Смешнюча• 07 июня 2023
Жить со свекровью
Без комментариев живите отдельно и т.д такая ситуация критическая увы. Какие подводные камни? И сколько вас хватило? И чем закончилось?
Леплю из пластилина• 07 июня 2023
Дуже від самої свекрухи залежить. Мої свекри умудряються влізти в наші справи за 2 дні, що ми приїздимо на вихідні (чому синок готує сніданок, ти ж жінка? Ну вам тільки другого кота бракує, краще б за другу дитину думали. Ну і що, що у вас квартира мала, раніше жили всі в одній кімнаті і здоровіші були, а тепер усім окремі кімнати подавай). До всього, в їх уяві існує певна ієрархія, по якій вони вищі за мене (я їх повинна поважати, а їм мене не обов´язково. Неповага - це незгода з їх думкою з якого завгодно приводу, навіть якщо мова про питання, в якому я добре знаюся в силу професійної діяльності). З ними само собою ми б жити не змогли, мені командири не потрібні.
Але бачила й інші приклали, коли молоді можуть голосно сваритися у сусідній кімнаті, а батьки спокійно п´ють чай і не вмішуються. Там спільне життя можливе, чому ні.
Мексиканочка• 07 июня 2023
Ответ дляТочная копия плова
А если съем, то кто хозяйка?
Тут действительно две хозяйки.
Ответ дляСмешнюча
За неделю уже начали раздражать? Ого
Мы тоже начали раздражать на неделю но оно и понятно
Жила сама а тут война и приехали мы 4 еще и друга притащили и собаку еще и вона только началась , стресс у всех
Поругались , я начала съёмное жилье искать а потом нормально , прожили хорошо полгода хотя характер и взгляды у нас на все кардинально разные
Я бы сказала даже отношения к лучшему поменялись после этого)
Она говорила что ей скучно без нас были
Точная копия плова• 07 июня 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Да, фізично
Она была в деменция или нет?
Вы ей хоть врезали или отбились?
Намазюкана нішою• 07 июня 2023
Ответ дляТочная копия плова
Она была в деменция или нет?
Вы ей хоть врезали или отбились?
Ні, не в деменції. Відбилася. Вона себе вела так, поки чоловіка не було вдома. Син зняв на телефон
Точная копия плова• 07 июня 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
И что муж на это сказал? Я б это видео ещё и в полицию бы отнесла
Намазюкана нішою• 07 июня 2023
Ответ дляТочная копия плова
Завезли її спочатку назад до неї додому, а коли вона почала бухати, він влаштував її в будинок пристарілих, де вона і доживала ще 6 років, їздив її провідувати з дітьми, я не їздила. Це був жах, соя нервова система і досі на 0. Коли почалася війна мене трусило, я 2 міс не виходила з будинку. Коли чую звук літака, я біжу в невідомому напрямку, просто біжу. Якщо зараз якийсь стрес, мене починає трусити. Навіть до психологів зверталася. А ще я не плачу, в мене просто нема сліз більше. Нікому не раджу жити зі свекрухою, хоча може це мені просто не пощастило. В мене 2 сина, сподіваюсь я буду хорошою свекрунею.
Автор, Вам успіху в житті!
Точная копия плова• 07 июня 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Автор, Вам успіху в житті!
Вам теж успіху! Сподіваюсь, що будете гарною свекрухою