WhiteWidow• 03 июня 2023

Хелп. Здається захворів кіт

Після обіду кіт став якийсь трохи в´ялий. Ліг спати. Спав до вечора. А зараз відмовився їсти. Для мого кота це нечувано. І він чхає. Чхнув разів 5 підряд.
Корм нормальний, не нова пачка, роял. Він тільки корм їсть.
До вета завтра не можу, тут релігійний регіон. Завтра буде все зачинено.
Ось знову пішов спати. Дуже хвилююсь. Що це може бути?
Кумедна• 03 июня 2023
Ответ дляRomastepa
Якщо ніс вологий,то все буде добре!Погані речі трапляються тоді,коли ми самі їх чекаємо.Більше оптимізму
А як ніс сухий?
Romastepa• 03 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
В нас собака померла взимку. Старість і рак. Лікували, але не витягли. Мабуть тому і кіпіш я піднімаю.
Саме головне у кішок це ніс.Якщо вологий,то все точно ок.А як кастрований,то ВЕСНА і інстинкти ніхто не відміняв
Romastepa• 03 июня 2023
Ответ дляКумедна
А як ніс сухий?
Може бути проблема.Доторкнись кінчиком свого носа до його і зрозумієш.
ЛЮБА• 03 июня 2023
Нос вообще не о чем .
Померяйте температуру, следите за туалетом , может быть что угодно, суставы , сердце , почки , простуда. Попробуйте онлайн консультацию .
Заведите электронный градусник для животного обязательно .
Romastepa• 03 июня 2023
Ответ дляЛЮБА
Нос вообще не о чем .
Ну як ні до чого? Телефон тоді коту купіть, як погано йому буде сам собі лікаря викличе
Домовенок Кузя• 03 июня 2023
У меня 4 кошки, всегда у всех нос не мокрый. Я и горячим его не назову, но точно не мокрый. Здоровы все
автор WhiteWidow • 03 июня 2023
Ніс не гарячий. Спить спокійно, хропе. Але він завжди хропе. Буду спостерігати, спить все-одно зі мною.
Дівчата, дуже дякую вам. Ви найкращі
Кумедна• 03 июня 2023
Ответ дляRomastepa
І? Не зрозуміла.
Пишна молодиця• 03 июня 2023
в мене подібне було з котом. Зранку якійсь не такий і дуже спокійний, день майже нічого не їв, але на наступний день все вже було ок, я шуткувала, що в кота депресія)) Не хвилюйтесь. Якшо їм хріново, по ним видно, не знаю як це пояснити, видно по очам, по виразу морди. Та якщо завтра не відпустить, то звичайно до лікаря
ЛЮБА• 03 июня 2023
Ответ дляRomastepa
Сухой нос может быть у животного после сна ,или на солнышке полежал, так может быть влажный нос а животное болеет.
Главный симптомы - отказ от еды и воды , потеря активности и не обычное поведение . Нос это ооочень условный показатель.
У собаки болела поджелудочная , отказ от еды , а нос влажный , при этом он выгибался как будто кланяется , а это от боли .и чем помог влажный нос?
Romastepa• 03 июня 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Да хоть десять.В мене один, але 20 років в грудні було
Romastepa• 03 июня 2023
Ответ дляЛЮБА
Собака і кіт,це те саме що людина і свиня
автор WhiteWidow • 03 июня 2023
Ответ дляПишна молодиця
Ну він у нас флегма дуже. Але вираз обличчя такий був, типу взагалі втрата інтересу. Тим паче до миски. Нонсенс. До вета в понеділок поїдем, в будь-якому випадку. Я ніфіга в котах не шарю
ЛЮБА• 03 июня 2023
Ответ дляRomastepa
Ок у меня и 3 кота , у кота был сердечный приступ, а нос влажный ))) и что ? У кота была температура, нос влажный и прохладный , однако температура зашкаливала ,и ? Нос услрвный признак .
Herbst• 03 июня 2023
Ответ дляПишна молодиця
В мого кота також таке буває.Десь день може ходити і носом крутити, нічого не їсти, постійно спить.Але вже наступного дня він жере, як подорваний за 2 дні одразу.
Кидстаффовна• 04 июня 2023
Что угодно, от отравления до вылезшей хроники.
Без врача как минимум я бы давала сорбенты (атоксил, энтеросгель) раз в несколько часов несколько раз в день. И обязательно следила, чтобы пил. Если сам не пьет - выпаивать со шприца без иглы.
Кидстаффовна• 04 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Десь рік назад і робила. От профілактику глистів робила взимку. Спробую зараз дати суспензію з вологим кормом, він його обожнює, може їстиме.
Вет в понеділок першим ділом
Глистогонят раз в 3 месяца для профилактики
Кидстаффовна• 04 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Теплий просто. Буде рік, приблизно через півтора -два місяці
Нос, уши и прочие части тела кота никак не говорят о повышении температуры. Температура меряется исключительно в прямой кишке. И только это - показатель. А не нос сухой
Кидстаффовна• 04 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Правильно делаете. Отказ от еды - это повод сразу обратиться к врачу
Кидстаффовна• 04 июня 2023
Ответ дляЦвірінь
Молодой, должно всё хорошо быть
У меня бывало кошка лежала по три дня не ела ,потом норм
Может по настроению или как и людей , простудишься и особо есть не хочешь
Любимый вопрос ветам - ’А сколько можно ждать (до обращения в клинику), если кот не ест/срет/рыгает и подобное?’ И тут у ветов начинается истерика. Потому что вообще-то нисколько.
Кидстаффовна• 04 июня 2023
Про глистогонку, автор. Я написала, что раз в 3 мес. Но речь же идет о здоровом животном. А у Вас - не понятно пока. Так что сейчас глистогонить точно не надо. Только если вет скажет.
автор WhiteWidow • 04 июня 2023
Ответ дляКидстаффовна
Зараз не буду, дівчинка вже вище написала.
Але водичку попив і відверто помираючим не виглядає.
автор WhiteWidow • 04 июня 2023
Соплі в нього. Нежить. Спить, їсть, чхає. Туалет був.