😳
Баяцца??)
Сатанинское ВСУшное отродье?)))
Свят свят які хворі
Баяцца??)
Сатанинское ВСУшное отродье?)))
Свят свят які хворі
bespe4na_mavpa• 05 июня 2023
Да это какая-то никому не нужная конча с гнилым потом, у нее 800 подписчиков всего, нафик вы сюда такое тащите? Их там миллионы таких же, просто не все ведут тг
Библиотекарь• 05 июня 2023
Думаю , що ця манда просто хоче грошей виклянчить, тому і ниє та нагнітає... Тільки тупі самки можуть їй повірити...
Рідні мої, НЕЗЛАМНІ УКРАЇНЦІ!
Ми з вами розумні, на фейк, ІПСО не реагуємо!
Важливо.
СтратКом ЗСУ попереджає. Російські окупаційні війська активізовують свої інформаційно-психологічні операції.
На російських телеграм-каналах та соцмережах планується посилення навали поширень недостовірної інформації про бойові дії ЗС України. Та й власних формувань.
З метою деморалізації українців і введення в оману спільноти (в тому числі власного населення) російські пропагандисти будуть розповсюджувати недостовірну інформацію про контрнаступ, його напрямки та втрати українського війська. Навіть якщо контрнаступу і немає. Для цього заготовлені старі відео та фото, які показують підбиту техніку, загиблих та полонених. А також інші фейкові матеріали.
Важливо.
Ответ дляBad.girl
Рідні мої, НЕЗЛАМНІ УКРАЇНЦІ!
Важливо.
Ну ви що, не зрозуміли що в вашому пості пишуть? Що вкиди про те що втрати чи лажовий контрнаступ
А у мене про те, що вони плачуться
Так що не приплітайте одне до одного
А у мене про те, що вони плачуться
Так що не приплітайте одне до одного
Ответ дляBad.girl
Рідні мої, НЕЗЛАМНІ УКРАЇНЦІ!
Важливо.
Що саме вас деморалізувало зараз?
NastyushaK• 05 июня 2023
Ответ дляBad.girl
Рідні мої, НЕЗЛАМНІ УКРАЇНЦІ!
Важливо.
Уже давно никто не реагирует.
Пофиг на те руснявые телеграм каналы.
Нам тут сейчас какой-то Юрка Бутусов выйдет и расскажет что Украина проигрывает, все пропало, дронов нет, ничего нет, клятый Зеленский и Ермак ну и тд
И без руснявых ИПСО, ’своих’ клоунов хватает которые с серьезными лицами работают своими лживыми языками на вражескую пропаганду и деморализацию общества и страны !!!
Пофиг на те руснявые телеграм каналы.
ПЛЮС-МИНУС• 05 июня 2023
ну шо, нацисточки, типа хайль, да? процветаем?
все уже позавтракали москальскими детями?
понятно им, что у нас нацизм... курица тупая. раз понятно, то чего полезли к нацистам и теперь ноете? якэ кончэнэ...
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Я поснідала як раз стравою «сатанинское отродье» вот. Чи як там
Марика-bf42• 05 июня 2023
Чим більше їх читаю, тим краще розуміння, що вони хворі генетично. Я не знаю, що з тим робити глобально, один сум. Цей довбаний великодержавний шовінізм не дасть життя нам ніколи.
Марика-bf42• 05 июня 2023
Ответ дляNastyushaK
Уже давно никто не реагирует.
Пофиг на те руснявые телеграм каналы.
Ой щас прилетит вам))
Ответ дляМарика-bf42
Саме хворі. Вони не думають навіть , що щось погане роблять. От як внушили тим зомбакам, так і є. І немає пігулки