Крапипопка• 06 июня 2023
Куда звернутися по допомогу?
Допоможіть, хто знає, якісь організації, куди звертатися в такому випадку, до моїх батьків в передмістя евакуйовано родину з затопленого регіону, потрібний одяг та дитячі речі. Розумію що треба оформлювати ВПО, цим займемось найближчим часом. В людей при собі лише документи та трохи необхідних дитячих речей. Хто зтикався? Дайте пораду
Залетна Я тут• 06 июня 2023
Соседи/друзья/знакомые/сельрада (или как правильно)/чаты города и/или дома
Год назад, на ЗУ, где оформляли ВПО, сразу предлагали одежду, средства гигиены, еду. Я б туда сразу обратилась
Крапипопка
• 06 июня 2023
Ответ дляСвята
В домовом чате дайте объявление, уверена сразу будет одежда и предметы первой необходимости
Це заміський будинок в садовому товаристві
Крапипопка
• 06 июня 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Дякую! 🙏
Крапипопка
• 06 июня 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
у ФБ є групи, де люди віддають свої речі.
Ось одна з них:
Дуже вам вдячна!!❤️
Крапипопка
• 06 июня 2023
Ответ дляviika65
ребенок какого пола, сколько лет? рост? размер ноги?
Дитина 1рік 3 міс, дівчинка
Крапипопка
• 06 июня 2023
Ответ дляviika65
ну и женщина? размер ноги? размер одежды? рост?
Дві жінки 30 та 59 років розмір одягу С та Л розм ноги 36
Крапипопка
• 06 июня 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Яке місто? Зараз знайдемо.
Це не місто це Ніжинська обл (Чернігівщина) СТ Ярославка
Крапипопка
• 06 июня 2023
Ответ дляviika65
В дитини нога 12,5 см сказали.
Крапипопка
• 06 июня 2023
Ответ дляviika65
я поспрашиваю, но, таких маленьких нет. подробнее о женщине 59 лет. лучше замеры , ОГ, ОТ, ОБ, РОСТ. у меня куча одежды, я сильно поправилась, а выкинуть жалко. эсочку тоже поспрашиваю.
Жінка 59 років об’єм грудей 96, талія 75, бедра 92, зріст 160 см. Буду вдячна🙏
Ванна Тазиковна• 06 июня 2023
⏺🌏 Друзі, по ситуації з підривом Каховської ГЕС, всім кому потрібна допомога ❗️ нижче інформація про фонди, організації, волонтерів, які можуть допомогти:
💟 ’Відновлення України’ - благодійний фонд
➡️
💟 ’Я-Херсон’ - благодійний фонд
➡️
💟 ’Світлі Справи’ - благодійний фонд
➡️
💟 ’European Assistance Fund’ - благодійний фонд
➡️
💟 ’Восток-SOS’ - благодійний фонд
➡️
💟 ’Інша жінка’ - благодійний фонд
➡️
🙏 Потурбуйтеся про близьких, друзів, знайомих і сусідів, передайте їм цю інформацію. Ваша небайдужість може врятувати життя
➡️
💟 ’Я-Херсон’ - благодійний фонд
➡️
💟 ’Світлі Справи’ - благодійний фонд
➡️
💟 ’Восток-SOS’ - благодійний фонд
➡️
💟 ’Інша жінка’ - благодійний фонд
➡️
барабанщица• 06 июня 2023
Ответ дляКрапипопка
наш фонд допомагає, вище посилання з контактами
Крапипопка
• 06 июня 2023
Ответ дляviika65
посуда нужна? могу кастрюль выслать. новых.
Треба все! Будемо вдячні!
Крапипопка
• 06 июня 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
➡️
💟 ’Я-Херсон’ - благодійний фонд
➡️
💟 ’Світлі Справи’ - благодійний фонд
➡️
💟 ’Восток-SOS’ - благодійний фонд
➡️
💟 ’Інша жінка’ - благодійний фонд
➡️
💟 ’Я-Херсон’ - благодійний фонд
➡️
💟 ’Світлі Справи’ - благодійний фонд
➡️
💟 ’Восток-SOS’ - благодійний фонд
➡️
💟 ’Інша жінка’ - благодійний фонд
➡️
Дякую!!!!
Крапипопка
• 06 июня 2023
Ответ длябарабанщица
Дякую!
Ванна Тазиковна• 06 июня 2023
⏺ Данська рада у справах біженців (DRC) буде реєструвати на фінансову допомогу 🤑 людей, які евакуюються з Херсонської області
Данська рада у справах біженців (DRC)
➡️
Данська рада у справах біженців (DRC)
➡️
Крапипопка
• 06 июня 2023
Ответ дляviika65
Якщо можете, відправте будь ласка!! Укрпошта
Марківці, Чернігівська область, Ніжинський район, 17421 отримувач Бєловицька Наталія Юріївна 0979814461
Крапипопка
• 06 июня 2023
Ответ дляviika65
ок, завтра займусь плотно этим заданием. киньте адрес в личку, пересылку оплачу. посылку вышлю до пн- вт включительно.
Дякую Вам! Адресу написала тут!