Лорка-хлорка• 05 июня 2023

Будь ласочка, подивіться на таро одне питання бо здурію скоро(

Як вирішиться ситуація с ним що склалася і чому він так дивно себе веде чи я то як завжди накрутилася?(
Баба Йога• 05 июня 2023
А мне что будет за то, что я возьму карты и разложу?

автор Лорка-хлорка • 05 июня 2023
Ответ дляБаба Йога
То не питання, скажете ціну)
Баба Йога• 05 июня 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
То не питання, скажете ціну)
Цена в праздник... Ваше счастье и здоровье
Медсестричка• 05 июня 2023
Мне лень рассматривать что там за ситуация, вижу только ваши зэхеры, а мужик уже подустал, ему легкости хочется, а не вот этого всего.
По итогу решения вопроса вы будете довольны, а вот мужик ваш не очень, будет себя жертвой чувствовать
котопёс• 05 июня 2023
Дійсно керуватиметеся в житті не власним розсудом і інтуїцією, а розкладом розмальованих картинок? Успіхів...
автор Лорка-хлорка • 05 июня 2023
Ответ дляБаба Йога
Того, нажаль, дуже мало щоб тим платити)
автор Лорка-хлорка • 05 июня 2023
Ответ дляМедсестричка
Дякую вам, наче ж не мучаю його, а це не стрималась(
автор Лорка-хлорка • 05 июня 2023
Ответ длякотопёс
Мій розсуд і інтуїція уже справились))
котопёс• 05 июня 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Мій розсуд і інтуїція уже справились))
Картинки з абстрактних карт вам нащо?)

Баба Йога• 05 июня 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Якщо мадам вище вам розклала( сумніваюсь) то все.. Вже...
І слово на жаль пишеться окремо, бо мій на і жаль можна поставити на превеликий жаль
автор Лорка-хлорка • 05 июня 2023
Ответ длякотопёс
Картинки з абстрактних карт вам нащо?)
Хтось в то вірить, а хтось ні - кожен має право вибору)
автор Лорка-хлорка • 05 июня 2023
Ответ дляБаба Йога
Дякую, буду знати, писати на українській я вчусь)
котопёс• 05 июня 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Справа не у прав вибору, а у вашій готовності приймати життєвоважливі рішення, спираючись на бездоказову дурницю лише тому, що в останні роки ця дурниця модна і популярна. Ваше право, звісно, просто дуже цікаво спостерігати, як стадний інстинкт керує людьми.
валери 62• 05 июня 2023
Предсказательная система,всегда была,есть и будет,нравится это кому-то или нет
автор Лорка-хлорка • 05 июня 2023
Ответ длякотопёс
Я нічого не приймаю, тим більше такі рішення, маю велику надію, що й не треба буде,я просто хочу заснути спокійно, напилась таблеток і лежу😔
автор Лорка-хлорка • 05 июня 2023
Ответ длявалери 62
От тут згідна з вами, є речі які люди бачать і кажуть, і то просто факти які не придумаєш просто так
Яжемать Мне можно• 05 июня 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Та спите, все будет хорошо
Протея• 05 июня 2023
пишите в лс, посмотрю сейчас же
котопёс• 05 июня 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Таро вам нічим не допоможе, на жаль. Казкове мислення корисне років до 13, а далі мусимо вчитися жити в реальності, а не в казках.

автор Лорка-хлорка • 05 июня 2023
Ответ дляПротея
пишите в лс, посмотрю сейчас же
Дякую, що відгукнулись, скажіть тільки як то зробити, бо не можу знайти де написати повідомлення ((
Протея• 05 июня 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
заходите на мою страницу и там будет ’переписка’ или что-то вроде этого
Протея• 05 июня 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
мою страницу найти - нажать на оранжевый шрифт в моем ответе, где написано ’протея’
автор Лорка-хлорка • 05 июня 2023
Ответ дляПротея
Це нажала, а далі не бачу(
Протея• 05 июня 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Це нажала, а далі не бачу(
вы наверное не туда зашли. просто нажмите на мою страницу, там должны высветиться вопросы
Протея• 05 июня 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Це нажала, а далі не бачу(
Вот так должно быть
автор Лорка-хлорка • 05 июня 2023
Ответ дляПротея
Вот так должно быть
Я з телефону такого нема(
Махніть в телеграмм @Sunshine_my88
Протея• 05 июня 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Я з телефону такого нема(
Махніть в телеграмм @Sunshine_my88
минутку
автор Лорка-хлорка • 05 июня 2023
Ответ дляПротея
минутку
Дякую)