Звездолётчица• 04 июня 2023
Почему люди в сёлах живут без водопровода и с туалетом на улице?
Это дорого сделать или просто привыкли и так удобнее?
Natalia505• 04 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Скважины тоже разные:) кому-то 20 метров, кому-то 50+ бурлить. Разные породы, глубина, разные подземные воды. Не везде можно вообще добурлить до питьевой воды физически это невозможно.
Автор думает что все так просто
У на на Житомирщині повсюди граніт 60 метрів тепер ні про що. В нас величезна товща плити.
Мафиозная• 04 июня 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Так где взять интернет, если его нет? С мобильного работать?
Проводной интернет тоже имеется.
60 метрів сметани• 04 июня 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Просто ви так пишите наче це місто чі село .І не треба вважати себе великою цацею. Ви такою не є
А якщо замість Буджака я б писала Закарпаття, ви так само написали б: ’наче про якесь місто’?)))
60 метрів сметани• 04 июня 2023
Ответ дляКукарачка
И во всех этих областях вам открывалась какая-то иная картина?
що саме ви маєете на увазі?
Зажуженная Жужжа• 04 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
Ви себе перчитайте. І наш край називають Бессарабія,а Буджак це степи
Просто Фіфа• 04 июня 2023
В нас свекри в селі.То є вогон сільський.але напор і якість воли погана.
Бити скважину треба більше 50м якщо пити воду.Це дороге задоволення. Вилив каналізації у всих майже самотоком під двором.тому вода до 20м по селу не придатна.
Плекаю думи• 04 июня 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Мусор тоже не вывозят, его выносят за огород в большие кусты или сжигают на огороде
В Україні за це штраф. Ні в кого нема зайвих грошей 15 тисяч, щоб штрафи платити. Тому в наших селах такого не роблять
Дуб береза• 04 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Автор думает что все так просто
То так і є. Батькам бурлили -то везли спеціальне сверло, бо там гранітний пласт. Ну і батько хотів щоб в протилежному кінці двору, якнайдалі від септика. Тому вийшло довше і затратніше.
Неваляшкина• 04 июня 2023
У каждого своя норма. Для кого-то не ок жить с родителями или в общежитии всю жизнь, или с туалетом на улице и они все делают для того, чтобы переехать, снять, заработать, поменять на другую. А кто-то принимает как есть, не видит для себя других решений или они для него невыполнимы.
графиняВишенка• 04 июня 2023
Я виросла в селі,у 1980 році нам провели телефон,в 1986 газ і воду,відповідно ванну і туалет теж мали в тому році.Полтавська обл. До речі оптиволоконний інтернет в селі теж є,десь років 3-4,до того був за технологією вай-фай з 2013 року.Батьки живуть і радіють,якби тільки не війна...
Звездолётчица
• 04 июня 2023
Ответ дляМафиозная
И что? Я тоже видела ободранные и обоссанные подъезды и лифты городских многоэтажек, но я не утверждаю, что все в городе так живут.
Вы тоже не найдете, где я утверждала, что во всех селах так
Дуб береза• 04 июня 2023
Ответ дляNatalia505
Можливості у всіх різні і в одному місті, і навіть в одному селі у людей. В моїх сусідів немає, в мене є. Це не означає, що вони більш ледачі, а я охрєнітєльна робітниця. Умови у всіх різні.
Звісно. В місті наприклад одні живуть 4 в одній кімнаті, інші-в 3-4 кімнатах.У всіх різні можливості, пріоритети витрачання коштів, і багато чого ще.
Воздух в банке• 04 июня 2023
Ответ дляВідморожена
Багатьом дорого, та й зливається в селах це все в криниці, з яких воду пʼють
Що?
60 метрів сметани• 04 июня 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
У вашому краю на касі про картку кажуть ’прилажуйте’. А на рослину ’якорцы стелющиеся’ кажуть ’кирці’. Але це не означає, що так правильно. Вчіть на вікіпедії статтю, яку писали історики та географи, що таке Буджак. І що таке Бесарабія. Бо бачу, що ви навіть не в курсі, що Бесарабія є не тількі в Украіні)))
Звездолётчица
• 04 июня 2023
Ответ дляМафиозная
Проводной интернет тоже имеется.
Здесь неоткуда провода тащить, чтобы его подключить. Интернет в село не заведен
Зажуженная Жужжа• 04 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
Буджак також. У нашому краю такого не кажуть Все що вниз від Аккермана до Вилкова це Бессарабія і степи які мають назву Буджак
Буджакская степь (Буджакская степная область расчленённых равнин) — природная область на юге Молдавии и на юго-западе Украины (Одесская область)
Звездолётчица
• 04 июня 2023
Ответ дляПлекаю думи
Делают, особенно под осень. И в районном центре сжигают листья и мусор, вот там иногда штрафуют. А в село кто приедет, если так делают все
Воздух в банке• 04 июня 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Наведіть приклад, будь ласка
Запорізька область. Село в михайлівському районі(саме той, про який ви часто в блискавці читаєте). Чому? Бо роботи нема. Вільних грошей нема.
Але, люди відчувають себе нормально. Проблема туалет не основна.
Лікарня, то проблема, аптека, так. Відсутність роботи, ще більше.
Теща дочки• 04 июня 2023
А пачиму люди в Кийове живут в милипиздрических квартирах на ДВРЗ? Дураки какие, можно же в апартаментах на Липках.
Strelka_007• 04 июня 2023
Ответ дляNatalia505
+++
Підтверджую, робили на дачі свердловину 60+ метрів. Ще й залізо в воді. (
Плекаю думи• 04 июня 2023
Ответ дляЗвездолётчица
В селі є старпості, і депутати села, які слідкують за порядком.
На раші ви про таке й не чули, не ж?)))
ПультОт_БМВ• 04 июня 2023
Тут, простіше кажучи, все залежить від регіону, кліматичних умов і рівня грунтових вод. А те, що декому хотілося б виставити українське село диким і нецивілізованим, то це їм не вдасться. Як показує досвід дописувачок, навіть в умовах посушливого степу люди на власному ентузіазмі створюють нормальні умови для життя і зручності у власному подвір´ї. Як би не хотілося любителям узкого міра думати інакше,та реальність є реальність...
Звездолётчица
• 04 июня 2023
Ответ дляПлекаю думи
На раші ви про таке й не чули, не ж?)))
Депутат села сжигает листья на огороде так же, как и остальные
60 метрів сметани• 04 июня 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
те, що ви не знаєте, не означає, що інші також не знають. Вже давно навіть існує сайт про курорти Буджаку. А курорти це не степ. Тобто, інші мешканці цієї місцевості, які здають курортну нерухомість, знають назву місцевості, тим паче, що вона історична. Стидно бути необізнаною.
Natalia505• 04 июня 2023
Ответ дляТеща дочки
чудове запитання.
Natalia505• 04 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
+++
Кажуть воняти буде рік, потім можна пити з крана, навіть без фільтра.
Мафиозная• 04 июня 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Хорошо. Отзеркалю ваш старпост. Почему половина балконов в старых многоэтажках выглядят как после бомбежки? Сделать ремонт дорого или люди так привыкли?
Natalia505• 04 июня 2023
Ответ дляМафиозная
Вони люблять ретро.
Летюча помилка• 04 июня 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Я поверю,я даже не знаю ,что это за села такие,я родилась в пгт,у всех одноклассников были хорошие условия,у большинства нормальные такие дома хоромы,98 й год у меня плейстейшен уже была,2001 моб телефон,на выпускной,двум одноклассникам уже машины дарили. Приезжаю я в город учиться ,а моб телефонов ни у кого на потоке нет
,ко мне в ’село’ однокурсники с радостью ездили на тусовки ,так как хороший двухэтажный дом и полное раздолье.
А чем ваши родители занимались? И все остальные , проживающие в вашем продвинутом шикарном селе?