маминаБубочка• 03 июня 2023

Не подобається результат- якийсь простий інтерєр виходить з цією підлогою

Алгонавт• 03 июня 2023
Ответ длямаминаБубочка
Якось як в селі вийшло
Ну то навіщо ви стільки виложували, потрібно було зупинитися на початку і викласти прямо.

Весёлая морковка• 03 июня 2023
Ответ длямаминаБубочка
В моєї бабусі в селі така була…
Ну то куди ви дивилися? Чи з зав´язаними очима купували?
Ушла и Пришла• 03 июня 2023
Мені подобається, але я б якісь яскраві акценти додавала. Зелені стільці, диван, штори наприклад чи щось інше темне. Білі меблі сюди на мою думку геть не підійдуть. Точно буде старомодно. Ну або знову ж таки поєднувати з кольоровими акцентами.
Ушла и Пришла• 03 июня 2023
Я щось по типу такого уявляю.
Стопясят раз обсуждала• 03 июня 2023
Ответ дляa.ostroverh
Подписалась на аккаунт именно из-за интерьера)

Паркет это классика
Когда появится мебель, шторы, он ’заиграет´
И цвет как раз удачный, не будет на себя тянуть внимание, и выступит отличной базой
Почему-то напомнил интерьер съемную квартиру в Париже)
a.ostroverh• 03 июня 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Эта или в Вене, или в Мюнхене)
Стопясят раз обсуждала• 03 июня 2023
Ответ дляa.ostroverh
Эта или в Вене, или в Мюнхене)
Все равно с квартира историей) Наверное одна эпоха.
a.ostroverh• 03 июня 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Скорее всего)
Украиночка• 03 июня 2023
Мені подобається.

Пацака-задирака• 03 июня 2023
это старый отреставрированный паркет? некрасиво
прям советская квартира
Молчунья• 03 июня 2023
Ответ длямаминаБубочка
Яка плитка гарно виглядає на такій площі?
Ви знаєте, мені теж як совок, а саме його більш за все і хочеться забути. Думаю, і у вас теж така реакція. Може сучасні меблі та килим виправлять ситуацію.
Радостина• 03 июня 2023
Ответ длямаминаБубочка
Якось як в селі вийшло
Вы когда поставите мебель то через месяц вообще пол перестанете замечать.
Но мне тоже не нравится.
Радостина• 03 июня 2023
Мне просто цвет не нравится и раскладка - люблю прямую.
Молчунья• 03 июня 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Я щось по типу такого уявляю.
На другому і четвертому сучасніша кладка. І вигляд має приємніший. А так надія тільки на гарний смак залишається.
Проня_Прокоповна• 03 июня 2023
Ответ длямаминаБубочка
Перекладывать будете?)))
Нормальный цвет, нормальная ёлочка
Меня бы больше волновал шов в проёме и порезанная плитка в дверях санузла.
Хата на мати• 03 июня 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Советчицы ей вчера практически единогласно сказали, что это стильно и актуально
Лунтик-паунтик• 03 июня 2023
Ответ длямаминаБубочка
Якось як в селі вийшло
А чому не одним контуром?
к.Буланова• 03 июня 2023
Високий дерев‘яний плінтус і все буде ок. Просто виглядає недороблено, але гарно.
Міс Всесвіт• 03 июня 2023
Ответ длямаминаБубочка
Ну таке шось
Пахне старовиною
Ви - троль?
Тобто, Ви обрали розкладку плитки ялинкою, а тепер Вам не подобається? Ще якогось дива приплітаєте село? Ви з дизайнером робите чи без?
Самі елегантні інтерʼєри це мікс класики(старовини) та сучасності. Не кожен дизайнер може так зробити. А голий мінімалізм будь-який дурень після місячних онлайн-курсів може склепати. При цьому, вкравши його у такого самого «дизайнера», тільки декор трішки змінить.
А ще підлога - це БАЗА, це навіть не двері, котрі міняти можна через кожен рік. І база, як в гардеробі, має бути універсальною

Надежда наш компас• 03 июня 2023
Ретро в моді, автор але я б ялиночкою не викладала. Віє минулим. Якщо хотіли супер сучасного інтер*єру, то такий малюнок не підходить. А взагалі дерево на підлозі гарно.
Міс Всесвіт• 03 июня 2023
Ответ дляМолчунья
Вона не сучасніша, а така ж стара. Ви просто з нею не знайомі. Зветься шеврон
Міс Всесвіт• 03 июня 2023
Ответ дляa.ostroverh

Паркет это классика
У Вас витончений смак людини, котра бачила багато дорогих, європейських інтерʼєрів. Ваша кухня тому підтвердження 🌹
Молчунья• 03 июня 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Думаю, ви зрозуміли, що саме я мала на увазі. Немає аналогії з совком, а вигляд має ретро.
Бегущаяпо• 03 июня 2023
Колір затірки не в тон
Все і одразу• 03 июня 2023
Ответ длямаминаБубочка
Якось як в селі вийшло
А чому ви вирішили класти плитку йолочкою? Одразу асоціація зі старими квартирами в сталінках.
Все і одразу• 03 июня 2023
Ответ дляХата на мати
Так это за один день выложили? Работают, не покладая рук...
Міс Всесвіт• 03 июня 2023
Ответ дляМолчунья
Якщо не зрозуміла, то перепрошую 🌷
Міс Всесвіт• 03 июня 2023
Ответ дляВсе і одразу
А Ви окрім сталінок ніде не бачили ялинку? Я бачила в квартирі знайомої художниці на Монпарнасі(не плутати з Монмартром). Ще багато де бачила. Навіть в тих самих Новопечерських Липках, де люди робили квартири для себе, а не під оренду
Все і одразу• 03 июня 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Бачила, в старій музичній школі та драмтеатрі. І на фото навіть не паркет, а плитка. В чому є потреба викладати її, як імітацію під старий паркет? Завжди є прихильники старовини, тому не дивно, що таку викладку можна побачити в різних місцях. Все залежить від уподобань. Автор явно таким прихильником не являється.