Вчені всього світу вирішили створити дослідження, щоб дізнатися в якому віці жінка досягає піку своєї краси. Згідно з опитуванням пересічних чоловіків і жінок було з´ясовано: жінка найпривабливіша у віці 30-35 років. Таким чином було зруйновано стереотип, що найбажанішіми є юні дівчата віком 18-20 років.
Красотка Дениза• 06 июня 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
у вас ник по роману Золя?
Позор на мои крашеные седины) Золя почти не читала,роман пошла гуглить. Ник - от большой любви к себе плюс вариации на тему имени.
МаргаритаЛьвовна• 06 июня 2023
Ответ дляКрасотка Дениза
мне просто очень нравился роман Дамское счастье, вот я имя и запомнила)
а какие у вас вариации?
Красотка Дениза• 06 июня 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
а какие у вас вариации?
Спасибо, краткий пересказ романа уже прочитала. Извините, имя тут светить не хочу. Ник на то и ник)