Безпринципова• 07 июня 2023
Про Подоляка і його брата
Тему знесуть. Таке питання тільки під анонімом написати. Вчора почула від знайомого, що Подоляк має рідного брата підполковника в раші, і що через Подоляка здали Залужного. Почитала за Подоляка - тісно з ригами працював свого часу. Що думаєте?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляГоловнаЯ
О, 73 процента и их видение процесса. Ржака)))
Навіть не сумніваюсь в розумових здібностях 25%-их.
Нічим від підорасні тупої не відрізняються. Також живуть телевізором)))
Пупс• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Не боявся, бо рашка тоді була не готова до повномасштабного
Тобто все таки може треба було відвойовувати своє, ще на етапі не пропускання колони Слов*янська в липні 2014?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляжижифреймут
Зеленский обещал закончить войну. Закончил?
Завершить перемогою, можете не сумніватись.
Патриоточка• 07 июня 2023
У мене є знайомий працює на державу, не остання людина в місті. Знаєте за що він ненавидів Порошенко? За те що взятки припинилися. А як прийшов зеля він знов розцвів.
Самоучка• 07 июня 2023
Ответ дляГолубая фишка
Мой двоюродный брат - майор элитного воинского подразделения в Калининграде.
Может, это брат в интересах Украины шпионит или варианта, когда мы не жертвы, невозможно представить?
Ви можете надати докази, що брат Подоляка шпигує на користь України? Ні! А ваші припущення це пустий звук.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Так вы тоже хаваете марафон и не обляпываетесь) Такой уже бред несете
Я 1+1 вже років 10 не дивлюсь. Так шо мимо. Ач, як не довподоби 25% -м правда…
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляжижифреймут
Когда аргументы заканчиваются, все сразу о врачах вспоминают. Это методички такие? Одно и то же в каждой теме, как попугаи.
Які вам аргументи на ваш дебільний допис. Констатація факту, нічого більше
Пупс• 07 июня 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Рошен має якийсь стосунок до трагедії в Каховці?
Звичайно. Уявіть якби всі ті рошено-гроші та й на відновлення підірваних складів зі зброєю витратили у свій час, і році так в 2018 уже б почали диверсійні операції в Криму, на Донбасі і вглиб рф з твердженням настамнема
Пупс• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Та забудьте вже за нього, його вже чотири и роки при владі немає, я вже не пам´ятаю як він виглядає. Все що зараз відбувається це результат дій теперішньої влади, ось в чому трагедія, і я бачу, що після війни їх оберуть знову, боневтік.
Забудемо, коли відбудеться суд за держзраду з конфіскацією, в тому числі того, що передав дітям і раша-невістці
МеняАЖтрусит• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Пішли ви подальше з зеленим болотом
Ваш Порох краще було б?
Давно би здав країну
Ваш Порох краще було б?
Давно би здав країну
мда... одне питання- тоді,завдяки йойого керівництву,- були також такі страшні розрушення України, та скільки смертей людей ? Чи може він тоді здав усю країну , маючи 5 років?
--
Таке відчуття, що у людей взагалі відбило рузуміння думати, що війни в такій гострій форми війни взагалі б могло НЕ БУТИ!!!!!!!!!!!!!!
--
жижифреймут• 07 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Он обещал другое, не перекручивайте. Терпеть не могу, когда из обычных людей создают себе иконы. Для меня это признак ограниченности.
У Зеленского есть масса недостатков и ошибок. Есть много плюсов. Также и у Порошенко, который очень много хорошего сделал для Украины, но ясное дело минусов хватает.
Но как наши люди из одного делают исчадие ада, а другого с пеной у рта защищают - это уже фанатизм и отсутсвие критического мышления.
Розвідка Маші• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ну тепер радійте результату свого вибору: Єрмак, війна, розмінування півдня, подоляк і далі просвіту не видно ... бо зрадники з самого верху і своїх людей призначають.
З початку війни наче голова відключилась , і ось тільки недавно згадала як дзвонила мені подруга зі славутича і розмовляли про те чи буде війна , то вона розказувала що все таки мабуть щось буде бо будують переправу десь там у них недалеко від славутича. А як знали про це звичайні люди то знали і керівництво ? А чого не зруйнували? Чи як вона там будується ? Чи поки не почалось вторгнення то не могли вони цього зробить? Там же війська іхні тоді заходили зі сторони білорусі.
Самоучка• 07 июня 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Слухайте, Порох у своїй предвибопчій компанії обіцяв заквнчити АТО за декілтка місяців. Це був його лозунг. І? Закінчив? А як його Маринка з дівчптками платяка показували, коли на Донбасі йшли активні бойові дії восени? При тому, що Марина - лікар за освітою!!!
А Зеленский обіцяв, що вторгнення не буде, а замість цього будуть шашлики і все буде харашо. А його Лєнка казала, що скумбрія по 8 грн. І шо???
Чаклунка-ведунка• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Про його кар’єрний «шлях» знала - але надіялась, а ну може…. (
Особисто в мене ця людина викликає неприязнь - з обличчя зчитується хитрожопість
На ваше ’обличчя’ для начала надо бы посмотреть !
Считыватель нашелся...
Чаклунка-ведунка• 07 июня 2023
Ответ дляЯ такая наивная
С самого начала войны всё знала о нем.
Какой размер трусов носит?
Пупс• 07 июня 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
В 14 було вторгнення, вы не помітили? Після чого була здача території без бою ( Крим) , підписання невигідних, по тупому складених угод.
вони думають, що то заміновий південь не дозволив путіну напасти повномасштабно з 2014 по 2021. Так наче розмінування складало б якусь проблему, довшу ніж пара днів чи годин для ворога
Птица Говоруша• 07 июня 2023
Ответ дляПенсіонер
На нове життя ,дадуть нового вождя.
Так все вкладуть у вуха,що буде тільки один за кого можна голосувати,а решта що попало.
100%
Выдадут, я бы сказала
жижифреймут• 07 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вы уде показали свои телевизионные пристрастия и отсутсвие критического мышления) идите, помолитесь на Зеленского. Вже придбали собі його ікону, чи намалювали?
Люди, ну становитесь уже адекватными, а не зомби!!! Поддерживать политика - это не значит всех других обсирать, а его боготворить. Можно же как-то иначе жить.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляПатриоточка
Дуже смішно… . Шоколадне чмо мало того, що посади продавать почало, ще й суми збільшили місячні. Нічого не змінилось, як було при Янику так і залишилось. Тільки керівників змінили на більш лояльних.
Но юльку по откатам і хабарам ще жоден не переплюнув.
Я такая наивная• 07 июня 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Какой размер трусов носит?
Вас трусы наверное только интересуют и размер члена? Это не ко мне. Я погуглила информацию о нём и всё это было в свободном доступе, предыдущее место работы, информация о брате.
Я-ваш шанс• 07 июня 2023
Ответ дляПупс
Ну так чого діючий з цим тягнув з 2019по 2022? Чого не притягнув до відповідальності? Він же про це не на виборах кричав на вся країну.
Чаклунка-ведунка• 07 июня 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Тю! Вы же написали ’ВСЁ’ знаете о нем
Пупс• 07 июня 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Як варіант, була б відсутність необхідності: вирішувати - здавати чи не здавати.
Якщо змінюється один чинник, то інші теж зазнають змін.
Вся це мантра ’Порох би здав’ лише психологічне самовиправдання добровільного вибору бозна кого на пост голови держави, що має притихлу на той час, але війну.
Прочитайте біографію пороха і проаналізуйте його дії. Якщо у вас хоч сумнів виникне щодо того, що цей міг би НЕ здати, то ви живете в світі іллюзій
Завжди недо...• 07 июня 2023
Ответ дляЯкаКраля
У нас война второй год, если вы не заметили.
И да, головы летят там где надо. А то при порохе пустили корни возле кормушек
Да? И много голов слетело????? Кучму и ко посадили с конфискацией? Еще кого?
Самоучка• 07 июня 2023
Ответ дляПупс
Мої нові знайомі з Чаплинки розповіли, як 24 лютого прокинулись, а в їхньому селищі орки гуляють. Без єдного пострілу! Не те що, на півночі, коли вони перли на Київ. Вони лізли, а їх мочили. А на півдні вони зайшли спокійно, бо чомусь був розмінований Чонгар. І як би не це, ми б зараз не мали зруйнованої Каховської ГЕС і катастрофи.