Врач назначила четвертинку из-за тахикардии , поможет такое количество?
Happiness13-Ukraine• 04 июня 2023
Від якої дози? 50 чи 100? Я п´ю іноді, не постійно половину від 50. Знижує м´яко тиск та пульс.
катерина12009• 04 июня 2023
Я пила після мікроінфаркту у складі призначеної терапії. Норм але не треба на нього підсажуватися
PodolyankaUA• 04 июня 2023
При тахікардії + ще гіпертнія, Корвітол 50 був один з препаратів антигіпертензивної терапії. При тахікардії уповільнює пульс, знижує АТ. Приймала десь 2 роки.