Вчені всього світу вирішили створити дослідження, щоб дізнатися в якому віці жінка досягає піку своєї краси. Згідно з опитуванням пересічних чоловіків і жінок було з´ясовано: жінка найпривабливіша у віці 30-35 років. Таким чином було зруйновано стереотип, що найбажанішіми є юні дівчата віком 18-20 років.
ViktoryjaG• 06 июня 2023
У всех по-разному. И еще смотря что считать красивым, если уткогуб, силикон и ботокс, то конечно.
Алекс-1022• 06 июня 2023
Если у девушки есть финансы и уход то да.
Я к примеру не люблю морщины мне они выглядят неэстетично, а у некоторых уже в 30+ появляются.
Я женщина если что
НаталиNataly• 06 июня 2023
Згадався жарт: «Пік сексуальності жінки припадає на 30-35 років.Пік сексуальності чоловіка припадає на той вік коли у нього є багато грошей»))
double-mama• 06 июня 2023
Зависит от конкретной женщины, есть те,что привлекательны, пока совсем юны,а есть те, что приобретают привлекательность с возрастом
D A M I A N I• 06 июня 2023
Залежить від того чи природньо старіє жінка, чи зберігає молодість за допомогою косметологів🤷🏻♀️. Зараз 40-річні і вище бувають 🔥👌
А я недавно видела даму в трамвае и прям залипла. Очень немолодая женщина. Я думаю лет 65 - 70. Седые, но ухоженные волосы. Прекрасно подстрижены и уложены. Одежда - белая рубашка и юбка голубая в пол. Талия есть. Старение очень красивое. Лицо худое. Морщины есть, конечно. Но ничего не поплыло вниз.
Я прям ехала и думала, что хочу именно так выглядеть в старости.....
Ну это, конечно же, не о привлекательности для противоположного пола. Просто о красивом старении.
Natal_ka91• 06 июня 2023
Говорю зі слів мого чоловіка, якось теж обговорювали, що він помічав неодноразово що жінки, з якими він знайомий половину свого життя, стають привабливішими і більш жіночними біля 30 років, дехто розквітає після 30). Мені теж таке казав, я з ним згідна, реально чи жінки просто зараз мають більше можливостей для догляду, чи просто слід юності пропадає, не знаю). От єдине, мені б тільки фігуру назад 18-річну і той обмін речовин, коли не боїшся з´їсти шоколадку на ніч
Ответ дляasterisk_
Для мужчин своего возраста она может быть привлекательна
Красотка Дениза• 06 июня 2023
О привлекательности для кого-то может судить только этот кто-то. Тут только опрос проводить,кому нравится данная конкретная женщина. Ощущение собственной привлекательности зависит от гармонии с собой,ну это только моё мнение. Я в 47 обожаю себя и как я выгляжу, никакой тяжёлой артиллерии не применяю,просто уход за собой с юности. Глаза когда светятся-для меня человек привлекателен.
МаргаритаЛьвовна• 06 июня 2023
Ответ дляКрасотка Дениза
у вас ник по роману Золя?