Попадалочка• 06 июня 2023

Буковель. Инфраструктура. Повестки.

Всем привет. Подскажите пожалуйста сейчас , имеется ввиду месяца июнь, вторая половина есть ли в Буковеле магазины с продуктами? Можно ли покупать для самостоятельной готовки? Хороший ли выбор?
Ну и повестки, как сейчас с этим дела? Всем спасибо
автор Darina26 • 06 июня 2023
Ответ дляlusi1804
Повістка на відпочинку, наприклад, під час відпустки у готелі чи на екскурсії в Карпатах, в селі? Чи мають право її вручати? Які є нюанси та як правильно себе поводити повідомив юрист у матеріалі «ТСН.ua».

Вимог щодо місця вручення повістки у законодавстві немає, якщо повістку вручають з дотриманням усіх вимог законодавства, то де її вручають — на вулиці, блокпості, у супермаркеті, готелі, санаторії або будь-якому іншому місті, значення не має, це відповідає закону, — пояснює адвокат юридичної консалтингової компанії «Де-юре» Юрій Сергієнко.
Хто і як має вручати повістки під час воєнного стану.
Повістки можуть видавати органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ, організацій, посадові особи районного чи міського центру комплектування та соціальної підтримки (військкомату), — зазначає Юрій Сергієнко.
«Цей перелік є вичерпним. І це значить, що будь-які інші органи або посадові особи не мають права вручати повістки. Наприклад, коли це намагається зробити співробітник поліції, представник територіальної оборони міста, ЗСУ, Національної гвардії або будь-яка інша особа, це є незаконно. Тоді від отримання повістки ви можете відмовитись без будь-яких правових наслідків», — пояснює адвокат.
Також правник підкреслив, що ні положення, ні закон «Про військовий обов’язок та військову службу» не передбачають, що такі особи заповнюють і тим більше підписують повістку. Тому якщо посадова особа формує повістку відразу перед вами, ви можете вважати вручення повістки незаконним, підкреслює експерт.
«На практиці такі посадові особи мають при собі пусті бланки повісток. Їх вони заповнюють на місці, коли встановили особу людини. І хоча на такій пустій повістці вже може стояти підпис керівника територіального центру комплектування (військкомату), її заповнення безпосередньо при вас є незаконним. Адже рішення про виклик особи тоді фактично приймає не керівник територіального центру комплектування, а посадова особа військкомату або органу місцевого самоврядування. А вони мають право тільки доставляти й вручати повістки», — каже Юрій Сергієнко.
Адвокат радить зафіксувати посади та прізвища цих людей, чи є у них незаповнені бланки повісток, саму процедуру заповнення. Коли фіксуєте це, треба оголосити на відео, коли й хто це проводить. Назвіть дату, коли вам вручають повістку, своє прізвище та імена тих, хто її вручає чи підписує.
Спасибо большое за упорядоченную информацию!
автор Darina26 • 06 июня 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
По області ситуація така , що Вас можуть просто одразу забрати у воєнкомат ( не залежно пішки будете чи на машині ) і не пустити додому навіть у супроводі по особисті речі , там медогляд і відразу на навчання.
А пПідкажіть будь ласка де саме ? Звідки така інформація?
Inna-b773• 06 июня 2023
Ответ дляDarina26
Дякую. Скажіть будь ласка а може у вас,як писали вишче є якийсь докумени з Вузу?
Ні)
irach50• 06 июня 2023
Якби менше поводились незаконно і наводили резонансу своїми протизаконними діями, то громадяни спокійно йшли б ставали на обліки та проходили ті комісії, а то в новинах тільки й показують як ганяються за людьми як злочинцями…
ole4kakissa• 06 июня 2023
Ответ дляТракторні війська
З вокзалу забирають
Прям з поїзду
Не врите: повестки вручают в поезде, до Буковель никто, мужчины в смысле, не доезжает.
Всех пересаживают в другой поезд и сразу на фронт
Romashechk@• 06 июня 2023
Ответ дляDarina26
Співробітника під час роботи забрали в Івано-Франківській обл в селі одному районі ближче до гір , але не Буковельський напрямок. В четвер забрали , в п’ятницю поїхав чоловік на навчання. Воєнкоми були з обласного центру. І так біля роботи бачу деколи виловлюють чоловіків зранку поки йдуть на роботу. Сестра каже , що біля їхнього міні-маркету від 6 ранку вже очікують .
Анетка• 06 июня 2023
Як можна жити з такими чоловіками ?
Мені і моїм дітям було б соромно за такого тата.
Ваші діти бачать, що їх тато - боягуз.
Що ви скажете своїм онукам ? Що під час війни тато був у Буковелі і ховався від повісток ? Реально ?
Як ми взагалі зможемо перемогти ворога ?