Амбасадор щастя• 05 июня 2023

Дитячий МСЕК (перегляд групи інвалідності)

Добрий день!
Дівчатка , в кого дітки мають групу інвалідності, допоможіть , будь ласка, розібратися.
Моєму сину 5 років тому провели операцію на кишквінику (хвороба Гіршпрунга)
Згідно класифікатора захворювань Q43.2 , групу дають на 5років.
Наш дитячий лікар відправляє сина на перегляд групи, так як вже пройшло 5 років.
Питання в тому, що наша лікарня не достатньо компетентна в плані направлення до кого саме нам їхати, типу їдьте в обласну дитячу до любого хірурга і все.
Була спроба поїхати в Охматдит, на що нам хірург там сказала, що мають такі питання вирішувати по місцю проживання, а наші ж кажуть, що хірург мав поставити в заключенні код хвороби , що підлягає для перегляду групи по місцю проживання - тобто як наслідок , нас ганяють з місця на місце..
У нас по хірургії питання закрите - там все нормально, але є наслідки післяопераційні, тому я вважаю, що дитині все таки повинні продовжити інвалідність, так як такі проблеми обмежують дитину в нормальній життєдіяльності....

Можливо в когось були подібні випадки, як можна вирішити такі питання?
Новопоштинская• 05 июня 2023
Їздили у обласну, там ЛКК, потім по місцю проживання подали на МСЕК. Вони на основі рішення ЛКК(там вказують код захворювання) уже дають своє рішення про продовження або зняття групи.