Королева краси• 04 июня 2023
Проговорилася при доньці що я курила
Сиділи в гостях, я випила, зайшла мова про це і я сказала «я коли курила..» і замовкла.
Моя мала все слухає, їй 8
Допоможіть викрутитися якщо спитає…
Що сказати, що я мала на увазі?
Моя мала все слухає, їй 8
Допоможіть викрутитися якщо спитає…
Що сказати, що я мала на увазі?
Королева краси
• 04 июня 2023
Ответ для1973
Правду скажите. Сделали ошибку, поняли и исправились в жизни.
Мала ще..
Потім скажу. А поки треба нафантазувати що я про щось інше
Кондуктор маршрутки• 04 июня 2023
Ответ дляКоролева краси
Мала ще..
Про шо?
КротоТо• 04 июня 2023
Ответ дляКоролева краси
Мала ще..
В 8 лет мала? Вам уже пора было с ней поговорить о месячных, сексе и предохранении
Покорительная• 04 июня 2023
Те і мала на увазі, що сказала - ідеальних людей нема, мама теж робила речі, про які зараз, мабуть, шкодує. Це допоможе побудувати довіру у відносинах. Інакше дитині важко буде розказувати про свої проблеми і помилки своїй бездоганній мамі.
Королева краси
• 04 июня 2023
Ех, дівчата.. на вас вся надія що ви допоможете викрутитися. А ви кажете зізнаватися
КротоТо• 04 июня 2023
Ответ дляКоролева краси
Так а зачем врать? Вы подаете неправильный пример. Она так же будет выкручиваться потом
Королева краси
• 04 июня 2023
Ответ дляКротоТо
Вона потім ще моїм батькам розкаже..
Покорительная• 04 июня 2023
Ответ дляКоролева краси
Вона потім ще моїм батькам розкаже..
Батьки вас відлупцюють?
КротоТо• 04 июня 2023
Ответ дляКоролева краси
Вона потім ще моїм батькам розкаже..
😂😂😂 и что они вам сделают ? Вы взрослая тетя еще не перерезали пуповину с родителями?
Королева краси
• 04 июня 2023
Ответ дляПокорительная
Батьки вас відлупцюють?
Сьогодні відчитуваои, що дитиина від мене навчилася казати «мені пофіг» 😂
Що буде за куріння?
Просто болталка• 04 июня 2023
Ответ дляКоролева краси
Не взатяг
КротоТо• 04 июня 2023
Ответ дляКоролева краси
Що буде за куріння?
Сепарируйтесь от родителей. Станьте взрослым человеком, несущим ответственность за себя, свои поступки и своих детей
Замулена ріка• 04 июня 2023
Так и скажите, что курили, что это вредно и невкусно, и дорого, и т.п., но опомнились и бросили
Просто болталка• 04 июня 2023
Скажите, что ей послышалось. А вы говорили:
Я коли купила
Я коли крутила
Я коли кур їла
Щось таке вам на вибір
Я коли купила
Я коли крутила
Я коли кур їла
Щось таке вам на вибір
Покорительная• 04 июня 2023
Ответ дляКоролева краси
Що буде за куріння?
Ооо.. Автор, та у вас ціла купа проблем… Почати треба з вибудовування границь, щоб вам ніхто не вказував, як спілкуватися з власною дитиною. А далі можна будувати відносини, які базуються на довірі.
Счастье_же_вот_оно• 04 июня 2023
Ответ дляКоролева краси
Вона потім ще моїм батькам розкаже..
Боже,неужели так бывает...
Замулена ріка• 04 июня 2023
Ответ дляКоролева краси
Що буде за куріння?
Вам будет ’’мені пофіг’’, начнете курить повторно или уйдете в долгий запой
Опля Картопля• 04 июня 2023
Як я кажу донечці - всі роблять помилки, але важливо те, як ти їх виправляєш. Краще розкажіть, чому закурили, чому кинули курити, що зрозуміли, чому більше не будете повертатись до цього знову. Діти дуже добре відчувають фальш і потім до Вас просто не буде довіри.
Замулена ріка• 04 июня 2023
Ответ дляПросто болталка
Я коли купила
Я коли крутила
Я коли кур їла
Щось таке вам на вибір
Я коли купила
Я коли крутила
Я коли кур їла
Щось таке вам на вибір
Дети уже и про уху в восемь лет знают
Королева краси
• 04 июня 2023
Ответ дляПросто болталка
Я коли купила
Я коли крутила
Я коли кур їла
Щось таке вам на вибір
Я коли купила
Я коли крутила
Я коли кур їла
Щось таке вам на вибір
Дякую!
Альфред Шнитке• 04 июня 2023
Боже, да будьте такими якими є, не стройте із себе ідеальних мамусь, і дятям буде коаще і легше
Не худа ні разу• 04 июня 2023
Ответ дляКоролева краси
Мала ще..
Отак діти і розуміють, що батьки курять і брешуть, але вимагають від дітей не курити і не брехати
Котя_люлю• 04 июня 2023
Те шо Ви випили і розговорились, то ок, а шо курили проблема)))
Всі ми не ідеальні, ну курила, ну кинула, так буває і шо такого, гірше, що хочете обманути, вона потім вирішить, що так і треба - курити і брехати.
Кондуктор маршрутки• 04 июня 2023
Ответ дляКоролева краси
Вона потім ще моїм батькам розкаже..
А Вы и родителям врёте?