ГейТуда• 03 июня 2023
Кращих тортів ніж в Україні немає ніде! Я у Польщі, вони взагалі не вміють торти
робити((таке якесь все ніяке. У нас який торт не купиш то дуже смачний.
В Польщі купувала і в супермаркетах і в магазинах де продаются випічки, торти, в кафешках також, не то пальто
КвартираЧья• 03 июня 2023
Ответ дляНаизнанку
У нас все так добре, а у Європі все так погано, аж страшно.
Тільки моя бабушка працюючи все життя на хорошій керівній посаді не мала здоров‘я у 75 років подорожувати, вени на ногах були здуті, тиск й кура інших проблем, включно із фінансовою.
А її коліжанка дитинства, яку у 14 років на роботи німці погнали і вона після звілтенннч там лишилася, потім вийшла заміж у західній Німеччині, мала таку змогу і здоров‘я. І в свої 75 виглядала НАБАГАТО краще моєї бабушки, хоча працювала на простих роботах, робітницею на якомусь підприємстві. І для неї нічого складного не було у тому, щоб приїхати провітритися в гості на батьківщину між іншими пенсійними подорожами.
Тому, то все риторика.
В рідній хаті й стіни гріють, але давайте об‘єктивно дивитися на речі. Нормальні там продукти, екологія, медицина та все інше. Інші підходи, інша реальність, інший кут зору на багато питань, але точно не гірше, як у нас. Хоча супер якісні продукти у них дорогі й німці, наприклад, шаленіють від цін на наше домашнє масло, молоко, фрукти. У них все це є, просто значно дорожче, але вони цілком спроможні собі дозволити що хочуть
Тому, то все риторика.
Ну например, вода в Польше отвратительная, сушит жутко кожу и волосы. Ну и работа для украинцев такая, что здоровье сберечь вряд ли получится.
КвартираЧья• 03 июня 2023
Ответ дляГейТуда
Я в Польщі з 21го року, я б звикла, рецептори вже перелаштувалися. І тут не все таке прекрасне в їжі як пишуть. Але то таке, ми про торти, яких я не знайшла тут смачних та супер прям якісних
Ну а откуда вы знаете, качественный торт или нет? Мне торты у них нравятся, много есть лёгких, нежирных. Просто не встречала традиционных наших, к которым мы привыкли -Киевский, Наполеон, Медовик
Триндю-бриндю• 04 июня 2023
Ответ дляНоу коммент
Умерьте свои идиотские фантазии, это вы наслаждаетесь рошеном и живете в хрущевке, ничего в жизни не видели, поэтому и беситесь
Удалено администрацией...
Триндю-бриндю• 04 июня 2023
Ответ длянаташа2406
Уехала не из за войны Мне на Родине нравились торты Рошен и Бкк. Всегда когда приезжала покупала . У меня в семье их любит. Сейчас продают у нас, но к сожалению в другом городе. Нет возможности поехать.. А то что с рук продают на заказ с мастикой то для меня дерьмо везде..такое не беру нигде.
Я сладкое ем только на дни рождения детей, просто не люблю. Мастику вообще никогда не пробовала. Заказываю торты в «Cake lab” (Киев) и «Калина». Невероятные, правда.