ДолькиКабана• 06 июня 2023
Чоловік накинувся на мене при 4-річній дитині
Положила доньку на обідній сон спати. Приїхав чоловік, сів у сусідній кімнаті і почав голосно розмовляти з кутом по телефону. Я зайшла, попросила перейти в третю, дальню кімнату, аби не розбудив дитину. Відмовився, після чого взагалі увімкнув голосний зв´язок. Дитина прокинулася, я не витримала, зайшла в кімнату до нього, показала великий палець вверх і обізвала бездарем. Після пішла в кімнату до дитину. І тут увірвався чоловік, заламав мені руки і притиснув до стін , щось там погрожував. Дитина, яка тільки проснулася,усе бачила, почала плакати. Я йому спокійно пояснюю, що дитина дивиться, ти її лякаєш, припини. Нуль реакції. Після чого вилетів з кімнати, продовжуючи погрожувати. Я заспокоюю дитину. Він бігає і розказує, як тепер буде до мене погано відноситися. Доня каже "Тато, я тебе боюся". Зараз заспокоївся, сидить з донькою. Каже, що це я спровокувала скандал. Я в шоці, що він навіть на дитину не звернув увагу....у неї такий жах був на обличчі. Я не знаю, як вести себе далі. Невже це я спровокувала скандал?
Результат:
вже голосів:
63 (71.59%)
Чоловік не правий
17 (19.32%)
Результати
8 (9.09%)
Автор спровокувала скандал
Марічка• 06 июня 2023
Ответ дляДолькиКабана
На жаль мені немає куди їхати. Мама померла, тато п´є.
Це не означає на довго, але реакція з Вашої сторони має бути саме така, повірте мені, це з особистого досвіду. Є подруги, заощадження?
Муркошечка• 06 июня 2023
Ответ дляДолькиКабана
А душевних розмов і немає. Він не розмовляє зі мною і вважає винною.
Шукайте роботу і думайте про себе і дитину
Прежде чем угрожать более сильному человеку, не имея никаких ресурсов для своего существования, нужно включать мозги.
Вам сейчас все напишут, что муж козёл, Вы спустите эмоции, дааа, он такой, но жить с ним продолжите.
В следующий раз он сломает Вам руку.
Вы будете упиваться мыслями о том какой он козёл, как травмировал ребенка и бла-бла.
Вместо того, чтобы включить мозги, осознать своё положение и думать, что говорите и что делаете.
Потому что между спокойствием ребенка и Вашим удовлетворением, что Вы нахамили козлу, которого не можете бросить, нужно выбирать первое.
В следующий раз он сломает Вам руку.
Раздражевская• 06 июня 2023
Дитині 4 роки.
Давно пора на роботу ,а не сидіти вдома і довбати чоловіка.
Він у своїх хаті може робити, що хотіти.
Якщо авторисі не подобається, то з речами на вихід.
ДолькиКабана
• 06 июня 2023
Ответ дляРаздражевская
Дитині 4 роки.
На будинок ми заробляли обоє
ДинамоКит• 06 июня 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Він придурок. Але і нормальний жити з вами не буде. Після факу, нормальний збере речі і піде.
А вы сначала научитесь читать и осмысливать прочитанное, а потом уже комментируйте
Яжемать Мне можно• 06 июня 2023
Мені завжди цікаво, яку думку чи пораду хочуть почути жінки, які створюють подібні теми? Ви хочете, щоб Вам сказали: так, все вірно, Ви його спровокували, так що попросіть пробачення і далі живіть собі щасливенько, бо ж всі так живуть??
Ситуація абсурдна, чоловік підняв на Вас руку- і швидше за все, це не останній випадок- але ж Ви не будете нічого змінювати, бо ж дитина татка любить...
Госпожа_тамагочи• 06 июня 2023
Скажіть якщо буде руки розпускати, то знімете побої і напишите заяву. А взагалі у вашому випадку треба тікати. Ви хоч за дитину подумайте! Воно ж хворе навіщо вам таке? І це в перший раз таке було?
Розумна Губка• 06 июня 2023
В смислі зпровокували?
А Давайте він вб’є когось і скаже що його спровокували !
Повторюю в мілоіонний раз , якби ви не провокували , чоловік не має право піднімати руку . Що б не сказали , що б не зробили - ніколи .
Якщо він це робить , значить він не є нормальний . має проблеми з головою .
Фея_3уровень• 06 июня 2023
Я зайшла, попросила перейти в третю, дальню кімнату, аби не розбудив дитину. Відмовився, після чого взагалі увімкнув голосний зв´язок.
он всегда так реагирует на ваше пожелание?
Вы ему : сделай тише, он делает громко.
Ду да ду да ду• 06 июня 2023
Ответ дляДолькиКабана
Ні. Але останнім часом йому вдається внушати мені, що це я винуватця конфліктів
У него можно проблемы на работе? Вы работаете?
После шести ни-ни• 06 июня 2023
Чоловік який підняв руку на свою жінку це моральний труп. Або хай лікується в психіатра, або.. Ну Вам вирішувати.
младокошкина• 06 июня 2023
Обое рябое. И не верю, что первый раз. Уважения ни с одной, ни с другой стороны, только муж ещё и руки распускает. А автору, ну конечно, ’некуда идти’.
Ліньки гуглить• 06 июня 2023
Удивляют такие мамаши. Раз уж сама терпила, то зачем ломать психику маленькому ребёнку. Жесть
Налитое яблочко• 06 июня 2023
Ответ дляДолькиКабана
Отравите его или поспособствуйте, чтобы мужа призвали
Леплю из пластилина• 06 июня 2023
Ответ дляДолькиКабана
Нажаль це правда
Единственный ответ это бежать от него и не верить в его уговоры что больше никогда
ДолькиКабана
• 06 июня 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
А він навіть і не намагається уговорити. Пішов собі спить, бо ввечері на футбол з друзями йде
Видна міленіалка• 07 июня 2023
Ответ дляДинамоКит
А вы научитесь не писать бессмысленный набор слов. Если научились читать, то попробуйте осмыслить прочитанное.
Если даже муж и говорил по телефону и все было как автор описала, то показывать мужу фак и наверняка она при этом покрыла его матами, раз фак показала, не есть нормальным в отношениях. Ну может вы так дома общаетесь, тогда сочувствую
Видна міленіалка• 07 июня 2023
Ответ дляДолькиКабана
Я фак не показувала.
ось так показала
Вы сами в это верите?
А если у вас муж такой уже неадекват, что при таком жесте бьет вас, то я не верю что он был до этого нормальным. Как вы решились родить от него?
ДинамоКит• 07 июня 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Научитесь читать и осмысливать, с вами вести диалог бессмысленно, вы читаете то, о чем не писали. Ваши галлюцинации и ваши домыслы нет смысла читать. Я вам очень сочувствую и как-нибудь переживу, если вы мне не ответите))
Видна міленіалка• 07 июня 2023
Ответ дляДинамоКит
Я вами диалог не вела. Вы же не автор темы. Прицепились ко мне. Смешно слушать. Идите дальше
Ду да ду да ду• 07 июня 2023
Ответ дляДолькиКабана
Автор я бы на вашем месте переехала с ребенком в одну комнату и игнорила мужа , вам надо побыть отдельно. Раз у вас не куда пойти то просто поживите каждый сам за себя.
Будет кидаться вызывайте полицию. Позвоните друзьям или родственникам оповестите их что так и так, чтобы были в курсе , вам надо подковаться
Ну я бы и не стирала и не готовила.