Безпринципова• 07 июня 2023
Про Подоляка і його брата
Тему знесуть. Таке питання тільки під анонімом написати. Вчора почула від знайомого, що Подоляк має рідного брата підполковника в раші, і що через Подоляка здали Залужного. Почитала за Подоляка - тісно з ригами працював свого часу. Що думаєте?
Зоркая Зорро• 07 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви мізки геть втратили? Зеленський ще в жовтні казав про замінування. Звертався до світових лідерів, щоб наглядачів направили.
А евакуювати з окупованих територій повинні як були? В вас є досвід, і ви досі не при штабі мчс , а під анонімом зраду розганяєте?
Тоді підняли всіх, попередили про загрозу. А зараз що заважало зробити так само? Евакуювати з правого берегу можна було. А лівий був би хоча б попереджений - вони могли б евакуюватись ще лівіше, подалі від зони можливого затоплення.
жижифреймут• 07 июня 2023
Ответ дляТАЗератти
Подоляк закінчив школу кгб, як і його брат. Із Залужним та Сирським якась халепа, якщо вони взагалі живі. Нам не перемогти. Нас тупо вбивають. Хто напише матрьошка - ідіть нах.
Где вы это взяли, что он закончил школу КГБ? Есть ссылка на источник?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляГолубая фишка
Яныка не свергали, он убежал и пригласил армию чужой страны в Украину, не имея таких полномочий. Небензя на заседании ООН листиком тряс.
Рассия создаёт расию , а не СССР, вся пропаганда ведётся о том, что Украины и всего остального не существует.
Они не объединились с 5 украинскими областями, назвав их условно Восточная Украина.
Они из присоединили к своей зловонной помойке и выбрасывают книги Шевченко и Леси Украинки из библиотек.
Дуже надійний аргумент що підорастичний еблан листочком трясе…
Він і щас трясе. Вчора тряс листочком, що то ми ГЕС підірвали… вірите? Чи по 5 ще про це не говорили, а як скажіть, теж повірите?
жижифреймут• 07 июня 2023
Ответ дляZhukOlena
Ну порох теж....як згадаю 2014, коли зелені мавпи в Крим зайшли, то що робив Порох і ко? Правильно. Депутатські чорти ділили портфель влади
Да ладно. Он тогда ещё не был президентом. И как помню, в Крым ездил за Украину агитировать.
Щас ухожу• 07 июня 2023
Ответ дляПатриоточка
Порох допомогає нашій армії, військові кажуть все привозить що вони скажуть. Яценюк воює.
Де Яценюк воює, в стрімах у Гордона?
Ви сплутали Яценюка з Луценко, який, справді, воює.
ТАЗератти• 07 июня 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Рос-укр війна була неминуча, лише питання часу.
Нехай неминуча, але ж мали готуватися. Ми з чоловіком працювали на підприємствах Укроборонпрому. Зброю ніхто не замовляв, майже всі проекти в хід не пропускались саме укроборонпромом. А бабла з підприємств вони тягли дуже наполегливо. Суки вони всі.
100pudov• 07 июня 2023
Ответ дляПатриоточка
Де Яценюк воює,свою стіну охороняє?)
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляДжага-джага
А в чому перспектива? Я її щось не бачу. Всі перспективи поки що тануть ’як роса під сонцем’. А те що медведчук зараз по мацкві розсікає вільний і задоволений, вас не бентежить?
Мене ні. За ту погань стільки героїв в Україну вернули. А вам, вочевидь, більше довподоби, коли наших хлопців в заслінках катують, а старезне чмо сидить в теплі і добрі?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ длясою не люблю
Про Пороха вже пізно говорити, бо він не повернеться, Слава Богу він готував країну 4 роки, створював армію, стримав пуйла. Армія- віра- мова, але веселе бидло захотіло поржать. Ржемо.
Кацапи НІКОЛИ не перемагали нас в чесному бою, завжди лише підкупом і зрадою, ось ми це й бачимо зараз. Дивують свідки секти боневтік, ще й досі не дійшло?
Готував країни підриваючи склади? 7 складів за його каденцію. Ні до ні після склади не вибухали.
Соната любви• 07 июня 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Зараз в нас є Байден. А до цього був одуванчик Обама і рашист Трамп. Якби останнього перевибрали б на другий термін, то наслідки могли б бути плачевними. І зброю нормальну нам почали давати вже пізніше, коли побачили, що ЗСУ- це сила
при обаме байден был вице президентом.
почему обама-байден допустили отжатие крыма, войну на донбассе и так далее.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляПлету интриги
Это всего лишь фото, неизвестно какой давности. Видео есть заседания?
Відео? Нічого по репі не розмазати, а не відео засідання.
Зовсім знахабніли, матрьошки
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляРоза в вазі
А при Зеленском Медведчук вообще в Раде заседал, Портнов, Коломойский вернулся из-за границы и не только они.
То Зеленський мертвечука в раду вибрав… ясно, будем тепер знати.
Щодо Портнова, а чого ж шоколадний не домігся депортації. Те чмо відкрито в Швейцарії жило, не ховаючись.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляжижифреймут
Это вы по телевизору услышали?)))
Що почули? Ви в анебіозі весь час були, чи як?
Зоркая Зорро• 07 июня 2023
Ответ дляСоната любви
при обаме байден был вице президентом.
Обама не мав яєць. І в Європі були дуже сильне лобі рашки в обличчі Меркель і ко. Ніякого особливого впливу тоді США на них не мало, а рашка закидала Європу грошима.
Зараз геополітичний розклад змінився- Польща за підтримки США згуртувала багато мілких країн, безпеці яких теж загрожує рашка . Німеччина і Франція, щоб не втратити обличчя і лідерські позиції, теж до них приєднались.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Дмитро Валерійович Чекалкин — український перекладач, дипломат, шоумен, генеральний директор рекламної агенції «DIVA Production». Володіє українською, англійською, арабською, івритом, іспанською, французькою, російською
А-ха-ха… Олексі́й Микола́йович Аресто́вич — український блогер, актор, розвідник, політичний і військовий оглядач, пропагандист, колумніст білорусько-польського походження, організатор психологічних семінарів і тренінгів та благодійного фонду для психологічної підтримки учасників АТО
Знайди 5 відмінностей 🤣🤣🤣
Соната любви• 07 июня 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
о том, что обама не имел яиц, можно рассказывать в детском садике, когда любая сказка сойдет.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 июня 2023
Ответ дляжижифреймут
Удалено администрацией...
Та ви вже выбирать,або труси вдіньте або хрестик зніміть
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляжижифреймут
У Зеленского многие годы глава СБУ работал на Россию и на все ключевые должности поставил предателей. И это уже доказано, а не так , как выше писали, что Порошенко склады лично подорвал) Что вообще можно говорить?
Можна посилання на докази? Мабуть я щось пропустила🤦🏻♀️
І ніхто вище не писав, що особисто шоколадний підривав склади. В ного достатньо для цього інших людей, яки більшість боєприпасів вивезли та продали по чорному. В Ічні місцеві багато цікавого розказують, що відбувалось перед тим, як склад вибухнув.
Голубая фишка• 07 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Да, я верю, что Янукович пригласил рос армию для подавления сопротивления.
У меня нет никаких оснований в это не верить. Янукович никогда этого не отрицал и его нахождение в Ростове весьма красноречиво.
ТАЗератти• 07 июня 2023
Ответ дляГолубая фишка
Он не воюет.
Не гордость и не стыд, констатация факта, что это не делает меня рос шпионкой.
15 месяцев мы не общаемся
Це не той випадок, якщо ви не займаєте ніякої стратегічної посади в Україні.
Ответ длясою не люблю
Як людина ,що голосувала за цей цирк, ви не відчуваєте особисту відповідальність і сором? Основна проблема українців в тому, що переважна більшість не може взяти на себе відповідальність за наслідки своїх дій
Вони не те, що відчувають, вони знають, що винні разом з молодою командою, яку привели до влади, у тисячах смертей цивільних і військових, розграбованій і знищеній землі, зруйнованих домівках і долях людей. Саме тому завжди в усіх смертних гріхах у них винен Порошенко. Собі ж признатись - то найважче
Єдина Країна• 07 июня 2023
Ответ дляГолубая фишка
Он не воюет.
15 месяцев мы не общаемся
Так ви ,мабуть,і не обіймаєте таку посаду в Україні як Подоляк
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляИщу-брожу
А де серійне виробництво Ольхи, Нептуна і Гром -2 з 2014 ?
Дійсно, де… 25% навіть хронологію подій не стусні запам’ятати…
Кнопкотиць• 07 июня 2023
Дивно, що Ваша тема тут ще тримається і не видалені неугодні коменти...
Хай но Стефанія(Оля і т.д.) зайде в тему, розповість Вам про 25 хороших новин щодня, а не Ви тут зраду розганяєте
Кнопкотиць• 07 июня 2023
Ответ дляПатриоточка
воюють вони? приїхати в формі пофоткатися, запостити відосики от і вся їхня реальна війна
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 июня 2023
Ответ для100pudov
Де Яценюк воює,свою стіну охороняє?)
Я вообще сомневпюсь,что он в Украине
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Байден з 09 по 17 рік був другою людиною в США. Ви про що зараз?