить конкретно. Ви тут рекорди по комментарям б‘єте.
Вам не байдуже чому чиїсь діти ходять без батьків?
Капець..
ДолькиКабана• 03 июня 2023
Ответ дляАноним Советчик
В 14 имеют право
Аноним Советчик• 03 июня 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ну і злобна бабєта…
Капець..
о, знову ви зі своїм нововивченим словечком?
хто ’бабєта’, тут видно по коментарях обіженок, що впізнали себе в моїх постах