Паспортний стіл• 04 июня 2023
Не хочу святкувати своє ДН. Ображаються.
Скоро у мене ДН. Кругла дата. Родичі та друзі вже мільйон разів запитали, де я вирішила святкувати. А я взагалі нічого не вирішила, бо не хочу. Хіба це обов´язково? Вчора були друзі у нас і ця розмова не припинялася. Чоловік також наполягає, каже, що хоча би вже десь на природі з басейном якщо не хочу в ресторані.
Нас друзі та родина часто запрошують по різних закладах, ми завжди ходимо. А виходить, що самі нічого такого не організовуємо.
У мене немає бажання, ну от чесно. Плюс фінансова частина та підготовка ляже на мої плечі. Чоловік мені свята не зробить точно. В результаті вийде, що я всім зробила свято, окрім себе. То краще я куплю собі парфуми, про які давно мрію і якусь прикрасу . Чи я не права і хоч - не хоч, а потрібно зробити?
Хитрушка-чекушка• 04 июня 2023
Правы
Скажите друзьям ,родственникам это
Я не хочу праздновать др ! Прошу это вопрос больше не поднимать
Скажите друзьям ,родственникам это
Я тут Живу• 04 июня 2023
Якщо чоловік не зробить свята, значить і права голоса не має. Скажіть усім, що у вас романтичне побачення з чоловіком. На це його вистачить?
Паспортний стіл
• 04 июня 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Правы
Скажите друзьям ,родственникам это
Вони мені вже і заклади підшукують...
Люди хочуть двіж))
Паспортний стіл
• 04 июня 2023
Ответ дляМедсестричка
День народження чий? Ваш! Як хочете, так і проводьте цей день.
От і я так думаю. Але ці розмови мене збивають з курсу.
Паспортний стіл
• 04 июня 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Я і того не хочу. Я взагалі не святкую свої ДН, але чомусь всі вирішили, що це я маю святкувати.
Хитрушка-чекушка• 04 июня 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Вони мені вже і заклади підшукують...
Люди хочуть двіж))
Хотят движ-пусть сами и тусуются . Это ваш праздник,вы должны его отменить так как хочется вам ,а на подстраиваться под других.
На люблю таких людей как ваше окружение!
Я тут Живу• 04 июня 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Побачення можна відмінити. Нехай чоловік попрацює прикриттям.
Love_Love_Love_• 04 июня 2023
Так бісять такі люди, і ще такі які постійно навалюють тобі в тарілку купу їжі і приговорють вес вечір щоб їла і ті які наливають і переконують що потрібно пити і обов‘язково до дна, бісить прям. Я б точно не святкувала
Дуб береза• 04 июня 2023
Автор, Ви права! Ви нікому не зобов’язані робити свято.
Замовте вдома суші, чоловіку стейк з картоплею, купіть пляшечку напою і відсвяткуйте в сімейному колі. Вийде не дорого, але буде свято. Не вздумайте нічого готувати, вийде ще дорожче.
Друзям і родичам так і відповідайте— не хочу святкувати.
Шикаю і викаю• 04 июня 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Вони мені вже і заклади підшукують...
Люди хочуть двіж))
Звичайно люди хочуть движ та ще й за ваші гроші. Чому б і ні? А що ви хочете то насправді всім пофіг. Якщо подумати з боку того, що ображаються через те що ви їх позбавляєте ’законного відпочинку’ тому і ображаються, то стане легше відмовити
Бодіпозітівна• 04 июня 2023
Звісно ви можете святкувати свій день народження як хочете. Але ви дуже перебільшуєте складність організації свята. Замовили місце в ресторані й вся організація
ПриснитсяЖЕ• 04 июня 2023
Уедьте куда-нибудь, я всю жизнь на свой др уезжаю. На пару дней. Пусть бесятся , это ваш праздник.
Да Щас же• 04 июня 2023
Если у Вас компания, в которой принято праздновать вместе, Вы ходите ко всем, то это логично, что ждут праздника и пристают.
Если праздника не будет и в этой ситуации обидятся, то тоже логично.
Намазюкана нішою• 04 июня 2023
Дивно.
Свій дн хочеш святкуєш, а хочеш ні.
Нехай вони свій вирішують, чи святкувати.
Свій дн хочеш святкуєш, а хочеш ні.
Паспортний стіл
• 04 июня 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Меню, торт, всіх одягнути, зачіски ( собі і доньці).... Розумію, що це приємні турботи, але все ж турботи.
Паспортний стіл
• 04 июня 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
І я б так хотіла. Але на наступний день на роботу (
Відпустку не дадуть.
Ответ дляДа Щас же
не вижу я логики,на что обижаться,друг хочет праздник он приглашает гостей, не делает не приглашает, как это вообще можно не представляю спрашивать,навязываться?
Фея_3уровень• 04 июня 2023
Ответ дляМедсестричка
В авторки чиє
Ответ дляШикаю і викаю
Та тоже,подарок,такси на эту сумму можно и без повода погулять
наКоблучках• 04 июня 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Вони мені вже і заклади підшукують...
Люди хочуть двіж))
Ну то нехай організовують разом з чоловіком. Немає організації з їхнього боку - немає двіжа.
Просто чітко та внятно сказати що ви напружуватися не плануєте ВЗАГАЛІ.
Шикаю і викаю• 04 июня 2023
Ответ дляoboeva
Те кто громче всех требуют ’праздник’ на самом деле дарят самую дешевую и непотребную хрень
Кашпо• 04 июня 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Вони мені вже і заклади підшукують...
Люди хочуть двіж))
Везёт вам! А мне и позвать некого, кроме мамы, поэтому уде много лет на свой ДР я уезжаю из города.....
Кашпо• 04 июня 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Я начала уезжать, когда др перестали радовать - в 40 лет
Кашпо• 04 июня 2023
Ответ дляДа Щас же
Да, раз у нее куча друзей, значит, и ДР у них бывает, а автор только со своим хочет всех кинуть
Вумна вутка• 04 июня 2023
Ответ дляДуб береза
а де ви прочитали, що автор хоче свята і не знає, на чому зекономити?
вона хоче парфум. і прикраси. та зовсім не хоче свята