Suzanna19• 05 июня 2023

Казали знайомі, біженці з Нової Коховки

 що Львові не можливо знайти роботу, якщо на співбесіді роботодавці чують російський акцент або іноді якісь слова. Відмовляють одразу. Хоча люди учать, стараються розмовляти українською...
автор Suzanna19 • 05 июня 2023
Ответ длякороткопамятна
Ох и трындычиха ты , свежезарегенная.
А ти хто?

Solnet• 05 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
И где сейчас ваши соседи? С вами кофе пьют и темы про злых работододателей строчат?
В комендатурі сидять
Разом із мальчиком в костюмі гітлєра в трусіках
вентиляторная• 05 июня 2023
Ответ дляSuzanna19
Що тут цікавого. Кофе випила і накатала)
Що вам додали до кави?
вентиляторная• 05 июня 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Не кофе а кави
кохве
автор Suzanna19 • 05 июня 2023
Ответ дляКузякин
Центральной Украины не существует. Есть центр Украины. Шо вы така тю-тю?
Полтавщина
Solnet• 05 июня 2023
Ответ дляSuzanna19
Центральна Україна. Я хочу сама зрозуміти, чи то правда чи то брехня.
Правда. Все правда. Не їдьте в той Львів. Там біндєравці.
На расєю шуруйте
Повітруля• 05 июня 2023
Ответ дляSuzanna19
Ну так езжайте, узнаете
автор Suzanna19 • 05 июня 2023
Ответ дляКузякин
Яка агресивна дама
хутряна володарка• 05 июня 2023
Ответ дляSuzanna19
Конкретнее, можно, откуда узнать?
Я, вот, киевлянка и мне интересно, где так измываются над жителями Коховки

Доктор Хаос• 05 июня 2023
Ответ дляSolnet
Та щас! Я із ними ходжу по поверхах із банкою. Прикладаємо до дверей і слухаємо. У комендатури теж план є по руськоязичним.
Як і по бєрємєним ветеранам бєркута
А машина з лепсом чи цоєм це джекпот
Налогообложу• 05 июня 2023
Не вірю. В оточенні є російськомовні львів´яни, які у Львові давно живуть (хтось з народження), на брак роботи ніхто не жалівся, хоча деякі принципово російськомовні.
Єдиний нюанс, куди вони влаштовуються, бо сфера обслуговування зобов´язана українською спілкуватися. Подруга менеджером з продаж влаштовувалася, то каже, що перепитували чи справді знає українську. І в колл центрах вже кілька років обслуговування українською, якщо клієнт сам не просить на російську перейти.
Тому не потрібно шукати зраду.
І чому Коховки і звідки скопіювали текст, шрифт не типовий.
І як львівянка скажу, всі, хто намагається перейти на українську - чудові і це мило звучить, навіть якщо акцент чи проскакують слова.
Не гавкаю- но охраняю• 05 июня 2023
О, розпалювання пішло. У мене є купа знайомих у Львові, які живуть там або постійно, або дуже давно і розмовляють російською. Вірніше будь-якою. Можливо ваші знайомі трохи рукожопи, просто? Або неприємні люди з якими вже на етапі співбесіди все неприємно розмовляти )
автор Suzanna19 • 05 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
Конкретнее, можно, откуда узнать?
Я не знаю. Вони у Львові живуть. Я сама не дуже вірю в ций брєд
хутряна володарка• 05 июня 2023
Ответ дляSuzanna19
Зачем же создавать тему и разжигать ненависть?
автор Suzanna19 • 05 июня 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Нарешті хоч одна людина дала нормальну адекватну відповідь. Дякую.)
хутряна володарка• 05 июня 2023
Ответ дляSuzanna19
А вы сами сейчас на каком языке пишете?
автор Suzanna19 • 05 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
И в мыслях не было
Просто сама разговариваю суржиком. И хочу туда ехать.
Міс Всесвіт• 05 июня 2023
Я приїхала во Львів. Через годину від потягу вже була на співбесіді. Домовлялася ще зі свого міста. Взяли на работу. Це супермаркет. Тоді була російськомовна. Цифри вчила))) нічого не знала. Зараз все добре
короткопамятна• 05 июня 2023
Ответ дляSuzanna19
Давайте телефончик знакомых, щас уточним детали. Или кишка тонка?

Жена брата Админа• 05 июня 2023
Шо-то давненько мовного ср**а не было))
автор Suzanna19 • 05 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
А вы сами сейчас на каком языке пишете?
На Полтавском суржике
хутряна володарка• 05 июня 2023
Ответ дляSuzanna19
И в мыслях не было
Лучше не едьте, а то будет тема: Только приехала во Львов, услышали суржик - побили!
Прикуси Язика• 05 июня 2023
Ответ дляМальовнича даль
Більше нічого Вам не казали? Скільки можна паплюжити Львів ?
Вот точно
Единственный город к которому нет вопросов и через день какая то тема с клеветой на Львов
Львов лучший