Астановитесь• 04 июня 2023

Як розмістити ліжко?

Кімната маленька і багато вікон ,з геометрією я ніколи не дружила , як краще розмістити ліжко 160x200?
Фото 3 для загального уявлення як виглядає кімната
Результат:
вже голосів: 55
25 (45.45%) Інше розміщення
15 (27.27%) Фото 1
11 (20%) Фото 2
4 (7.27%) Результат
Забрала і не сказала• 04 июня 2023
Может лучше угловой диван? На фото #3 он прекрасно бы поместился в левом нижнем углу

автор Астановитесь • 04 июня 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
На дивані спати незручно , хочу звичайне ліжко. Зараз стоїть матрац біля дверей зліва , але з ліжком воно якось не дуже естетично виглядає
Вельшановна• 04 июня 2023
А поздовж кімнати не хочете, щоб був доступ з обох сторін?
Може ще третю?• 04 июня 2023
Я б розміщувала справа і не впритул до вікон. Щоб можна було пройти вздовж всіх вікон, а не лізти по ліжку до якоїсь частини вікна.
Весотехник• 04 июня 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Да, угловой диван лучший вариант, я не представляю, как спать, когда столько окон и светит тебе в лицо. И до окон нормального доступа нет, шо попало
Посудомойка• 04 июня 2023
Було б класно вирізати вхід до кімнати в іншому місці, немає такої можливості?
автор Астановитесь • 04 июня 2023
Ответ дляВесотехник
Штори є, взагалі кімната гарна
автор Астановитесь • 04 июня 2023
Ответ дляПосудомойка
Ні
хутряна володарка• 04 июня 2023
Изголовьем к стене без окна, и однозначно отодвинуть от окна напротив двери ближе к центру комнаты, сбоку поставить прикроватные тумбочки с обеих сторон.

Пушап Мі мі• 04 июня 2023
По правилам нужно ставить как бы ногами к дверям.
Что бы от дверей модно было подойти к кровати с двух сторон плюс-минус по одному маршруту. Не перелазить через саму кровать или быльце в ногах.
А вы ставьте конечно как хотите;))
УжеВотДа• 04 июня 2023
біля дверей, без бортика в ногах - аби було зрочно лягти-встати тому, хто біля стінки. Але без розмірів поради не працюють.
черная мамба• 04 июня 2023
Так не розглядаєте? Тоді й тумбочка гарно стане, й людина 2 може серед ночі хоча б таким чином встати з ліжка, а не лізти через 1, й підхід до ліжка від вікна буде просторим, і ТВ можна повісити на нормальній відстані.
черная мамба• 04 июня 2023
Так не дуже, бо підхід до кроваті 40см то незручно (20см на штору), і шарпатись по-під шторою теж.
Налитое яблочко• 04 июня 2023
Я би ставила так. Те що у вас на фото незручно ні підходить, ні лягать, ні вставать ( ви хоч подумали як звідти буде другий вставати?).
В моєму варіанті по по бокам навісні поиліжкові невелику тумби, обовʼязково навісні або на тоненькій ніжці столики. Зі сторони дверей туалетний столик з великим дзеркалом можно навіть таким полукругом майже на всю ту стіну і збоку туалетний столик, можно навісний, щоб ніжки не заважали ходити. І пуфик круглий.
Налитое яблочко• 04 июня 2023
До свого фото ще уточнення, ліжко обовʼязково на ніжках для кімнати невеликого розміру.
На вікна, якщо у вас будуть штори, бо штори це завжди затишок))), на саме вікно можно зробити ролети білі блекаут на пульті, ті що з єлетроприводом ( ну це прям для максимальної зручності) можно і звичайні, але для того, щоб самі штори не смикати кожного разу там зі сторони голів. Ми так в дитячій зробили, штори більше для краси, а так тільки ролети знизу їздить вранці і ввечері
автор Астановитесь • 04 июня 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Дякую! Штори і ролети вже є, тільки ліжко залишилося прилаштувати