На фоні останньої новини.. питали яке відчуття.. я не в Україні, але відчуття просто страху за те, що життя людей і звірів (всього живого ) нічого не варте. Одні занепокоєні, другі бездушні тварі вбивають все живе... і відчай, що всі документи ООН та інші - нічого не варті... все обман, людина та її життя найвища цінність... ага... так як і діти в Африці без їжі так і Україна, спостереження та занепокоєння...
P.S. Вибачте, просто нема кому висловитися. Крик душі
ExpertSolutionsService• 06 июня 2023
Крик души у тех кто сейчас в Украине
А у вас заграницей херня на постном масле
Пані в лопухах• 06 июня 2023
Ответ дляDashko007
А мені страшно, що далі? Атомна війна на нашій землі і занепокоєнння світу..
Тю, так має бути. Рано чи пізно. Людство така придуркувати штука, поки не знищить все і самих себе - не заспокоїться.
Ответ дляExpertSolutionsService
Крик души у тех кто сейчас в Украине
Да конечно, вы так решили так значит и есть.. не знаю ситуацию. Родители, муж, брат, бабушки, все херня для меня по вашему. А то что через неделю домой еду, и это касается меня лично и моего ребёнка? Но вы ж заключение уже видали. Противно
ExpertSolutionsService• 06 июня 2023
Ответ дляtolyu
Вас примушують тут бути? Ви також можете їхати, якщо за кордоном все так солодко.
Вот как заберу бабушку из Херсона ,прокапаю мать из донецка и сплю каждый день в коридоре в Киеве так сразу и уеду
Евгения911• 06 июня 2023
Ви знаєте. Мене вже нічого не радує крім доньки. Живу та й і все. Як рослина.
Евгения911• 06 июня 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Крик души у тех кто сейчас в Украине
Реву. Кончена русня, розділила наше життя на до і після.
ExpertSolutionsService• 06 июня 2023
Ответ дляDashko007
Я посидела в Донецке достаточно в подвале,
Только тем летом вывезла мать из Донецка наконец то ,сейчас пытаюсь вывезти бабушку из Херсона ,параллельно мать попала в больницу тут сейчас узнав новости из Херсона,каждую ночь сплю в Киеве в коридоре.
Да мне не понять сваливших заграницу и бросивших мужей и родственников в Украине и выражающих обеспокоенность обстановкой из за бугра,уж извините.
Все ваши душевные терзания за бугром ересь
Знаєте, я в такі хвилини згадую слова молитви:
Боже, дай мені сил змінити те, що я можу змінити, дай терпіння прийняти те, на що я не можу вплинути, і дай мені розуму, аби відрізнити одне від іншого.
Моя порада: робіть те, що можете. Підтримуйте волонтерів, підтримуйте людей, що залишились без домівок, підтримуйте притулки для тварин.
Бо світ досі тримається на людській доброті, взаємоповазі, щирості. Так, багато зла, але добра більше, бо інакше людство давно б уже себе зруйнувало.
Вірте в майбутнє
Ответ дляDashko007
Удалено администрацией...
Ответ дляExpertSolutionsService
По себе не судят. Я приняла решение о спокойствии ребёнка. И не малым жертвую ради этого. В том числе и годом без близких. И своими силами и здоровьем . Не вам судить .у всех свои сложности
Ответ дляkpss2017
Люди не могут уехать из за закрытых границ, можно подумать, вы не понимаете этого.
Стоп! Автор жінка це по перше, по друге це її вибір, а не когось іншого. Я так само тут, але істеричні нападки на тих жінок які виїхали - задовбали. Ми не метемо відповідальність за те, що ми тут! Тому не Треба хаяти інших. У кожного є свій вибір.
Ответ дляExpertSolutionsService
Сегодня еще новая волна предсказаний про ядерку из-за бугра хлынула.
Предсказатели хреновы.
ExpertSolutionsService• 06 июня 2023
Ответ дляDashko007
Удалено администрацией...
kristi_ana• 06 июня 2023
Ответ дляkpss2017
И не только. Можно подумать, так всё легко. Есть много аспектов по которым люди не могут или не хотят выезжать.
Ответ дляDashko007
Ну еще 2 часа назад вы юбку для толстых ног выбирали. А сейчас в истерике бьетесь. Странно как-то...
Ответ дляtolyu
Женщина, но не факт, что одинокая. Ну и да, многие не могут уехать без так как дети и нет сил и денег одной все обеспечить за границей.
Ответ дляExpertSolutionsService
У мене бабця вже померла під час війни, свекруха померла, маму вивезла. Всім важко і погано,але то ваш вибір і не сріть на тих хто поїхав. І да, за кордоном вашу бабцю також відкапають
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
А кто вам сказал что я на пособии? Смешно просто. И не только вы не спите. Сопли вы здесь разводите. Самая страдальная. Не можете выехать, куча забот.. вы не подумали что люди бросали все, что бы детей маленьких увезли? Или вас только пособие чужое заботит?
Ответ дляtolyu
Стоп.
Вы всё перекрутили.
Это не те, кто остался здесь, в Украине, создает темы и распускает сопли.
Это выехавшие создают подобные темы, за что им и прилетает.
Поэтому ваши замечания вообще не в тему.
Вы всё перекрутили.
Ответ дляDashko007
Так а навіщо взагалі ці деталі, що ви закордоном? Просто могли висловити своє занепокоєння. Чи ви тут перший раз і не знаєте, що будуть коментарі?
Ответ дляКузякин
Стоп.
Вы всё перекрутили.
Ні, я нічого не перекрутила. За кордоном так само важко і як тут. Тут війна і біда, там своя біда.
Важко всюди! Я написала не хаяти, а також підтримувати жінок які виїхали.
Скажу по собі. Я повернулася, але не можу навіть 20% надати тієї допомоги, яку надавала звідти.
Я співпрацюю з трьома фондами - 70-80 надходжень саме із-за кордону і таких жінок в тому числі.
Тому ви не праві, хто хейтить тих, хто виїхав