Бринзолетта• 04 июня 2023

А вы пускаете вещи на тряпки?

Которые носить не будете
ЯсноВидящая• 04 июня 2023
Ответ дляЛапка
Нет, там бактерии
То виперіть перед тим 🤷🏼‍♀️
ЯсноВидящая• 04 июня 2023
Ответ для100%
Да, помыл и выбросил, очень удобно
І я так роблю. Ще нарізаю річ на дрібні ганчірочки: витерла щось і одразу викинула. Зручно і безкоштовно
Лапка• 04 июня 2023
Ответ дляЯсноВидящая
То виперіть перед тим 🤷🏼‍♀️
’’Перед тим’’?
А зачем мне это? Зачем?
olena_shch• 04 июня 2023
Ответ дляЛапка
Вы при свой ремонте можете, чем угодно пользоваться.
Если я не использую ношеные вещи своей семьи в качестве тряпок в своем доме, то не стоит меня склонять к этому и советовать мне, что мне пригодится в помощь.
Со своими вещами разбирайтесь на своё усмотрение, я со своей пылью справлялась, как-то до сегодня без вас.
Звідки стільки агресії, просто як бачите, всі ржуть з вашого поту і бактерій, що є неможливим при використанні сучасних пральних машин.
Говорю відверто• 04 июня 2023
Так і з порваних речей. Я зазвичай мию унітаз і відразу викидаю ганчірку
ЯсноВидящая• 04 июня 2023
Ответ дляЛапка
’’Перед тим’’?
А зачем мне это? Зачем?
Просто ви так дивно відповіли на це просте питання про ганчірки 😅 і, як бачите, не я одна так думаю)
А коли речі на собі носите, теж бактерії рахуєте на них? 🤨
Лапка• 04 июня 2023
Ответ дляolena_shch
Именно, что ржут, здесь вы чётко подметили!
Наверно, потому, имея такую стиральную машину, я могу себе позволить своими изношеными вещами не производить уборку в доме.
Повторюсь вам, вы можете в своём доме убираться, чем вам угодно, и чем вам доступно.
Лапка• 04 июня 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Ага)
Мамина квіточка• 04 июня 2023
Нет, это неудобно и чаще тапки по цвету под интерьер подбираю
Carin• 04 июня 2023
Абсолютно все используются, синтетику мы не носим и не используем в хоз-ве, а из выстиранного х/б отличная ветошь и для авто, и для мытья пола, и для протирки окон.
Миззери• 04 июня 2023
Да, футболки , полотенца , флисовые
Хорошие отдаю
sur_sur• 04 июня 2023
Ответ дляДолькиКабана
Від старого одягу пилу дуже багато. У мене так мама - ой, тряпочка, тряпочка. Як тряхнеш тою тряпкою - аж закашляєшся. Тому для себе обираю мікрофіброві серветки. І вигляд гарний, і пил не летить.
Ну, що сказати. Дуже часто оновлюю постільну білизну, рушники. Але бачу (бо влітку ми на дачі), що як посушити на вулиці та потрусити, то з нової летить ’до*іга’ (особливо гарно видно на сонячному промінні). І от що робити, якось мене це напружує, особливо взимку у квартирі, коли і не потрсиш, прямо фобія розвинулася. Звісно, з одягом те саме))
Пульт от линолеума• 04 июня 2023
Да.
Мою аол в квартире и перед квартирой в общем коридоре и выкидываю.
Не отдаю никому вещи. Не могу думать что кто-то будет их носить ещё. Все режу и выбрасываю после себя,мужа и ребенка.
неДоПриличий• 04 июня 2023
Ответ дляtolyu
Вибачте) уявила ваші труси спочатку у вас на балконі, а потім розвішані біля мусорки 😂😂😂😂
🤣🤣 та ,блін, навіть балкону не маю. Вони там майже всі нові були ті, шо на мою жопку не сідали так,як я собі уявляла.