ХудМудЖен• 06 июня 2023

Якщо, хтось з Києва їде завтра на допомогу

Напишіть будь -ласка, я теж хочу!
Готова допомагати евакуювати людей.. Є сертифікати про надання мед допомоги і тд...
На жаль, авто своє зараз не можу використати, не доїду(((
Тому, якщо хтось збирається... Пишіть у ЛС
автор ХудМудЖен • 06 июня 2023
Ответ дляprodamodejdudetskaya b.u
Я теж додаюсь. Напишить мені особисто якщо потрібно допомогти з одягом ті хто з херсону . Хлопчик. 5-6 років.
Дякую! Напишу якщо що!!
Incol• 06 июня 2023
Маю одяг для дівчинки 140-152 зріст, босоніжки 37, кросівки 33-33,5. Можу відправити куди потрібно.
prodamodejdudetskaya b.u• 06 июня 2023
Ответ дляХудМудЖен
Дякую! Напишу якщо що!!
Напишить будь ласка в особисті. Я вам напишу щоб було.
автор ХудМудЖен • 06 июня 2023
Ответ дляprodamodejdudetskaya b.u
Відповіла!!
illaria-k• 06 июня 2023
В зв’язку із підривом Каховської ГЕС, ми вже розуміємо що необхідно буде допомагати евакуйованим людям та їхнім улюбленцям.

Який план дій ЗооПатруля:
⁃ наразі ми актуалізуємо контакти місцевих зооволонтерів. Колеги, якщо публікація потрапить до вас — звертайтесь, ми спробуємо допомоги.
⁃ Ми плануємо евакуаційну поїздку, але чекаємо на оновлення ситуації. Щоб бути корисними, а не додавати хаосу.
⁃ Також ми бачимо запит на корм і вже готуємось доєднуватись до гуманітарних місій.
✅ В цьому можете допомогти і ви: можна фізично принести корм до наших клінік Zoopatrul Clinic в Києві, за адресами:
📍 Верхній Вал, 40, +38068 066 36 28
Графік роботи: 24/7
📍Оболонська Набережна, 11, +38099 566 79 96
Пн-Нд: 9:00 - 20:00
Або підтримати нашу діяльність за реквізитами 💳 ⤵️
❗️Наразі, спеціального збору ми НЕ відкриваємо, до уточнення наступного плану дій.
Підтримати ЗооПатруль:
✨ PayPal zoopatrul.ua@gmail.com
✨ Patreon ZooPatrul Ukraine (Зручне посилання в шапці профілю)
______
UAH cards:
Privat 5169330524257703
ГО «ЗООПАТРУЛЬ УКРАЇНА»
Mono 5375414132435719
REVNYUK DMYTRO
___
#зоопатруль #zoopatrul #dog #cat #helpanimals #порятуноктварин #песики #котики #зоозахист #допомогатвартнам #порятунок #війнавукраїні #ukraine #warinukraine #standwithukraine #тваринизпритулку #київ #ірпінь #зоопатрульзвіт #зоопатрульyoutube #зоопатрульпорятунки #некупуйприхисти #adoption
maria.ss• 08 июня 2023
Автор, як там справи?
автор ХудМудЖен • 08 июня 2023
Ответ дляmaria.ss
Автор, як там справи?
Їдемо до Херсону, хв через 40 будемо, дочекалась чоловіка з відрядження.загрузились, в нас є надувний човен і мотор, у чоловіка дозвіл на його керування, ще з 2 машинами, їдемо. Дякую!