Баба на горошині• 04 июня 2023

Серборея шкіри голови

В малої 10 років серборея - діагноз поставив дерматолог.
В кого така болячка - як у вас вона проявляється?
Чим лікуєте?
Бо моментами починаю сумніватися - може то щось інше?
Банан-барабан• 04 июня 2023
себорея не лечится.можно купировать шампунями от себореи и диетой.от мучного.сладкого и жирного она усиливается.
все по ГОСТу!• 04 июня 2023
Диетой она лечится.
Я шалунья• 04 июня 2023
Себорея, а точніше себорейний дерматит, здається так. Було в племінниці, минуло саме з початком статевого дозрівання, коли нормалізувалася робота сальних залоз.
автор Баба на горошині • 04 июня 2023
Ответ дляЯ шалунья
Якраз з зміною гормонального фону теж пов´язую
А які саме симптоми?
Я шалунья• 04 июня 2023
Ответ дляБаба на горошині
А які саме симптоми?
З симптомів -- жирне волосся, жовтуватий наліт на поверхні шкіри голови. Дитина через це комплексувала, але в 14-15 років все нормалізувалося, як і прогнозувала дерматолог.
автор Баба на горошині • 04 июня 2023
Бо у дочки таке наче прищики на шкірі голови (отакі як на обличчі бувають, з білим чи жовтим вершечком, або просто червоні горбики)
Ну, ще жовті липкі такі лусочки були, але вони швидко забралися спец шампунями.
автор Баба на горошині • 04 июня 2023
Ответ дляЯ шалунья
Теж так було, я вже думаю, може тими шампунями я ’пересушила’ шкіру голови, хоча це по призначенню лікаря
Я шалунья• 04 июня 2023
Ответ дляБаба на горошині
Якби пересушили, то нальоту не було б, це якраз симптом себореї, але це суто ІМХО.
#Пойду_кгадалке• 04 июня 2023
В моєї дочки теж мабуть почалась через підлітковий вік. До лікаря ще не ходила. Думаю, що треба змінювати догляд за волоссям, але не знаю як. З дієтою буде складніше.
По суті скоріш за все більше нічого і не допоможе.
Але мені мабуть теж треба почати к консультації лікаря.
Сама купляю квіти• 05 июня 2023
У мене так почалось в 14, потім жовті масні корки іскрити всю потилицю.
Лікувалась в стаціонарі: уколи, болтушки, шампуні.
Минало, поверталось, а років після 17-18 із закінченням статевого дозрівання перейшло в псоріаз шкіри голови. Особисто мені ані дієти, ані курси заспокійливих не допомагали. Тільки гормональнальні мазі і льосьони епізодично і ненадовго.
Так і живу.
Крижана бурулька• 05 июня 2023
Взрослому цинк 25 мг, селен 100 мкг, витамин д 2000 ме курсом, скраб отшелушивающий, можно сульсену, все проходит надолго, ребенку не в курсе
Леннон_Жив!• 05 июня 2023
В мене є , при пп полегшення. Тільки гостре, солодке, алко і чешеться. Шампунь віши Деркос раз в тиждень і шампунь з бальзамом X folate в інші дні
Мені допомагає, прописав дерматолог
Сульсена не лікує ще при стресах вилазить
Свисток ля-минор• 05 июня 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Сульсена - то ж коли грибок, а не аутоімунка
Крижана бурулька• 05 июня 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Коли запалення